Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Efeler Cumhuriyet Mahallesi Kiralık Daire

araması için 4 ilan bulundu
search
Cumhuriyet Mahallesicancel
Efelercancel
Aydıncancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Cumhuriyet Mahallesi Kiralık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Cumhuriyet Mahallesi kiralık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Cumhuriyet Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aydın ili Cumhuriyet Mahallesi’nin nüfusu toplam 12.844 kişidir. Nüfusun 6.042'si erkek, 6.802'si kadındır.

 

Cumhuriyet Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Efeler, Aydın ilinin bir ilçesidir. 2012 senesinde Aydın Merkez ilçesinin kaldırılması ile kurulmuştur. Yüzölçümü 631 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği ise ortalama 40 metredir. İlçeyi batıdan doğuya doğru Büyük Menderes Vadisi kaplamaktadır. Bölgede yazları sıcak ve kurak geçerken kışları yağışlı ve ılık geçer. Akdeniz iklimi ilçedeki hakim iklim tipidir. Cumhuriyet Mahallesi Aydın ilinin Efeler ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli turizm merkezlerinden bazıları: Tralleis Antik Kenti Kazı Alanı, Tahir Paşa Konağı, Rum Hamamı ve Üveys Paşa Camii'dir.

 

Cumhuriyet Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Cumhuriyet Mahallesi kiralık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik. Aydın şehrinde hem özel hem de belediye halk otobüsleri kullanılmaktadır. Efeler ilçesi E-21 Aydın - Denizli ile Aydın - İzmit karayolları üzerinde yer alır. İzmir iline otoban bağlantısıyla 100 kilometre uzaklıktadır. İlçen Ankara’ya 530 kilometre, İstanbul’a ise 930 kilometre uzaklıktadır. Şehirlerarası ulaşımda Efeler mahallesinde bulunan Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali tercih edilir. Aydın ilinde sivil hava trafiğine açık havaalanı bulunmamaktadır. Uçak ile seyahat etmek isteyen Aydın’a en yakın havalimanlarından biri olan İzmir Adnan Menderes Havalimanı tercih edilir. Ardından otobüs, araç kiralama ya da servis gibi imkanlardan faydalanılarak Aydın’a ulaşım sağlanabilmektedir. Efeler ilçesine ulaşım sağlayabileceğiniz otobüs hatları; 101, 102, 103, 104, 105, 106, 502, 503, 603, 604 ve 606’dır. 

 

Cumhuriyet Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Cumhuriyet Mahallesi kiralık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. 

Cumhuriyet Mahallesi’nde okul bulunmamaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız bölgede bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. İlçede bulunan bazı okullar şu şekildedir;

  • Armutlu İlkokulu

  • Fitnat Nihat Azizler İlkokulu

  • Avukat Cevat Aldemir Ortaokulu

  • Aydın Fen Lisesi

  • Murat - Hale Küçükoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

  • Adnan Menderes Anadolu Lisesi

  • Aydın Sosyal Bilimler Lisesi

  • Aydın Atatürk Anadolu Lisesi

 

