Emlakjet

Serik Burmahancı Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Burmahancı Mahallesicancel
Serikcancel
Antalyacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Burmahancı Mahallesi Satılık Konut Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Burmahancı Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Burmahancı Mahallesi satılık konut arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Antalya Serik Burmahancı Mahallesi’nin nüfusu toplam 1.148 kişidir. Bu nüfusun %51’i erkek, %49’u ise kadındır.

Burmahancı Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Burmahancı Mahallesi Antalya’nın Serik ilçesine bağlı olan 66 mahalleden biridir. Burmahancı Mahallesi; Serik ilçe merkezine yaklaşık 9 km, Antalya il merkezine ise yaklaşık 39 km uzaklıktadır. 

Burmahancı Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Ulaşım Olanakları

Burmahancı Mahallesi satılık konut arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Antalya şehri hem kara hem demir hem de havayolu ile ulaşım seçeneği sunan, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Serik’e gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir. Serik’e uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Antalya Havalimanı’dır. Muratpaşa İlçesi’nde bulunan havalimanı Serik’e yaklaşık 30 km uzaklıktadır.

Antalya ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. Burmahancı Mahallesi ulaşımı Serik’e gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Serik’e otobüs ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Serik’te ulaşım sağlayabileceğiniz bazı hatlar şu şekildedir:

  • AA01: Alanya-Antalya

  • SA19: Serik

  • GAN01: Gazipaşa-Antalya

Burmahancı Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Burmahancı Mahallesi satılık konut arayan çocuklu aileler için eğitim kurumlarını araştırdık. Burmahancı Mahallesi’nde “Burmahancı Fatih İlkokulu” bulunmaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Serik’te bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Serik’te 159 okul bulunmaktadır. 

Serik Burmahancı Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Antalya Serik satılık konut fiyatları 1.745.440 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı 10.909 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Antalya Serik satılık konutların ortalama büyüklüğü 160 metrekaredir. Antalya’nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Antalya Serik Burmahancı Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık konut arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Serik Satılık Ev
Abdurrahmanlar Mahallesi Satılık EvAkbaş Mahallesi Satılık EvAkçaalan Mahallesi Satılık EvAkçapınar Mahallesi Satılık EvAlacami Mahallesi Satılık EvAşağıçatma Mahallesi Satılık EvAşağıkocayatak Mahallesi Satılık EvAşağıoba Mahallesi Satılık EvBelek Mahallesi Satılık EvBelkıs Mahallesi Satılık EvBelpınar Mahallesi Satılık EvBerendi Mahallesi Satılık EvBilginler Mahallesi Satılık EvBoğazkent Mahallesi Satılık EvBozdoğan Mahallesi Satılık EvBucakköy Mahallesi Satılık EvBurmahancı Mahallesi Satılık EvBüğüş Mahallesi Satılık EvCumalı Mahallesi Satılık EvCumhuriyet Mahallesi Satılık EvÇakallık Mahallesi Satılık EvÇanakçı Mahallesi Satılık EvÇandır Mahallesi Satılık EvÇatallar Mahallesi Satılık EvDemirciler Mahallesi Satılık EvDeniztepesi Mahallesi Satılık EvDikmen Mahallesi Satılık EvDorumlar Mahallesi Satılık EvEminceler Mahallesi Satılık EvEskiyürük Mahallesi Satılık EvEtler Mahallesi Satılık EvGebiz Mahallesi Satılık EvGedik Mahallesi Satılık EvGökçepınar Mahallesi Satılık EvHacıosmanlar Mahallesi Satılık EvHasdümen Mahallesi Satılık EvHaskızılören Mahallesi Satılık EvHaspınar Mahallesi Satılık EvKadriye Mahallesi Satılık EvKaradayı Mahallesi Satılık EvKarataş Mahallesi Satılık EvKarıncalı Mahallesi Satılık EvKayaburnu Mahallesi Satılık EvKırbaş Mahallesi Satılık EvKozağacı Mahallesi Satılık EvKozan Mahallesi Satılık EvKökez Mahallesi Satılık EvKuşlar Mahallesi Satılık EvKürüş Mahallesi Satılık EvMerkez Mahallesi Satılık EvNebiler Mahallesi Satılık EvOrta Mahallesi Satılık EvPınarcık Mahallesi Satılık EvSarıabalı Mahallesi Satılık EvŞatırlı Mahallesi Satılık EvTekke Mahallesi Satılık EvTöngüşlü Mahallesi Satılık EvÜründü Mahallesi Satılık EvYanköy Mahallesi Satılık EvYeni Mahallesi Satılık EvYeşilvadi Mahallesi Satılık EvYeşilyurt Mahallesi Satılık EvYukarıçatma Mahallesi Satılık EvYukarıkocayatak Mahallesi Satılık EvYumaklar Mahallesi Satılık EvZırlankaya Mahallesi Satılık Ev
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.