Emlakjet

Keçiören Çalseki Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Çalseki Mahallesicancel
Keçiörencancel
Ankaracancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Çalseki Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Çalseki Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Çalseki Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Ankara Keçiören Çalseki Mahallesi’nin nüfusu toplam 43 kişidir. Bu nüfusun %56’sı erkek, %44’ü kadındır.

Çalseki Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Çalseki Mahallesi Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı olan 51 mahalleden biridir. Çalseki Mahallesi; Keçiören ilçe merkezine yaklaşık 17 km, Ankara il merkezine ise yaklaşık 34 km uzaklıktadır.

Çalseki Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Çalseki Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Ankara şehri hem kara hem demir hem de havayolu ile ulaşım seçeneği sunan, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Keçiören’e gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir. Keçiören’e uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı’dır. Havalimanı, Akyurt ilçesinde bulunmaktadır ve Keçiören’e yaklaşık 22 km uzaklıktadır.

Ankara ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. Çalseki Mahallesi ulaşımı Keçiören’e gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Keçiören’e metro, otobüs ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Keçiören’e ulaşabileceğiniz bazı hatlar şu şekildedir:

·       411: Aktepe-Dutluk-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı

·       419: Aktepe-İskitler-Emniyet Sarayı-Aşti-Çukurambar-Yüzüncüyıl        

·       482: Uyanış-Hacıkadın-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı    

·       411-7: (Öho) Aktepe-Yüzyıl

·       482-6: Uyanış-Hacıkadın-Ulus-Kızılay      

·       482-7: (Öho)Uyanış-Yüzüncüyıl (Özpetek)

·       404: Aktepe-Yeşiltepe-Gar-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı      

·       410: Aktepe-Kamil Ocak Mh.-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı           

·       415: Aktepe-Yeşiltepe-Ulus-Kızılay

·       461: Uyanış-Pınarbaşı-Gar-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı       

·       479: Uyanış-Pınarbaşı-İskitler-Emniyet Sarayı-Aşti-Beştepe        

·       481: Uyanış-Asfalt-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı-Balgat-Ceyhun A. K.

·       415-6: Aktepe-Yeşiltepe-Ulus-Kızılay

·       421-7: Keçiören Gazino-Bakanlık   

·       481-6: Uyanış-Asfalt-Kızılay-Balgat-Ceyhun-A. K. Cd     

·       418: Aktepe-Yeşiltepe-8.Cd.-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı           

·       252: Atapark-Kuşcağız-Ulus-Kızılay-Bakanlıklar 

·       254: Atapark-Gar-Kızılay    

·       266: Bağlum-Ulus-Kızılay-Bakanlıklar

·       268: Bağlum-Gar-Kızılay

Çalseki Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Çalseki Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için mahallede bulunan eğitim kurumlarını araştırdık. Çalseki Mahallesi’nde okul bulunmamaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Keçiören’de bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Keçiören’de 380 okul bulunmaktadır.

Keçiören Çalseki Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Ankara Keçiören Çalseki Mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 550.000 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 5.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Ankara Keçiören Çalseki Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü 110 metrekaredir. Ankara’nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Ankara Keçiören Çalseki Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Keçiören Satılık Daire
19 Mayıs Mahallesi Satılık Daire23 Nisan Mahallesi Satılık DaireAdnan Menderes Mahallesi Satılık DaireAktepe Mahallesi Satılık DaireAktepe Satılık DaireAşağı Eğlence Mahallesi Satılık DaireAtapark Mahallesi Satılık DaireAyvalı Mahallesi Satılık DaireBademlik Mahallesi Satılık DaireBağlarbaşı Mahallesi Satılık DaireBağlum Güzelyurt Mahallesi Satılık DaireBağlum Satılık DaireBasınevleri Mahallesi Satılık DaireÇaldıran Mahallesi Satılık DaireÇalseki Mahallesi Satılık DaireÇiçekli Mahallesi Satılık DaireEmrah Mahallesi Satılık DaireEsertepe/Yayla Satılık DaireEsertepe Mahallesi Satılık DaireEtlik/İncirli Satılık DaireEtlik Mahallesi Satılık DaireGüçlükaya Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireGüzelyurt Mahallesi Satılık DaireHacıkadın Satılık DaireHasköy Mahallesi Satılık DaireHisar Mahallesi Satılık Daireİncirli Mahallesi Satılık DaireKafkas Mahallesi Satılık DaireKalaba Mahallesi Satılık DaireKalaba Satılık DaireKamil Ocak Mahallesi Satılık DaireKanuni Mahallesi Satılık DaireKarakaya Mahallesi Satılık DaireKarargahtepe Mahallesi Satılık DaireKarşıyaka Mahallesi Satılık DaireKavacık Subayevleri Mahallesi Satılık DaireKösrelik Mahallesi Satılık DaireKöşk Mahallesi Satılık DaireKuşcağız Mahallesi Satılık DaireMerkez Satılık DaireOsmangazi Mahallesi Satılık DaireOvacık Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Satılık DaireSanatoryum Satılık DaireSancaktepe Mahallesi Satılık DaireSarıbeyler Mahallesi Satılık DaireŞefkat Mahallesi Satılık DaireŞehit Kubilay Mahallesi Satılık DaireŞenlik/Güçlükaya Satılık DaireŞenlik Mahallesi Satılık DaireŞenyuva Mahallesi Satılık DaireTepebaşı Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Satılık DaireUyanış Mahallesi Satılık DaireYakacık Mahallesi Satılık DaireYayla Mahallesi Satılık DaireYeşilöz Mahallesi Satılık DaireYeşiltepe Mahallesi Satılık DaireYükseltepe Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.