Emlakjet

İstanbul Kartal Kiralık Daire

araması için 120 ilan bulundu
search
Kartalcancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

İstanbul Kartal Kiralık Daire

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak Kartal sahibinden kiralık daireler fırsatlarını keşfedin. Kartal, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ve Marmara Denizi kıyısında bulunan, sahil şeridi ve güzel manzarası olan dinamik bir semttir. Son yıllarda kentin geçirmiş olduğu değişimler Kartal semtindeki emlak piyasasına da olumlu etkiler getirmiştir. Semtin gerek var olan sağlam daireleri gerek de yeni yapılan daireleri, Kartal’da yaşamak isteyenlere uygun fiyatlı alternatifler sunuyor. Öncelikle, ulaşım açısından avantajlı bir bölgede olmasından dolayı Kartal 1+1, 2+1 ve 3+1 kiralık daire fiyatları oldukça fazla. Bunun en büyük sebebi İstanbul’un ana ulaşım yollarından E-5 Karayolu ve TEM Otoyollarının Kartal’dan geçiyor olmasıdır. 

Özellikle Kartal site içinde kiralık daireler için rağbet yıllar geçtikçe daha da artmaktadır. Önemli karayollarının yanı sıra marmaray, metro ve deniz ulaşımı da Kartal’dan sağlanmaktadır. Kartal merkez kiralık daire  ulaşım konusunda epey kolaydır. Kartal kiralık daire ilanları araştıran potansiyel kiracılar için karar verme sürecini oldukça kolaylaştırmaktadır. 

Kartal’ı önemli bir cazibe merkezi haline getiren bir diğer sebep ise son yıllarda adını sık sık duyurmaya başlayan ticaret ve iş merkezleridir. Metro istasyonlarının, E-5 civarlarının ve Kartal alışveriş merkezlerinin civarında bulunan ofisler Kartal 1+1 eşyalı kiralık daire sahibinden fırsatları sayısız meslek gruplarına çözüm olmuştur. Ayrıca, çeşitli daire tiplerini barındıran Kartal eşyalı sahibinden kiralık daire seçeneklerinde lüks, apartman veya site içinde kiralık daire fiyatları her cebe uygun seçenekleriyle dikkat çeken bir bölge haline gelmiştir. 

Kartal kiralık daire ilanları aynı zamanda birçok ailenin de 2+1, 3+1 eşyalı daire ararken muhakkak listesinde olan sakin ve huzurlu bir yerdir. Bu noktada Kartal uygun kiralık semtler kategorisinde, her mahallesine yakın eğitim kurumları, hastaneler ve sağlık merkezleriye ailelerin rahat edeceği bir bölgedir. Kartal uygun fiyatlı kiralık daireler yakınında parklar, sahil yürüyüş alanları bulunmaktadır.

Kartal Kiralık Daire Seçenekleri

Kartal’da kiralık daire seçenekleri farklı mahallelere göre değişiklik gösterir. Merkezde sahibinden kiralık yerler iş merkezleri, toplu taşıma ve alışveriş olanaklarıyla dikkat çeker. 

  • Yakacık bölgesi en büyük mahallelerinden biri olarak büyük site projeleri alışveriş merkezleri ve sosyal tesisleriyle Kartal’ın özellikle son yıllarda modernleşen yapılarıyla birçok alternatif sunmaktadır. Kartal’ın yüksek kesiminde kalmasından dolayı harika bir deniz manzarası da Yakacık mahallesindeki kiralık daireleri tercih sebebi haline getirmektedir.
  • Geleneksel mahalle dokusunun hala daha korunduğu Soğanlık mahallesi ise güvenilir, samimi ve dar sokakları ile dikkat çeker. 
  • Kartal emlak piyasasının rağbet gösterdiği başka bir yer olan Uğurmumcu mahallesi, şehirden ve gürültüden biraz sıyrılmak isteyen kiracılara kırsal ve huzurlu bir yaşam tarzı sunar. Sahibinden kiralık daire Kartal bölgesinde Bahçeli ve müstakil bir çok alternatif bulunur. Şehrin olanaklarına yakın olup huzurundan ödün vermeyenlere keyifle yaşayacakları Kartal kiralık daire seçenekleri sunar. 
  • Büyük projeler olarak inşa edilen sitelerde, her türlü ihtiyacını kolayca gidermek isteyen kiracılarımız ise Esentepe mahallesindeki yeni yapılan lüks, Kartal 1+1, 2+1, 3+1 eşyalı kiralık daire bakabilir. Kartal’ın yüksek kesiminde olduğundan deniz manzarasını sunan bir bölgedir. 
  • Uygun fiyatlı Kartal kiralık daire 2+1 sahibinden seçenekleri sunan Gümüşpınar mahallesinde ise farklı büyüklüklerdeki binalarda kiralık daire seçenekleri bulunmaktadır. Kartal bölgesinde yer alan ve gelişmekte olan, modern ve ailelere uygunluğuyla öne çıkan bir çok alternatifi kiralık daire ilanlarına göz atarak bulabilirsiniz.

