Emlakjet

Keçiören Bağlarbaşı Mahallesi Satılık Daire

araması için 134 ilan bulundu
search
Bağlarbaşı Mahallesicancel
Keçiörencancel
Ankaracancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Bağlarbaşı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Rehberi    

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Bağlarbaşı Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Bağlarbaşı Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.    

Ankara ili Bağlarbaşı Mahallesi nüfusu toplam 34.977’dir. Bu nüfusun 17.283’ü Erkek, 17.694’ü Kadın’dır.  

Bağlarbaşı Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler    

Bağlarbaşı Mahallesi’nin bağlı olduğu Keçiören, Ankara’nın metropol ilçelerinden biridir. Keçiören’in adı Ankara’nın ünlü keçilerinin otlaklarının olduğu yerden gelir. Ankara’nın kuzeyinde konumlanan Keçiören, tarih boyunca verimli bağ ve bahçeleriyle dikkat çekmiş olup 1905 yılından itibaren Ankara’nın ilk ziraat mektebi, Sultan 2. Abdülhamit tarafından bu arazide kurulmuştur. Keçiören ilçesine bağlı olan Bağlarbaşı Mahallesi’nin sınırları ise; kuzeyden Keçiören’in Adnan Menderes Mahallesi, doğudan Keçiören’in Yeşiltepe Mahallesi, güneyden Keçiören’in Güçlükaya Mahallesi ve batıdan ise Keçiören’in Şenlik Mahallesi ile çevrilmiştir. Ziyaret edebileceğiniz Gökçek, Karacaoğlan, Şehit Polis Ali Kurtoğlu ve Şehit Polis Ömer Akpınar Parkları ve Keçiren Fatih Stadı bu mahallenin sınırları içerisinde bulunur.

Bağlarbaşı Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Bölgenin Ulaşım Olanakları     

Bağlarbaşı Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. Ülke tarihinin en özel anlarına şahitlik eden ve içerisinde çok sayıda tarihi önemi olan yapıya ev sahipliği yapan Ankara ili hem karayolu hem demiryolu hem de havayolu ulaşım imkanına sahip Türkiye’nin gelişmiş ulaşım ağına sahip şehirlerinden biridir. Bağlarbaşı Mahallesi’ne veya Keçiören'e gitmek isteyen ziyaretçiler bu ulaşım olanaklarının bazılarından yararlanarak ilçeye veya mahalleye ulaşım sağlayabilirler. Bağlarbaşı Mahallesi’ne uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı’dır. Ankara Esenboğa Havalimanı, şehir merkezine 25 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından; Belkoair, HAVAŞ ve taksi ile şehrin merkezine rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara, Türkiye’nin gelişmiş şehirlerinden biri olduğundan, karayolu üzerinden de neredeyse tüm şehirlerden hareket eden otobüsler ile rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. Bağlarbaşı Mahallesi’ne; Ankara şehir merkezinden veya Keçiören ilçe merkezinden sık sık geçen Bağlarbaşı Mahallesi otobüs ve minibüslerinden herhangi biri ile ulaşabilir ve gün boyu farklı ilçe ve mahallelere kolayca ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz. Bağlarbaşı Mahallesi’ne ulaşım sağlayan alternatif toplu taşıma araçları şunlardır:

 

- 416 Aktepe-Mecidiye Metro İstasyonu EGO Hattı

- 495 Kuzeykent-Mecidiye Metro İstasyonu EGO Hattı

- 410 Bağlarbaşı-Kızılay EGO Hattı

 

Bağlarbaşı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahallenin Eğitim Kurumu Bilgisi    

Bağlarbaşı Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Bağlarbaşı Mahallesi’ne yakın konumda bulunan bazı okullar şu şekildedir:

 

- Kuyubaşı Şehit Oğuzhan Duyar Ortaokulu

- İlk Anahtar Koleji

- Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi 

 

Bağlarbaşı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri    

Emlakjet.com verilerine göre Ankara Bağlarbaşı Mahallesi satılık daire fiyatı 2022 yılında ortalama 691.375 Türk Lirası olarak ölçülmüştür. Ankara Bağlarbaşı Mahallesi satılık konutların ortalama büyüklüğü ise 125 metrekaredir. Ankara il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Bağlarbaşı Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık konut arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Keçiören Satılık Daire
19 Mayıs Mahallesi Satılık Daire23 Nisan Mahallesi Satılık DaireAdnan Menderes Mahallesi Satılık DaireAktepe Mahallesi Satılık DaireAktepe Satılık DaireAşağı Eğlence Mahallesi Satılık DaireAtapark Mahallesi Satılık DaireAyvalı Mahallesi Satılık DaireBademlik Mahallesi Satılık DaireBağlarbaşı Mahallesi Satılık DaireBağlum Güzelyurt Mahallesi Satılık DaireBağlum Satılık DaireBasınevleri Mahallesi Satılık DaireÇaldıran Mahallesi Satılık DaireÇalseki Mahallesi Satılık DaireÇiçekli Mahallesi Satılık DaireEmrah Mahallesi Satılık DaireEsertepe/Yayla Satılık DaireEsertepe Mahallesi Satılık DaireEtlik/İncirli Satılık DaireEtlik Mahallesi Satılık DaireGüçlükaya Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireGüzelyurt Mahallesi Satılık DaireHacıkadın Satılık DaireHasköy Mahallesi Satılık DaireHisar Mahallesi Satılık Daireİncirli Mahallesi Satılık DaireKafkas Mahallesi Satılık DaireKalaba Mahallesi Satılık DaireKalaba Satılık DaireKamil Ocak Mahallesi Satılık DaireKanuni Mahallesi Satılık DaireKarakaya Mahallesi Satılık DaireKarargahtepe Mahallesi Satılık DaireKarşıyaka Mahallesi Satılık DaireKavacık Subayevleri Mahallesi Satılık DaireKösrelik Mahallesi Satılık DaireKöşk Mahallesi Satılık DaireKuşcağız Mahallesi Satılık DaireMerkez Satılık DaireOsmangazi Mahallesi Satılık DaireOvacık Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Satılık DaireSanatoryum Satılık DaireSancaktepe Mahallesi Satılık DaireSarıbeyler Mahallesi Satılık DaireŞefkat Mahallesi Satılık DaireŞehit Kubilay Mahallesi Satılık DaireŞenlik/Güçlükaya Satılık DaireŞenlik Mahallesi Satılık DaireŞenyuva Mahallesi Satılık DaireTepebaşı Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Satılık DaireUyanış Mahallesi Satılık DaireYakacık Mahallesi Satılık DaireYayla Mahallesi Satılık DaireYeşilöz Mahallesi Satılık DaireYeşiltepe Mahallesi Satılık DaireYükseltepe Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.