Emlakjet

Keçiören İncirli Mahallesi Satılık Daire

araması için 217 ilan bulundu
search
İncirli Mahallesicancel
Keçiörencancel
Ankaracancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

İncirli Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için İncirli Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. İncirli Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Ankara Keçiören İncirli Mahallesi’nin nüfusu toplam 30.811 kişidir. Bu nüfusun %48’i erkek, %52’si ise kadındır.

 

İncirli Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

İncirli Mahallesi Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı olan 51 mahalleden biridir. İncirli Mahallesi; Keçiören ilçe merkezine yaklaşık 5 km, Ankara il merkezine ise yaklaşık 8 km uzaklıktadır.

 

İncirli Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

İncirli Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Ankara şehri hem kara hem demir hem de havayolu ile ulaşım seçeneği sunan, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Keçiören’e gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir. Keçiören’e uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı’dır. Havalimanı, Akyurt ilçesinde bulunmaktadır ve Keçiören’e yaklaşık 22 km uzaklıktadır.

Ankara ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. İncirli Mahallesi ulaşımı Keçiören’e gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Keçiören’e metro, otobüs ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Keçiören’e ulaşabileceğiniz bazı hatların listesi şu şekildedir:

·       404      Aktepe-Yeşiltepe-Gar-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı   

·       410      Aktepe-Kamil Ocak Mh.-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı           

·       415      Aktepe-Yeşiltepe-Ulus-Kızılay       

·       461      Uyanış-Pınarbaşı-Gar-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı   

·       479      Uyanış-Pınarbaşı-İskitler-Emniyet Sarayı-Aşti-Beştepe    

·       481      Uyanış-Asfalt-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı-Balgat-Ceyhun A. K. Cad.

·       415-6  Aktepe-Yeşiltepe-Ulus-Kızılay

·       421-7  Keçiören Gazino-Bakanlık   

·       481-6  Uyanış-Asfalt-Kızılay-Balgat-Ceyhun-A. K. Cd     

·       411      Aktepe-Dutluk-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı     

·       419      Aktepe-İskitler-Emniyet Sarayı-Aşti-Çukurambar-Yüzüncüyıl     

·       482      Uyanış-Hacıkadın-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı

·       411-7  Aktepe-Yüzüncüyıl   

·       482-6  Uyanış-Hacıkadın-Ulus-Kızılay      

·       482-7  Aktepe-Yüzüncüyıl   

·       418      Aktepe-Yeşiltepe-8.Cd.-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı           

·       252      Atapark-Kuşcağız-Ulus-Kızılay-Bakanlıklar          

·       254      Atapark-Gar-Kızılay 

·       266      Bağlum-Ulus-Kızılay-Bakanlıklar (Kafkaslar 21341 Nolu Duraktan Başlar)

·       268      Bağlum-Gar-Kızılay (Kafkaslar 21341 Nolu Duraktan Başlar Dönüşsüz)

 

İncirli Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

İncirli Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için mahallede bulunan eğitim kurumlarını araştırdık. İncirli Mahallesi’nde 14 okul bulunmaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Keçiören’de bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Keçiören’de 380 okul bulunmaktadır. İncirli Mahallesi’nde bulunan bazı okulların listesi şu şekildedir:

·       Ahmet Cevdet Paşa Ortaokulu

·       Barış Manço Ortaokulu

·       Barışyolu İlkokulu

·       Faik Erbağı İlkokulu

·       Faik Erbağı Ortaokulu

·       İbni Haldun İlkokulu

·       İncirli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

·       İncirli Şehit Hüdai Arslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Keçiören İncirli Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Ankara Keçiören İncirli Mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 731.250 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 5.850 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Ankara Keçiören İncirli Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü 125 metrekaredir. Ankara’nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan veya kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Ankara Keçiören İncirli Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İncirli Satılık Daire

Aradığınız evi en kısa sürede güvenle bulabilmek için en doğru yerdesiniz. İncirli satılık daire ilanlarına EmlakJet'ten ulaşabilirsiniz. İncirli Satılık daire arayışınızda aradığınız özellikteki evleri bulabilirsiniz. Satılık daire arayışınızda sıfır yapılar, birkaç yıl içerisinde yapılmış yapılar ya da daha eski binalara uygun fiyatlı seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha da gelişen İncirlisizin ihtiyaç ve beklentilerinize uygun konutlara ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki sosyal hayat, ulaşım ve alışveriş olanakları ile ön plana çıkan İncirli Satılık daire ilanlarını keşfetmek için EmlakJet'te yer alan ilanları inceleyin. 

 

İncirli Satılık Daire Fiyatları

İncirli satılık daire fiyatları arasında bütçenize en uygun olan evi bulabilirsiniz. Gittikçe gelişen bölgede satılık daire fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiyor. Evin metrekaresi, konumu, oda sayısı, ısıtması, bina yaşı, asansörünün olup olmaması, bulunduğu kat ve sahip olduğu diğer ek özelliklere göre dairelerin fiyatları değişmektedir. Beklentilerinize ve bütçenize en uygun evi bulmak için sayfadaki ilanları inceleyebilirsiniz. 

