Emlakjet

Karaman Satılık Daire

araması için 227 ilan bulundu
search
Karamancancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Karaman Satılık Daire Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Karaman'daki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Karaman satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Karaman Satılık Daire

 

Karaman satılık daire arayanlar için Karaman, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alır. Sınırları; batıdan ve kuzeyden Konya, güneyden Mersin, güneybatıdan Antalya illeri ile çevrilmiştir. İlk kuruluş tarihi bilinmemekle birlikte yapılan arkeolojik kazılar neticesinde önemli bir yerleşim bölgesi, ticaret ve kültür merkezi olduğuna dair belgeler bulunmuştur. Tarihi geçmişinde; Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Yunanlılar ve Karamanoğulları gibi önemli devletlere ev sahipliği yapmıştır. Yunus Emre, Mevlana, Şeyh Edebalı, Kemal Reis, Kazım Karabekir ve Şair Ayni gibi pek çok Türk büyüğünün yetiştiği bir şehir olan Karaman; mağaraları, yeraltı şehirleri, inanç merkezleri gibi Türkiye’nin önemli turizm değerine sahiptir. Karaman aynı zamanda Anadolu’da Türkçe’nin Karamanoğlu Mehmet Bey tarafından resmi dil ilan edildiği yerdir. Topraklarının yüzde 30’u tarım arazisi olan Karaman, sanayiden daha çok tarıma dayalı ekonomik faaliyetler ile gelişmiştir. Bu şehirde ziyaret edebileceğiniz bazı tarihi ve doğal güzellikler; Yunus Emre Camii, Karaman Kalesi, Zeyve Pazarı, Karaman Müzesi, Madenşehir Ören Yeri, İncesu Mağarası, Manazan Mağaraları, Güldere Gödet Saklı Cennet, Mennan Kalesi, Ermenek Kalesi, Yedi Dünya Mağarası, Barçın Yaylası ve Ermenek Vadisi’dir. 6 ilçeden meydana gelen bu şehrin TUİK son nüfus bilgileri toplam 260.838 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Karaman Satılık Daire Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Karaman'da yaşamak isteyenler için Karaman'a dair öncelikle şunu belirtmek istersek Karaman satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Karaman satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Karaman Satılık Daire İlanları

 

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Karaman'da iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Karaman satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Karaman satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Karaman Satılık Daire 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Karaman ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Karaman'da dilediğiniz kriterlere en uygun Karaman 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Karaman 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Karaman Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Karaman 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Karaman Satılık Daire 1+1

 

Karaman'da bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Karaman 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Karaman Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Karaman yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Karaman sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Karaman Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Karaman'da en uygun ve en yaşanabilir Karaman satılık daireler için ulaşım; halk otobüsleri, minibüsler ve taksiler aracılığı ile sağlanmaktadır.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.