Kartal Kiralık Daire Fiyatları

Sahibinden kiralık daire fiyatları kriterleriniz doğrultusunda değişkenlik gösterir. Kriterleri etkileyen en büyük etmenler seçmek istediğiniz mahalle, dairede sunulan imkanlar, dairenin büyüklüğü, ulaşım, cazibe merkezlerine yakınlık belirleyici olmuştur. 

Kartal eşyalı kiralık daire ilanları farklı fiyat aralığında sıralanmaktadır. Örneğin sahil bölgesi, Yakacık ve Esentepe mahallelerinde yeni yapılan daire fiyatları daha yüksek iken, iç kısım mahallelerdeki mevcut daireler daha aşağı fiyatlardadır. Güncel Kartal kiralık daire fiyatları öğrenmek için tercihleriniz doğrultusunda arama yapabilir ve en uygun alternatifleri belirleyebilirsiniz. 

Kartal Kiralık Daire Bakanlara Ulaşım Rehberi

Son yıllarda nüfus yoğunluğunun artması ve Kartal semtinin potansiyelinin görülmesiyle inanılmaz bir gelişme göstermiştir. Bu sebeple Kartal sahibinden kiralık daire seçeneklerine ilgi artmıştır. İstanbul Anadolu yakasının iş yükü Kadıköy’den Kartal semtine dağılmaya başlamasıyla önemli bir merkez konumuna gelmiş ve dinamik bir yer halini almıştır. Ayrıca, metro ağının genişlemesi, marmaray’ın devreye girmesi, E-5 ve TEM otoyoluna bağlantısı ve sahil bölgesinden kalkan deniz ulaşımı ile kara, raylı ve deniz şehirlerarası ulaşımı sağlamıştır. 

İstanbul’un en önemli hastanelerinden biri olan Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Anadolu Adliyesinin karşılıklı konumu da bölge civarında kiralık dairelerdeki ivmeyi bir hayli artırmış ve talep yoğunluğu semtin modernlik, dinamiklik ve tercih sebebini kalıcı hale getirmiştir.

Tüm bunların yanı sıra temiz havaya doyuran sahil şeridi semtin kalabalığından kaçmak isteyenlere sosyal bir alan vermiştir. Bu sebeplerden dolayı Pendik, Kartal kiralık daire ilanları oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Tercih edilebilirliği artmıştır. Kartal kiralık daire sahibinden seçenekleri arasında dolaşırken, modern ve gelişen bir ilçe olduğunu anlayacaksınız.Siz de kendinize uygun bir 1+1 kiralık daire Kartal bulabilirsiniz.

Kartal Kiralık Daire Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kartal kiralık daire seçimi yaparken nasıl bir yaşam istediğinize karar vermelisiniz. Kira ücretini belirledikten ve hangi mahallede oturacağınıza karar verdikten sonra konumun ulaşıma yakınlığı da önemli bir diğer faktör olacaktır. Örneğin, E-5 üzerinde çalışıyorsanız metro, otobüs gibi tercihleri değerlendirebilir, daha uzak ve aktarmasız bir yolculuk yapmak istiyorsanız marmarayı, gideceğiniz yere kestirmeden ve daha hızlı ulaşmak istiyorsanız TEM otoyolunu tercih edebilirsiniz. 

Bunun yanı sıra tercih edeceğiniz bölgenin güvenli olup olmadığını da araştırmak isteyebilirsiniz. Bu sebeple bölgeyi tercih edenlerle ilgili kısa bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sahibinden kiralık bir daire alıyorsanız, eşyaların durumunu kontrol edip her şeyin düzgün ve çalışır vaziyette olduğundan emin olun. Eğer eşyasız bir daire kiralayacaksınız mevcut eşyalarınızın ölçüsünün kiralayacağımız daireye uygunluğunu teyit etmelisiniz. 

Binanın depreme dayanıklılığı ve altyapısı da dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında en önemlilerden birisidir. Bina ve daire güvenliği, periyodik bakımlarının ne durumda olduğu ve sağlamlığını öğrenmeniz uzun yıllar güven içinde yaşamak istemenize yardımcı olur. Emlakjet aradığınız özelliklerin hepsine uygun bol alternatifleriyle hayalinizdeki daireyi bulmanıza yardımcı olmak için sizleri bekliyor.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.