 

İncirli Satılık Daire İlanları

EmlakJet'te yer alan İncirli satılık daire ilanlarının inceleyerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan ilanlar arasından sizin için en ideal eve sahip olabilirsiniz. Kriterlerinize ve bütçenize uygun ev ilanları EmlakJet'te sizleri bekliyor. 

 

İncirli Satılık Daire 3+1

İncirli satılık daire 3+1 ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ailenizle geniş ve ferah bir evde yaşamak için 3 oda ve 1 salon ev arayışında iseniz doğru adrestesiniz. EmlakJet'teki 3+1 ilanları ile istediğiniz bölgede aradığınız kriterlere uygun daireleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız 3 oda bir salon daire ilanları ile istediğiniz eve kavuşun!

 

İncirli Satılık Daire 2+1

İncirli satılık daire 2+1 ilanları sitemizde sizleri bekliyor. EmlakJet sahibinden 2+1 satılık daire ilanları ile sizi aradığınız eve kavuşturuyor. Uygun fiyatlı ilanlar, aradığınız konumda, istediğiniz metrekarede incelenmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor. EmlakJet aracılığıyla daire sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilir ve daireler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aile dostu ve uygun fiyatlı 2 oda 1 salon ev ilanlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

İncirli Satılık Daire 1+1

İncirli satılık daire 1+1 ilanları ile aradığınız eve sahip olabilirsiniz. 1 oda 1 salondan oluşan evler için sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Daha çok öğrenciler, tek yaşayanlar ya da çocuksuz aileler tarafından tercih edilen 1+1 dairelere daha çok modern konut yapılarında ve rezidanslarda rastlanıyor. Bu yapı tipinde genel olarak mutfak salonun içinde yer alıyor. EmlakJet tarafından sizin için hazırlanan ilanlar aracılığıyla aradığınız o dairede yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

İncirli Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

İncirli satılık daire ararken, dikkatli bir şekilde hareket etmek oldukça önemlidir. Satılık daire arayışınızda ilk olarak, bütçenizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Ardından, konum faktörüne dikkat etmelisiniz. Dairenin bulunduğu bölgenin güvenliği, ulaşım imkanları, altyapı olanakları, işyerinize ya da okula olan uzaklığı gibi faktörlere de dikkat etmelisiniz. Dairenin fiziksel durumunu da incelemek de gereklidir. Yapısal problemler ya da bakım gerektiren alanlar ilerleyen dönemlerde size ek masraflar çıkarabilir. Evde yaşamaya başlamadan önce eve ne kadar masraf yapılacağını belirlemelisiniz. Ayrıca tapu ve diğer tüm hukuki belgelerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmalısınız. Yaşayacağınız ya da yatırım yapacağınız evi seçerken acele etmek yerine detaylı araştırma yapmak sizi ilerleyen zamanlarda oluşabilecek problemlerden kurtaracaktır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Keçiören Satılık Daire
19 Mayıs Mahallesi Satılık Daire23 Nisan Mahallesi Satılık DaireAdnan Menderes Mahallesi Satılık DaireAktepe Mahallesi Satılık DaireAktepe Satılık DaireAşağı Eğlence Mahallesi Satılık DaireAtapark Mahallesi Satılık DaireAyvalı Mahallesi Satılık DaireBademlik Mahallesi Satılık DaireBağlarbaşı Mahallesi Satılık DaireBağlum Güzelyurt Mahallesi Satılık DaireBağlum Satılık DaireBasınevleri Mahallesi Satılık DaireÇaldıran Mahallesi Satılık DaireÇalseki Mahallesi Satılık DaireÇiçekli Mahallesi Satılık DaireEmrah Mahallesi Satılık DaireEsertepe/Yayla Satılık DaireEsertepe Mahallesi Satılık DaireEtlik/İncirli Satılık DaireEtlik Mahallesi Satılık DaireGüçlükaya Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireGüzelyurt Mahallesi Satılık DaireHacıkadın Satılık DaireHasköy Mahallesi Satılık DaireHisar Mahallesi Satılık Daireİncirli Mahallesi Satılık DaireKafkas Mahallesi Satılık DaireKalaba Mahallesi Satılık DaireKalaba Satılık DaireKamil Ocak Mahallesi Satılık DaireKanuni Mahallesi Satılık DaireKarakaya Mahallesi Satılık DaireKarargahtepe Mahallesi Satılık DaireKarşıyaka Mahallesi Satılık DaireKavacık Subayevleri Mahallesi Satılık DaireKösrelik Mahallesi Satılık DaireKöşk Mahallesi Satılık DaireKuşcağız Mahallesi Satılık DaireMerkez Satılık DaireOsmangazi Mahallesi Satılık DaireOvacık Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Satılık DaireSanatoryum Satılık DaireSancaktepe Mahallesi Satılık DaireSarıbeyler Mahallesi Satılık DaireŞefkat Mahallesi Satılık DaireŞehit Kubilay Mahallesi Satılık DaireŞenlik/Güçlükaya Satılık DaireŞenlik Mahallesi Satılık DaireŞenyuva Mahallesi Satılık DaireTepebaşı Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Satılık DaireUyanış Mahallesi Satılık DaireYakacık Mahallesi Satılık DaireYayla Mahallesi Satılık DaireYeşilöz Mahallesi Satılık DaireYeşiltepe Mahallesi Satılık DaireYükseltepe Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.