Emlakjet

Keçiören Karakaya Mahallesi Satılık Daire

araması için 301 ilan bulundu
search
Karakaya Mahallesicancel
Keçiörencancel
Ankaracancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Karakaya Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Karakaya Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Karakaya Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Ankara Keçiören Karakaya Mahallesi’nin nüfusu toplam 19.798 kişidir. Bu nüfusun %51’i erkek, %49’u ise kadındır.

Karakaya Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Karakaya Mahallesi Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı olan 51 mahalleden biridir. Karakaya Mahallesi; Keçiören ilçe merkezine yaklaşık 4 km, Ankara il merkezine ise yaklaşık 16 km uzaklıktadır.

Karakaya Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Karakaya Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Ankara şehri hem kara hem demir hem de havayolu ile ulaşım seçeneği sunan, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Keçiören’e gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir. Keçiören’e uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı’dır. Havalimanı, Akyurt ilçesinde bulunmaktadır ve Keçiören’e yaklaşık 22 km uzaklıktadır.

Ankara ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. Karakaya Mahallesi ulaşımı Keçiören’e gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Keçiören’e metro, otobüs ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Keçiören’e ulaşabileceğiniz bazı hatların listesi şu şekildedir:

·       404      Aktepe-Yeşiltepe-Gar-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı   

·       410      Aktepe-Kamil Ocak Mh.-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı           

·       415      Aktepe-Yeşiltepe-Ulus-Kızılay       

·       461      Uyanış-Pınarbaşı-Gar-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı   

·       479      Uyanış-Pınarbaşı-İskitler-Emniyet Sarayı-Aşti-Beştepe    

·       481      Uyanış-Asfalt-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı-Balgat-Ceyhun A. K. Cad.

·       415-6  Aktepe-Yeşiltepe-Ulus-Kızılay

·       421-7  Keçiören Gazino-Bakanlık   

·       481-6  Uyanış-Asfalt-Kızılay-Balgat-Ceyhun-A. K. Cd     

·       411      Aktepe-Dutluk-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı     

·       419      Aktepe-İskitler-Emniyet Sarayı-Aşti-Çukurambar-Yüzüncüyıl     

·       482      Uyanış-Hacıkadın-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı

·       411-7  Aktepe-Yüzüncüyıl   

·       482-6  Uyanış-Hacıkadın-Ulus-Kızılay      

·       482-7  Aktepe-Yüzüncüyıl   

·       418      Aktepe-Yeşiltepe-8.Cd.-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı           

·       252      Atapark-Kuşcağız-Ulus-Kızılay-Bakanlıklar          

·       254      Atapark-Gar-Kızılay 

·       266      Bağlum-Ulus-Kızılay-Bakanlıklar (Kafkaslar 21341 Nolu Duraktan Başlar)

·       268      Bağlum-Gar-Kızılay (Kafkaslar 21341 Nolu Duraktan Başlar Dönüşsüz)

Karakaya Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Karakaya Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için mahallede bulunan eğitim kurumlarını araştırdık. Karakaya Mahallesi’nde “Özkent Akbilek Ortaokulu” bulunmaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Keçiören’de bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Keçiören’de 380 okul bulunmaktadır.

Keçiören Karakaya Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Ankara Keçiören Karakaya Mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 740.928 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 5.448 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Ankara Keçiören Karakaya Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü 136 metrekaredir. Ankara’nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan veya kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Ankara Keçiören Karakaya Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Keçiören Satılık Daire
19 Mayıs Mahallesi Satılık Daire23 Nisan Mahallesi Satılık DaireAdnan Menderes Mahallesi Satılık DaireAktepe Mahallesi Satılık DaireAktepe Satılık DaireAsfalt Satılık DaireAşağı Eğlence Mahallesi Satılık DaireAşağı Eğlence Satılık DaireAtapark Mahallesi Satılık DaireAyvalı Mahallesi Satılık DaireAyvalı Satılık DaireBademlik Mahallesi Satılık DaireBağlarbaşı Mahallesi Satılık DaireBağlum Güzelyurt Mahallesi Satılık DaireBağlum Satılık DaireBasınevleri Mahallesi Satılık DaireÇaldıran Mahallesi Satılık DaireÇalseki Mahallesi Satılık DaireÇiçekli Mahallesi Satılık DaireDutluk Satılık DaireEmrah Mahallesi Satılık DaireEsertepe Mahallesi Satılık DaireEsertepe Satılık DaireEtlik Mahallesi Satılık DaireEtlik Satılık DaireGazino Satılık DaireGüçlükaya Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireGüzelyurt Mahallesi Satılık DaireHasköy Mahallesi Satılık DaireHisar Mahallesi Satılık Daireİncirli Mahallesi Satılık Daireİncirli Satılık DaireKafkas Mahallesi Satılık DaireKalaba Mahallesi Satılık DaireKalaba Satılık DaireKamil Ocak Mahallesi Satılık DaireKanuni Mahallesi Satılık DaireKarakaya Mahallesi Satılık DaireKarargahtepe Mahallesi Satılık DaireKarşıyaka Mahallesi Satılık DaireKavacık Subayevleri Mahallesi Satılık DaireKösrelik Mahallesi Satılık DaireKöşk Mahallesi Satılık DaireKuşcağız Mahallesi Satılık DaireKuyubaşı Satılık DaireMecidiye Satılık DaireMecidiye Satılık DaireMeteoroloji Satılık DaireOsmangazi Mahallesi Satılık DaireOvacık Mahallesi Satılık DaireOvacık Satılık DairePınarbaşı Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Satılık DaireSanatoryum Satılık DaireSancaktepe Mahallesi Satılık DaireSarıbeyler Mahallesi Satılık DaireŞefkat Mahallesi Satılık DaireŞehit Kubilay Mahallesi Satılık DaireŞehit Kubilay Satılık DaireŞenlik Mahallesi Satılık DaireŞenlik Satılık DaireŞenyuva Mahallesi Satılık DaireTepebaşı Mahallesi Satılık DaireTepebaşı Satılık DaireUfuktepe Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Satılık DaireUyanış Mahallesi Satılık DaireYakacık Mahallesi Satılık DaireYayla Mahallesi Satılık DaireYeşilöz Mahallesi Satılık DaireYeşiltepe Mahallesi Satılık DaireYükseltepe Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.