Emlakjet

Keçiören Yakacık Mahallesi Satılık Daire

araması için 29 ilan bulundu
search
Yakacık Mahallesicancel
Keçiörencancel
Ankaracancel

Yakacık Mahallesi Satılık Daire Arayanlara Mahalle Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak, satılık ev arayışındaki ziyaretçilerimizin hayallerindeki evi bulabilmeleri adına her türlü desteği sağlamak amacında çalışmaktayız. Ankara’nın en çok tercih edilen Keçiören ilçesi sınırları içerisindeki Yakacık Mahallesi satılık daire almak isteyenler için araştırdığımız emlak ve mahalle bilgileri yanında nüfus, ulaşım ve gerekli devlet kurumları hakkında da bilgi sahibi olabilmeleri için hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Yakacık Mahallesi; Ankara ilinde bulunan Keçiören ilçesine bağlı bir mahalledir. İlçede dar bir alanda kurulu olan mahalle, kısmen yüksek nüfusa sahiptir. Güncel nüfus bilgilerine göre mahallede toplam 13.801 kişinin yaşadığı kayıtlarda yer almaktadır. Bu nüfusun 6.517 kişisi erkek, 7.284 kişisi ise kadın olarak bilinmektedir. 

Mahalleye ulaşım oldukça kolaydır. Keçiören Yakacık Mahallesi; Ankara il merkezine yaklaşık 9 kilometre, Keçiören İlçesine ise 5 kilometre uzaklıktadır. Keçiören'den kalkan 421-7, 461, 479, 481, 481-6  numaralı EGO hatları, Kuyubaşı metro durağı ve şehiriçi minibüsleri ile Ankara merkezden ve birçok ilçeden rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. 

Yakacık Mahallesi Satılık Dairelerin Emlak Bilgisi

Yakacık Mahallesinde evlerin satış fiyatlarını ev sahipleri ve emlakçılar birim fiyatları ile çevre evlerin fiyatlarına göre belirlemektedir. Son emlak endeksi verilerine göre;

  • Satılık dairelerin birim fiyat 2.256 Türk Lirası olarak hesaplanmıştır. 

  • Ortalama büyüklüğü 120 metrekare olan evlerin satış fiyatı 270.720 Türk Lirası olarak görülmektedir. 

  • Dairelerin geri dönüş/amortisman süresi ise 24 yıl olarak öngörülmektedir. 

Bu hesaplanan fiyatların evin konumu, ulaşım imkanları, cephesi, bina yaşı gibi etmenlere göre değişebileceği unutulmamalıdır. Emlakçıdan ya da sahibinden Yakacık Mahallesi satılık daire fiyatlarına Emlakjet.com’dan daha detaylı olarak ulaşabilirsiniz. 

Yakacık Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgileri

Keçiören Yakacık Mahallesi satılık daire arayışında olan çocuklu aileler için yaptığımız eğitim kurumları araştırmaları sonucunda; mahalle sınırları içerisinde yer alan ya da eğitimin taşımalı olarak gerçekleştirildiği okulların adres ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Özel Ataçağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi: Yakacık, Fatih Cd. No:150, 06010 Keçiören/Ankara.

  • Ankara-Şehit Mustafa Avcu İmam Hatip Ortaokulu: Şht. Murat Azizo Sk. No:23, 06310 Keçiören/Ankara.

Yakacık Mahallesi Satılık Daire Arayışındakiler İçin Mahalle Devlet Kurumu Bilgisi

Yakacık Mahallesi satılık ev ilanlarına bakanlar için, aldığı dairenin çevresinde bir hastalık anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği sağlık kurumu ve ihtiyaç anında gideceği muhtarlık, belediye ve nüfus müdürlüğü gibi kurumlarının isim ve adres bilgileri şu şekildedir:

  • Yakacık Mahallesi Muhtarlığı: Yakacık, Çekirge Cd. No:8, 06310 Keçiören/Ankara.

  • Keçiören İlçe Eğitim ve Araştırma Hastanesi: Pınarbaşı, 06000 Keçiören/Ankara.

  • Keçiören İlçe Nüfus Müdürlüğü: Güçlükaya Mahallesi Cumhuriyet Cad. Savur Sok. No :1 Giriş Kat. Keçiören/Ankara.

  • Keçiören Belediyesi: Güçlükaya, Cumhuriyet Cd. No:1, 06280 Keçiören/Ankara.

  • Keçiören İlçe Emniyet Müdürlüğü: Pınarbaşı, Akçe Sk., 06310 Keçiören/Ankara.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Keçiören Satılık Daire
19 Mayıs Mahallesi Satılık Daire23 Nisan Mahallesi Satılık DaireAdnan Menderes Mahallesi Satılık DaireAktepe Mahallesi Satılık DaireAktepe Satılık DaireAşağı Eğlence Mahallesi Satılık DaireAtapark Mahallesi Satılık DaireAyvalı Mahallesi Satılık DaireBademlik Mahallesi Satılık DaireBağlarbaşı Mahallesi Satılık DaireBağlum Güzelyurt Mahallesi Satılık DaireBağlum Satılık DaireBasınevleri Mahallesi Satılık DaireÇaldıran Mahallesi Satılık DaireÇalseki Mahallesi Satılık DaireÇiçekli Mahallesi Satılık DaireEmrah Mahallesi Satılık DaireEsertepe/Yayla Satılık DaireEsertepe Mahallesi Satılık DaireEtlik/İncirli Satılık DaireEtlik Mahallesi Satılık DaireGüçlükaya Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireGüzelyurt Mahallesi Satılık DaireHacıkadın Satılık DaireHasköy Mahallesi Satılık DaireHisar Mahallesi Satılık Daireİncirli Mahallesi Satılık DaireKafkas Mahallesi Satılık DaireKalaba Mahallesi Satılık DaireKalaba Satılık DaireKamil Ocak Mahallesi Satılık DaireKanuni Mahallesi Satılık DaireKarakaya Mahallesi Satılık DaireKarargahtepe Mahallesi Satılık DaireKarşıyaka Mahallesi Satılık DaireKavacık Subayevleri Mahallesi Satılık DaireKösrelik Mahallesi Satılık DaireKöşk Mahallesi Satılık DaireKuşcağız Mahallesi Satılık DaireMerkez Satılık DaireOsmangazi Mahallesi Satılık DaireOvacık Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Satılık DaireSanatoryum Satılık DaireSancaktepe Mahallesi Satılık DaireSarıbeyler Mahallesi Satılık DaireŞefkat Mahallesi Satılık DaireŞehit Kubilay Mahallesi Satılık DaireŞenlik/Güçlükaya Satılık DaireŞenlik Mahallesi Satılık DaireŞenyuva Mahallesi Satılık DaireTepebaşı Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Satılık DaireUyanış Mahallesi Satılık DaireYakacık Mahallesi Satılık DaireYayla Mahallesi Satılık DaireYeşilöz Mahallesi Satılık DaireYeşiltepe Mahallesi Satılık DaireYükseltepe Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.