Emlakjet

Sarıyer Bahçeköy Merkez Mahallesi Satılık Daire

araması için 21 ilan bulundu
search
Bahçeköy Merkez Mahallesicancel
Sarıyercancel
İstanbulcancel

Bahçeköy Merkez Mahallesi Satılık Daire Arayanlara Bölge Rehberi

Bahçeköy Merkez Mahallesi satılık daire arayışında olan okuyucularımızın kafasında oluşan soru işaretlerini gidermek için hazırladığımız bu yazıda mahalleye dair birçok noktaya değindik Bahçeköy Merkez Mahallesi, İstanbul ilinin Sarıyer ilçesine bağlı bir mahalledir. Bahçeköy'ün kuruluş yılları 1521 yıllarına dayanmaktadır. 1923 yılında yapılan Lozan Antlaşması gereği 1924 yılında, Selanik sancağına bağlı yerlerden mübadeleyle gelen Müslüman Türkler yerleştirildi. Sınırları içerisinde İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi, Bahçeköy Orman İşletme Müdürlüğü, Bahçeköy Orman Fidanlık Müdürlüğü, İSKİ Vakıf Sular Şube Müdürlüğü, Bentler ve Belgrat Ormanı bulunmaktadır. Bahçeköy sınırlarını Fatih ormanı - Çayırbaşı - büyükdere - Kemerburgaz - Zekeriyaköy - Gümüşdere'den almaktadır. Sarıyer'de Akdeniz iklimi görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlıdır. Bu iklimin görüldüğü yerlerde şiddetli yaz kuraklıkları ve yüksek sıcaklık değerleri hakimdir. En sıcak ay ortalaması 26-28 °C, en soğuk ay ortalaması 8-10 °C dir. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 °C dir. Yıllık yağış miktarı yükseltiye göre değişir. Ortalama 600 –1000 mm arasındadır.

Bahçeköy Merkez Mahallesi Satılık Daire Düşünenlere Bölgenin Bazı Kurumları

Ev arayışlarınızda yardımcı olması adına mahallenin bazı kurumlarını sizler için araştırdık.

  • Özel Bahçeköy Bilnet Okulları, Bahçeköy Merkez Mah, Valide Sultan Cad. No:8, Posta kodu: 34473 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 226 28 00.
  • İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Orman Fakültesi, Fırat Binası, Bahçeköy Merkez Mah, 2, Adnan Menderes Cad., Posta kodu: 34473 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 338 24 00.
  • İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü, Bahçeköy Merkez Mah, Orman Fakültesi No: 10, Posta kodu: 34473 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 338 24 00.
  • Bim Market, Bahçeköy Merkez Mah, İnönü Cad. No: 4, Posta kodu: 34473 Sarıyer/İstanbul. Tel: 0850 254 44 44.
  • Belgrad Ormanı Koruma Gönüllüleri Derneği, Bahçeköy Merkez Mah, Valide Sultan Cad. No: 30, Posta kodu: 34473 Sarıyer/İstanbul. Tel: 0532 241 74 37.
  • Event Garden Restoran, Bahçeköy Merkez Mah, Posta kodu: 34473 Sarıyer/İstanbul.

Siz de bu bölgeden ev almak istiyorsanız Bahçeköy Merkez Mahallesi satılık evler ilanlarına listeleme sayfalarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bahçeköy Merkez Mahallesi Satılık Daire Emlak Piyasası

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 100 metrekare olarak karşımız çıkar. Bahçeköy Merkez Mahallesi satılık daire fiyatları 426.100 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 4.261 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 25 yıldır.

Ev satın almayı düşünüyorsanız bütçenizi kararlaştırırken bu verilerden yararlanabilirsiniz. Aradığınız kriterlere ve isteklerinize uyan ev ilanlarına ulaşmak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Siz de emlakçıdan ya da sahibinden Bahçeköy Merkez Mahallesi satılık ev ilanlarına listeleme sayfalarımız üzerinden dilediğiniz anda göz atabilirsiniz.

Bahçeköy Satılık Daire

İstanbul'un doğal güzelliklere sahip semtlerinden biri olan Bahçeköy, satılık daire seçenekleri ile yeşil alanlar içinde bir yaşam sunmaktadır. Genellikle villalar ve apartman daireleri, doğal yaşamın tüm keyfini sunmaktadır. Bahçeköy'ün ormanları, yürüyüş parkurları ve huzurlu atmosferi, yaşamı daha keyifli hale getirmektedir.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Sarıyer Satılık Daire
Arıköy Satılık DaireAyazağa Mahallesi Satılık DaireAyazağa Satılık DaireBahçeköy Kemer Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Merkez Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Satılık DaireBahçeköy Yeni Mahallesi Satılık DaireBaltalimanı Mahallesi Satılık DaireBoyacıköy Satılık DaireBüyükdere Mahallesi Satılık DaireBüyükdere Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Satılık DaireÇayırbaşı Mahallesi Satılık DaireÇayırbaşı Satılık DaireDarüşşafaka Mahallesi Satılık DaireDemirciköy Mahallesi Satılık DaireDemirci Köyü Satılık DaireEmirgan Mahallesi Satılık DaireEmirgan Satılık DaireFatih Sultan Mehmet Mahallesi Satılık DaireFerahevler Mahallesi Satılık DaireFerahevler Satılık DaireGaripçe Köyü Satılık DaireGaripçe Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Köyü Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireHacıosman Satılık DaireHisar Üstü Satılık DaireHuzur Mahallesi Satılık Daireİstinye Mahallesi Satılık Daireİstinye Satılık DaireKazım Karabekir Paşa Mahallesi Satılık DaireKefeliköy Satılık DaireKısırkaya Köyü Satılık DaireKısırkaya Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Satılık DaireKocataş Mahallesi Satılık DaireKumköy Köyü Satılık DaireKumköy Mahallesi Satılık DaireMaden Mahallesi Satılık DaireMaslak Mahallesi Satılık DaireMaslak Satılık DairePınar Mahallesi Satılık DairePoligon Mahallesi Satılık DairePtt Evleri Mahallesi Satılık DaireReşitpaşa Mahallesi Satılık DaireRumelifeneri Köyü Satılık DaireRumelifeneri Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Satılık DaireRumeli Kavağı Mahallesi Satılık DaireRumelikavağı Satılık DaireSarıyer Merkez Mahallesi Satılık DaireSarıyer Satılık DaireŞişlihuzur Satılık DaireTarabya Mahallesi Satılık DaireTarabya Satılık DaireTarabya Üstü Satılık DaireUskumruköy Köyü Satılık DaireUskumruköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Satılık DaireYeni Mahallesi Satılık DaireZekeriyaköy Köyü Satılık DaireZekeriyaköy Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.