Emlakjet

Erzincan Satılık Daire

araması için 27 ilan bulundu
search
Erzincancancel

Erzincan Satılık Daire Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Erzincan'daki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Erzincan satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Erzincan Satılık Daire

 

Erzincan satılık daire arayanlar için Erzincan, Doğu Anadolu  Bölgesi’nin Yukarı Fırat Bölümü’nde Tarihi İpek Yolu’nun üzerinde yer alır. Tarih öncesi çağlarda Urartu egemenliğinde olan bu bölge doğu-batı, güney-güneybatı yol güzergahlarında olması ve tarihi İpek Yolu’nun Erzincan’dan geçmesi sebebiyle tarih boyunca önemini korumuştur. Bu ticari kaygılar Urartular dışında; Hititler, Medler, Persler, Makedonlar ve Romalıları da bu topraklarda misafir etmiştir. Şehrin en büyük ve en verimli akarsuyu Karasu Irmağı’dır. Sınırları; kuzeyden Giresun, Gümüşhane, Bayburt illeri, doğudan Erzurum ili, batıdan Sivas ve güneyden ise Malatya, Tunceli ve Bingöl illeri ile çevrilmiştir. 9 ilçeden meydana gelen bu şehrin TUİK son nüfus bilgileri toplam 239.223 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Erzincan Satılık Daire Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Erzincan'da yaşamak isteyenler için Erzincan'a dair öncelikle şunu belirtmek istersek Erzincan satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Erzincan satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Erzincan Satılık Daire İlanları

 

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Erzincan'da iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Erzincan satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Erzincan satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Erzincan Satılık Daire 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Erzincan ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Erzincan'da dilediğiniz kriterlere en uygun Erzincan 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Erzincan 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Erzincan Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Erzincan 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Erzincan Satılık Daire 1+1

 

Erzincan'da bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Erzincan 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Erzincan Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Erzincan yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Erzincan sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Erzincan Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Erzincan'da en uygun ve en yaşanabilir Erzincan satılık daireler için ulaşım ilçeler arası Belediye Otobüsü ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.