Emlakjet

Keçiören Yayla Mahallesi Satılık Daire

araması için 165 ilan bulundu
search
Yayla Mahallesicancel
Keçiörencancel
Ankaracancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Ankara Keçiören Yayla Mahallesi Satılık Daire Arayanlar için Arama Rehberi

Emlakjet güvencesiyle Keçiören Yayla mahallesi en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Keçiören Yayla mahallesi satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

Keçiören Yayla Mahallesi Satılık Daire

Keçiören Yayla satılık daire arayanlar için Yayla mahallesi, Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı bir mahalledir. Keçiören, Ankara ilinin ilçesidir. 2022 yılı nüfus verilerine göre Ankara'nın ikinci, Türkiye'nin ise en büyük dördüncü ilçesi konumundadır. Nüfusu 1 milyonu aşkındır.

Keçiören Yayla Satılık Daire İlanları ve Fiyatları

Emlakjet ekibi olarak Ankara Keçiören’de yaşamak isteyenler için Keçiören ilçesine dair güncel satılık daire piyasasını sizler için ele aldık. Öncelikle Ankara Keçiören satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler göstermekte olup bulunduğu bölgenin barındırdığı potansiyellere göre değişmektedir.

Satılık daire fiyatları; bölgenin; yaşam şartlarına, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, şerefiyesine, sosyal donatılarına, oda sayısına, sağlık ve eğitim hizmetlerine, merkeze yakınlığına göre değişim gösterebilmektedir. Bir konut kiralamadan önce pek çok kritere dikkat etmek gerekmektedir. Ankara Keçiören ilçesine bakıldığında; pek çok imkan açısından oturuma uygundur. Keçiören Yayla satılık konut ilanları için Emlakjet’in en güncel ilanlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Keçiören Yayla Satılık Daire 3+1

Keçiören Yayla mahallesi sahibinden satılık daire bakanlar için ilçe ve mahallelerinde yapı çeşitliliği oldukça fazladır. Gerek sıfır markalı konut projeleri gerekse her bütçeye uygun daire seçenekleri mevcuttur. Ankara Keçiören’de dilediğiniz kriterlere en uygun Keçiören Yayla 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Ankara Keçiören 3+1 satılık daire ilanlarına göz atabilirsiniz.

Keçiören Yayla Satılık Daire 2+1

Yayla bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Yayla mahallesi satılık daire 2+1 seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalmanızı öneririz.

Keçiören Yayla Satılık Daire 1+1

Ankara’da ve ilçeleri gayrimenkul açısından hızla gelişen bir il olarak dikkat çekmektedir. Ankara demografik yapı ve beklentilere göre her daire türünü barındıran bir yapı skalasına sahiptir.  Gerek yatırımlık gerekse oturumluk Keçiören Yayla satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz.

Keçiören Yayla Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankara ilçelerine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, sosyal donatı ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Keçiören Yayla mahallesi satılık daire satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

Keçiören Yayla Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

Keçiören ilçesi gibi en uygun ve en yaşanabilir Keçiören Yayla satılık daire sahibinden için ulaşım; belediye otobüsü, metro ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Keçiören Satılık Daire
19 Mayıs Mahallesi Satılık Daire23 Nisan Mahallesi Satılık DaireAdnan Menderes Mahallesi Satılık DaireAktepe Mahallesi Satılık DaireAktepe Satılık DaireAşağı Eğlence Mahallesi Satılık DaireAtapark Mahallesi Satılık DaireAyvalı Mahallesi Satılık DaireBademlik Mahallesi Satılık DaireBağlarbaşı Mahallesi Satılık DaireBağlum Güzelyurt Mahallesi Satılık DaireBağlum Satılık DaireBasınevleri Mahallesi Satılık DaireÇaldıran Mahallesi Satılık DaireÇalseki Mahallesi Satılık DaireÇiçekli Mahallesi Satılık DaireEmrah Mahallesi Satılık DaireEsertepe/Yayla Satılık DaireEsertepe Mahallesi Satılık DaireEtlik/İncirli Satılık DaireEtlik Mahallesi Satılık DaireGüçlükaya Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireGüzelyurt Mahallesi Satılık DaireHacıkadın Satılık DaireHasköy Mahallesi Satılık DaireHisar Mahallesi Satılık Daireİncirli Mahallesi Satılık DaireKafkas Mahallesi Satılık DaireKalaba Mahallesi Satılık DaireKalaba Satılık DaireKamil Ocak Mahallesi Satılık DaireKanuni Mahallesi Satılık DaireKarakaya Mahallesi Satılık DaireKarargahtepe Mahallesi Satılık DaireKarşıyaka Mahallesi Satılık DaireKavacık Subayevleri Mahallesi Satılık DaireKösrelik Mahallesi Satılık DaireKöşk Mahallesi Satılık DaireKuşcağız Mahallesi Satılık DaireMerkez Satılık DaireOsmangazi Mahallesi Satılık DaireOvacık Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Satılık DaireSanatoryum Satılık DaireSancaktepe Mahallesi Satılık DaireSarıbeyler Mahallesi Satılık DaireŞefkat Mahallesi Satılık DaireŞehit Kubilay Mahallesi Satılık DaireŞenlik/Güçlükaya Satılık DaireŞenlik Mahallesi Satılık DaireŞenyuva Mahallesi Satılık DaireTepebaşı Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Satılık DaireUyanış Mahallesi Satılık DaireYakacık Mahallesi Satılık DaireYayla Mahallesi Satılık DaireYeşilöz Mahallesi Satılık DaireYeşiltepe Mahallesi Satılık DaireYükseltepe Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.