Emlakjet

Sarıyer Uskumruköy Mahallesi Satılık Daire

araması için 2 ilan bulundu
search
Uskumruköy Mahallesicancel
Sarıyercancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Uskumruköy Mahallesi Satılık Daire Arayanlara Bölge Rehberi

Uskumruköy Mahallesi satılık daire ilanları arasında size en uygun olanı ararken kısa bir ara vererek bu yazıyı okuyabilirsiniz. Uskumruköy Mahallesi, İstanbul ilinin Sarıyer ilçesine bağlı bir mahalledir. Muhtarlık, okul, lise, sağlık ocağı, cami, köy kahvesi ve spor sahası Aşağıköydedir. Mahallede ilkokul ve lise vardır. Topografik olarak, engebeli arazilerin arasında kalan çanak şeklindeki düzlüğün üzerine kurulmuş ve köy deresi ya da Sofadere de denilen dere boyunca meskenleri sıralanmış şekildedir. Hacıosman Metrodan ve Kısırkaya'dan karşılıklı kalkan 152 No'lu İETT sefer kullanılmaktadır. Ve minibüslerle de Sarıyer ve civar köylere ulaşım sağlanmaktadır. Dörtyol'dan geçen Kilyos-Metro otobüsü ile Bahçeköy ve Metro'ya doğrudan ulaşım mümkündür. Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü'nden kalkan otobüsler ise köy içine girmeden Rumelihisarüstü'ne gitmektedir. Yerli köy halkı, muhacirlerden ve Arnavutlardan oluşur. Sarıyer'de Akdeniz iklimi görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlıdır. Bu iklimin görüldüğü yerlerde şiddetli yaz kuraklıkları ve yüksek sıcaklık değerleri hakimdir. En sıcak ay ortalaması 26-28 °C, en soğuk ay ortalaması 8-10 °C dir. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 °C dir. Yıllık yağış miktarı yükseltiye göre değişir. Ortalama 600 –1000 mm arasındadır.

Uskumruköy Mahallesi Satılık Daire Tercih Edeceklere Mahallenin Kurumları

Ev arayışlarında kolaylık sağlaması için bölgenin kurumlarını detaylarıyla inceledik.

  • Ali Akkanat Anadolu Lisesi, Yel Bayırı Sok. No:3, Uskumruköy Mah, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 202 95 15.
  • Uskumruköy Eczanesi, Uskumruköy Mah, Tazegül Sok. No:59, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 202 51 94.
  • Ucz Market, Uskumruköy Mah, Salih Paşa Cad. No: 34, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul.
  • MM Migros, Uskumruköy Mah, 1. Cad. NO:1, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: 0850 310 24 80.
  • CarrefourSA Market, Uskumruköy Mah, 1. Cad. No: 9/A, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 202 67 20.
  • Sarıyer Market, Uskumruköy Mah, 1. Cad. No: 19-21/A, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 202 94 44.

Siz de bu mahallede yaşamak isterseniz Uskumruköy Mahallesi satılık villa ilanları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için sitemize bakabilirsiniz.

Uskumruköy Mahallesi Satılık Daire Emlak Piyasası

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 280 metrekare olarak karşımız çıkar. Uskumruköy Mahallesi satılık daire fiyatları 2.318.400 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 8.280 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 34 yıldır.

Ev arayışınız hala devam ediyorsa ilgili ilanlara sitemizde sizleri bekliyor. Bölgede yaşamak istiyorsanız ya da kısa süreliğine burayı ziyarete gelecekseniz Uskumruköy Mahallesi satılık ev ilanlarına sitemiz üzerinden istediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Sarıyer Satılık Daire
Arıköy Satılık DaireAyazağa Mahallesi Satılık DaireAyazağa Satılık DaireBahçeköy Kemer Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Merkez Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Satılık DaireBahçeköy Yeni Mahallesi Satılık DaireBaltalimanı Mahallesi Satılık DaireBoyacıköy Satılık DaireBüyükdere Mahallesi Satılık DaireBüyükdere Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Satılık DaireÇayırbaşı Mahallesi Satılık DaireÇayırbaşı Satılık DaireDarüşşafaka Mahallesi Satılık DaireDemirciköy Mahallesi Satılık DaireDemirci Köyü Satılık DaireEmirgan Mahallesi Satılık DaireEmirgan Satılık DaireFatih Sultan Mehmet Mahallesi Satılık DaireFerahevler Mahallesi Satılık DaireFerahevler Satılık DaireGaripçe Köyü Satılık DaireGaripçe Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Köyü Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireHacıosman Satılık DaireHisar Üstü Satılık DaireHuzur Mahallesi Satılık Daireİstinye Mahallesi Satılık Daireİstinye Satılık DaireKazım Karabekir Paşa Mahallesi Satılık DaireKefeliköy Satılık DaireKısırkaya Köyü Satılık DaireKısırkaya Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Satılık DaireKocataş Mahallesi Satılık DaireKumköy Köyü Satılık DaireKumköy Mahallesi Satılık DaireMaden Mahallesi Satılık DaireMaslak Mahallesi Satılık DaireMaslak Satılık DairePınar Mahallesi Satılık DairePoligon Mahallesi Satılık DairePtt Evleri Mahallesi Satılık DaireReşitpaşa Mahallesi Satılık DaireRumelifeneri Köyü Satılık DaireRumelifeneri Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Satılık DaireRumeli Kavağı Mahallesi Satılık DaireRumelikavağı Satılık DaireSarıyer Merkez Mahallesi Satılık DaireSarıyer Satılık DaireŞişlihuzur Satılık DaireTarabya Mahallesi Satılık DaireTarabya Satılık DaireTarabya Üstü Satılık DaireUskumruköy Köyü Satılık DaireUskumruköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Satılık DaireYeni Mahallesi Satılık DaireZekeriyaköy Köyü Satılık DaireZekeriyaköy Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.