Emlakjet

Edirne Satılık Daire

araması için 416 ilan bulundu
search
Edirnecancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Edirne Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterecek İl Rehberi

Edirne satılık daire konusunda son yıllarda yeni yapılan konutlar ile çok daha fazla sayıda alternatif sunmaya başladı. Bu alternatiflerin en iyi takip edileceği yer ise yine Emlakjet. Edirne'de satılık ev seçeneklerinin metrekare birim fiyatı ortalama 1900 TL'dir. Edirne özellikle sanayi konusunda son yıllarda çok fazla gelişim gösteren bir şehir. Ayrıca her geçen gün büyüyen üniversitesi ve artan öğrenci sayısı ile bilhassa yatırımlık ev arayanların da gözdesi. 

Edirne Satılık Daire & Satılık Ev Fiyatları

Edirne satılık daire arayan kişiler farklı birçok fiyat alternatifi ile karşılaşabiliyor. Şehir merkezinde 1200-1400 TL olan bir daire şehrin biraz dışında ve üstelik daha yeni bir binada 700-900 TL aralığına düşebiliyor. Bu sebeple ki özellikle Edirne satılık müstakil ev gibi daha özellikli aramalarda mutlaka Emlakjet üzerinden arama yapıp fiyat kıyaslaması yapmak gerekiyor. Zira bu platform üzerinden yapılan aramalarda hem farklı fiyatlarda ancak benzer evleri eşleştirebiliyorsunuz hem de en avantajlı olacak şekilde istediğiniz evi kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Zira özellikle satın almalık daire ararken çok çok dikkatli olmak gerekiyor. Söz konusu alım uzun süreli bir yatırıma konu olduğu için ve ileride bu yatırımın karşılığını en iyi şekilde alabilmek için özellikle son derece dikkatli olunmalı ve mutlaka Emlakjet gibi bir platformda yer alan evler dikkatlice incelenmeli. Edirne'de satılık daire fiyatları;

  • 3+1, 140 metrekarele kullanım alanına sahip evler 265.440 TL
  • 2+1,  100 metrekare kullanım alanına sahip evler 173.700 TL
  • 1+1 , 55 metrekare kullanım alanına sahip evler 155.705 TL

Edirne Satılık Daire & Satılık Ev Seçenekleri

Edirne satılık daire alternatifleri bilhassa eskiye nazaran oldukça fazla denilebilir. Özellikle son yıllarda yapılan yeni konut projeleri ve siteler ile Edirne’de konut almak isteyenlerin önündeki alternatifler de çok fazla artmış durumda. Örneğin; Edirne Gölet civarı satılık daireler şeklinde yapılan bir aramada karşınıza çok sayıda daire veya müstakil ev çıkabilir. Burada uygun fiyatlı ve en avantajlı evi bulmanın sırrı ise evleri birebir gidip görmeden mutlaka fiyat hakkında bilgi sahibi olmak. Diğer yandan satın alınacak evin kiralanması düşünülüyorsa bu durumda bölgedeki kira rayici de sitemiz üzerinde kontrol edilmeli. Zira örneğin 200.000 TL fiyatla satılan bir evin aylık kirası evin üniversiteye yakın olduğu için 1200 TL ise 300.000 TL değerinde ancak işlek olmayan bir bölgedeki evin kirası 800-900 TL olabilir.

Edirne Satılık Daire & Satılık Ev Piyasasında Son Durumu

Edirne emlak piyasası son derece hareketli bir piyasa. Şehrin hem önemli bir şehir olması hem de çok sayıda asker ve öğrenciye ev sahipliği yapması sebebiyle özellikle dönemsel olarak emlak piyasası son derece değişken fiyatlar ortaya çıkarabiliyor. Diğer yandan Edirne’de uygun fiyatlı satılık daire bulmanın yolu ev aramasını daha detaylı hale getirmek ve daha sonra ortaya çıkacak alternatifler içerisinde fiyat kıyaslaması yapmak. Bu bağlamda örneğin Edirne Kavgaz mevkii satılık daireler şeklinde bir arama yaparak daha detaylı bir arama imkanı bulmanız mümkün. Edirne satılık daire piyasa durumunu ve fiyat rayiçlerini takip etmenin de en kolay yolu Emlakjet.com’u ziyaret etmekten geçiyor.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.