Emlakjet

Keçiören Şenyuva Mahallesi Satılık Daire

araması için 16 ilan bulundu
search
Şenyuva Mahallesicancel
Keçiörencancel
Ankaracancel

Şenyuva Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Şenyuva Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Şenyuva Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Ankara Keçiören Şenyuva Mahallesi’nin nüfusu toplam 8.842 kişidir. Bu nüfusun %50’si erkek, %50’si ise kadındır.

Şenyuva Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Şenyuva Mahallesi Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı olan 51 mahalleden biridir. Şenyuva Mahallesi; Keçiören ilçe merkezine yaklaşık 8 km, Ankara il merkezine ise yaklaşık 14 km uzaklıktadır.

Şenyuva Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Şenyuva Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Ankara şehri hem kara hem demir hem de havayolu ile ulaşım seçeneği sunan, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Keçiören’e gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir. Keçiören’e uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı’dır. Havalimanı, Akyurt ilçesinde bulunmaktadır ve Keçiören’e yaklaşık 22 km uzaklıktadır.

Ankara ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. Şenyuva Mahallesi ulaşımı Keçiören’e gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Keçiören’e metro, otobüs ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Keçiören’e ulaşabileceğiniz bazı hatların listesi şu şekildedir:

·       404      Aktepe-Yeşiltepe-Gar-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı   

·       410      Aktepe-Kamil Ocak Mh.-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı           

·       415      Aktepe-Yeşiltepe-Ulus-Kızılay       

·       461      Uyanış-Pınarbaşı-Gar-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı   

·       479      Uyanış-Pınarbaşı-İskitler-Emniyet Sarayı-Aşti-Beştepe    

·       481      Uyanış-Asfalt-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı-Balgat-Ceyhun A. K. Cad.

·       415-6  Aktepe-Yeşiltepe-Ulus-Kızılay

·       421-7  Keçiören Gazino-Bakanlık   

·       481-6  Uyanış-Asfalt-Kızılay-Balgat-Ceyhun-A. K. Cd     

·       411      Aktepe-Dutluk-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı     

·       419      Aktepe-İskitler-Emniyet Sarayı-Aşti-Çukurambar-Yüzüncüyıl     

·       482      Uyanış-Hacıkadın-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı

·       411-7  Aktepe-Yüzüncüyıl   

·       482-6  Uyanış-Hacıkadın-Ulus-Kızılay      

·       482-7  Aktepe-Yüzüncüyıl   

·       418      Aktepe-Yeşiltepe-8.Cd.-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı           

·       252      Atapark-Kuşcağız-Ulus-Kızılay-Bakanlıklar          

·       254      Atapark-Gar-Kızılay 

·       266      Bağlum-Ulus-Kızılay-Bakanlıklar (Kafkaslar 21341 Nolu Duraktan Başlar)

·       268      Bağlum-Gar-Kızılay (Kafkaslar 21341 Nolu Duraktan Başlar Dönüşsüz)

Şenyuva Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Şenyuva Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için mahallede bulunan eğitim kurumlarını araştırdık. Şenyuva Mahallesi’nde 4 okul bulunmaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Keçiören’de bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Keçiören’de 380 okul bulunmaktadır. Şenyuva Mahallesi’nde bulunan bazı okulların listesi şu şekildedir:

·       Kuzeykent Anaokulu

·       Nuri Pakdil Anadolu Lisesi

·       Şehit Hüseyin Köksal İlkokulu

·       Şehit Hüseyin Köksal Ortaokulu

Keçiören Şenyuva Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Ankara Keçiören satılık daire fiyatları ortalama 792.090 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 6.093 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Ankara Keçiören satılık dairelerin ortalama büyüklüğü 130 metrekaredir. Ankara’nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan veya kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Ankara Keçiören Şenyuva Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Keçiören Satılık Daire
19 Mayıs Mahallesi Satılık Daire23 Nisan Mahallesi Satılık DaireAdnan Menderes Mahallesi Satılık DaireAktepe Mahallesi Satılık DaireAktepe Satılık DaireAşağı Eğlence Mahallesi Satılık DaireAtapark Mahallesi Satılık DaireAyvalı Mahallesi Satılık DaireBademlik Mahallesi Satılık DaireBağlarbaşı Mahallesi Satılık DaireBağlum Güzelyurt Mahallesi Satılık DaireBağlum Satılık DaireBasınevleri Mahallesi Satılık DaireÇaldıran Mahallesi Satılık DaireÇalseki Mahallesi Satılık DaireÇiçekli Mahallesi Satılık DaireEmrah Mahallesi Satılık DaireEsertepe/Yayla Satılık DaireEsertepe Mahallesi Satılık DaireEtlik/İncirli Satılık DaireEtlik Mahallesi Satılık DaireGüçlükaya Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireGüzelyurt Mahallesi Satılık DaireHacıkadın Satılık DaireHasköy Mahallesi Satılık DaireHisar Mahallesi Satılık Daireİncirli Mahallesi Satılık DaireKafkas Mahallesi Satılık DaireKalaba Mahallesi Satılık DaireKalaba Satılık DaireKamil Ocak Mahallesi Satılık DaireKanuni Mahallesi Satılık DaireKarakaya Mahallesi Satılık DaireKarargahtepe Mahallesi Satılık DaireKarşıyaka Mahallesi Satılık DaireKavacık Subayevleri Mahallesi Satılık DaireKösrelik Mahallesi Satılık DaireKöşk Mahallesi Satılık DaireKuşcağız Mahallesi Satılık DaireMerkez Satılık DaireOsmangazi Mahallesi Satılık DaireOvacık Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Satılık DaireSanatoryum Satılık DaireSancaktepe Mahallesi Satılık DaireSarıbeyler Mahallesi Satılık DaireŞefkat Mahallesi Satılık DaireŞehit Kubilay Mahallesi Satılık DaireŞenlik/Güçlükaya Satılık DaireŞenlik Mahallesi Satılık DaireŞenyuva Mahallesi Satılık DaireTepebaşı Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Satılık DaireUyanış Mahallesi Satılık DaireYakacık Mahallesi Satılık DaireYayla Mahallesi Satılık DaireYeşilöz Mahallesi Satılık DaireYeşiltepe Mahallesi Satılık DaireYükseltepe Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.