Cumhuriyet Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 115 metrekare olarak karşımıza çıkar. Aydın Cumhuriyet Mahallesi kiralık daire fiyatları 4.690 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 41 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 23 yıldır. Siz de Aydın Cumhuriyet Mahallesi kiralık daire arayışınızda bu bilgilerden yararlanabilirsiniz. EmlakJet kiralık evler ile ev arayanları buluşturuyor. Hayalinizdeki eve bir an önce kavuşmak için ev ilanlarına sitemizden bakmalısınız. Cumhuriyet Mahallesi sahibinden kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Efeler Kiralık Daire
Adnan Menderes Mahallesi Kiralık DaireAlanlı Mahallesi Kiralık DaireAlatepe Mahallesi Kiralık DaireAmbarcık Mahallesi Kiralık DaireArmutlu Mahallesi Kiralık DaireAşağıkayacık Mahallesi Kiralık DaireAta Mahallesi Kiralık DaireAta OSB Mahallesi Kiralık DaireBademli Mahallesi Kiralık DaireBalıkköy Mahallesi Kiralık DaireBaltaköy Mahallesi Kiralık DaireBöcek Mahallesi Kiralık DaireCuma Mahallesi Kiralık DaireCumhuriyet Mahallesi Kiralık DaireÇarşı Kiralık DaireÇayyüzü Mahallesi Kiralık DaireÇeştepe Mahallesi Kiralık DaireÇiftlikköy Mahallesi Kiralık DaireDağeymiri Mahallesi Kiralık DaireDalama Bucağı Yeniköy Mahallesi Kiralık DaireDalama Mahallesi Kiralık DaireDanişment Mahallesi Kiralık DaireDereköy Mahallesi Kiralık DaireDoğan Mahallesi Kiralık DaireEfeler Mahallesi Kiralık DaireEğrikavak Mahallesi Kiralık DaireEmirdoğan Mahallesi Kiralık DaireFatih Mahallesi Kiralık DaireGirne Mahallesi Kiralık DaireGödrenli Mahallesi Kiralık DaireGölcük Mahallesi Kiralık DaireGölhisar Mahallesi Kiralık DaireGözpınar Mahallesi Kiralık DaireGüzelhisar Mahallesi Kiralık DaireHasanefendi - Ramazan Paşa Mahallesi Kiralık DaireHorozköy Mahallesi Kiralık DaireIlıcabaşı Mahallesi Kiralık DaireIşıklı Mahallesi Kiralık Daireİlyasdere Mahallesi Kiralık Daireİmamköy Mahallesi Kiralık Daireİstiklal Mahallesi Kiralık DaireKadıköy Mahallesi Kiralık DaireKalfaköy Mahallesi Kiralık DaireKarahayıt Mahallesi Kiralık DaireKaraköy Mahallesi Kiralık DaireKardeşköy Mahallesi Kiralık DaireKemer Mahallesi Kiralık DaireKenger Mahallesi Kiralık DaireKırıklar Mahallesi Kiralık DaireKızılcaköy Mahallesi Kiralık DaireKocagür Mahallesi Kiralık DaireKonuklu Mahallesi Kiralık DaireKozalaklı Mahallesi Kiralık DaireKöprülü Kiralık DaireKöprülü - Veysipaşa Mahallesi Kiralık DaireKuloğullar Mahallesi Kiralık DaireKurtuluş Kiralık DaireKurtuluş Mahallesi Kiralık DaireKuyucular Mahallesi Kiralık DaireKuyulu Mahallesi Kiralık DaireMerkez Bucağı Yeniköy Mahallesi Kiralık DaireMesudiye Mahallesi Kiralık DaireMesutlu Mahallesi Kiralık DaireMeşrutiyet Mahallesi Kiralık DaireMimar Sinan Mahallesi Kiralık DaireMusluca Mahallesi Kiralık DaireOrtaköy Mahallesi Kiralık DaireOrta Mahallesi Kiralık DaireOsman Yozgatlı Mahallesi Kiralık DaireOvaeymir Mahallesi Kiralık DairePınardere Mahallesi Kiralık DaireRamazan Paşa Kiralık DaireSanayi Kiralık DaireSavrandere Mahallesi Kiralık DaireSerçeköy Mahallesi Kiralık DaireSıralılar Mahallesi Kiralık DaireŞahnalı Mahallesi Kiralık DaireŞevketiye Mahallesi Kiralık DaireTepecik Mahallesi Kiralık DaireTepeköy Mahallesi Kiralık DaireTerziler Mahallesi Kiralık DaireUmurlu Mahallesi Kiralık DaireYağcılar Mahallesi Kiralık DaireYedi Eylül Mahallesi Kiralık DaireYılmazköy Mahallesi Kiralık DaireYukarıkayacık Mahallesi Kiralık DaireZafer Mahallesi Kiralık DaireZeybek Mahallesi Kiralık DaireZeytinköy Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.