Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Sarıyer Zekeriyaköy Mahallesi Satılık Daire

araması için 18 ilan bulundu
search
Zekeriyaköy Mahallesicancel
Sarıyercancel
İstanbulcancel

Zekeriyaköy Mahallesi Satılık Daire Alacaklara Yol Gösterici Bilgiler

Zekeriyaköy Mahallesi satılık daire arayışınızda aradığınız ilanlara sitemizde. İlanlara göz gezdirirken mahalle hakkında bilgiler verdiğimiz bu yazımızı okuyabilirsiniz. Zekeriyaköy Mahallesi, İstanbul'da Sarıyer ilçesine bağlı bir mahalledir. Maden, Bahçeköy, Uskumruköy, Demirciköy ve Rumelifeneri'ne komşudur. Sarıyer ilçe merkezine 6 kilometre, Kilyos'a 4.5 kilometre mesafe uzaklıktadır. Sarıyer'de Akdeniz iklimi görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlıdır. Bu iklimin görüldüğü yerlerde şiddetli yaz kuraklıkları ve yüksek sıcaklık değerleri hakimdir. En sıcak ay ortalaması 26-28 °C, en soğuk ay ortalaması 8-10 °C dir. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 °C dir. Yıllık yağış miktarı yükseltiye göre değişir. Ortalama 600 –1000 mm arasındadır.

Zekeriyaköy Mahallesi Satılık Daire Düşünenlere Bölgenin Kurumları

Emlakjet ziyaretçilerine kolaylık olması için bu yazımızda hazırladığımız mahallede yer alan kurumları inceleyebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Zekeriyaköy Mahallesi Muhtarlığı, Zekeriyaköy Mah, Zekeriyaköy Cad. No:21, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 202 77 39.
 • Acıbadem Zekeriyaköy Tıp Merkezi, Zekeriyaköy Mah, Kardelen Cad. No:2, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 201 56 56.
 • Eczane Nisan, Zekeriyaköy Mah, Zekeriyaköy Cad. 17/A, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 202 77 75.
 • PTT- Zekeriyaköy, Zekeriyaköy Mah, Soğuksu Sok. No:2, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul.
 • British International School, Zekeriyaköy Mah, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 202 70 27.
 • Zekeriyaköy İlkokulu Ortaokulu, Zekeriyaköy Mah, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul.
 • Özel İlgi Okulları Zekeriyaköy Kampüsü, Zekeriyaköy Mah, Tarakçı Cad. No:11, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: 0507 078 45 83.
 • La Fontaine Masal Evi Anaokulu, Zekeriyaköy Mah, 1. Cad. No:132, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 202 60 10.
 • Mutlu Ağaç Anaokulu, Zekeriyaköy Mah, Ak Zambak Sok. No:7, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: (0212) 341 01 41.
 • Aygaz Parkı, Zekeriyaköy Mahallesi, Şimşir Sok. No:19, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul.
 • Zekeriyaköy Spor Kulübü, Zekeriyaköy Mah, 2. Cad. No:2, Posta kodu: 34450 Sarıyer/İstanbul. Tel: 0530 248 88 57.

Siz de bu mahallede yaşamak istiyorsanız Zekeriyaköy Mahallesi satılık müstakil ev ilanlarına sitemizden göz atabilirsiniz.

Zekeriyaköy Mahallesi Satılık Daire Emlak Piyasası 

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 220 metrekare olarak karşımız çıkar. Zekeriyaköy Mahallesi satılık daire fiyatları 1.628.660 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 7.403 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 30 yıldır.

Satılık daire arayışında bütçenizi belirlediyseniz ev ilanlarına bakmamanız için hiçbir sebebiniz yok. Emlakjet evlere en kolay şekilde ulaşabilmeniz için ilgili ilanları bir araya getirdi. Siz de isteklerinizi karşılayan Zekeriyaköy Mahallesi satılık ev sahibinden ya da emlakçıdan seçenekleriyle sitemizden ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Sarıyer Satılık Daire
Arıköy Satılık DaireAyazağa Mahallesi Satılık DaireAyazağa Satılık DaireBahçeköy Kemer Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Merkez Mahallesi Satılık DaireBahçeköy Satılık DaireBahçeköy Yeni Mahallesi Satılık DaireBaltalimanı Mahallesi Satılık DaireBoyacıköy Satılık DaireBüyükdere Mahallesi Satılık DaireBüyükdere Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Satılık DaireÇayırbaşı Mahallesi Satılık DaireÇayırbaşı Satılık DaireDarüşşafaka Mahallesi Satılık DaireDemirciköy Mahallesi Satılık DaireDemirci Köyü Satılık DaireEmirgan Mahallesi Satılık DaireEmirgan Satılık DaireFatih Sultan Mehmet Mahallesi Satılık DaireFerahevler Mahallesi Satılık DaireFerahevler Satılık DaireGaripçe Köyü Satılık DaireGaripçe Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Köyü Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireHacıosman Satılık DaireHisar Üstü Satılık DaireHuzur Mahallesi Satılık Daireİstinye Mahallesi Satılık Daireİstinye Satılık DaireKazım Karabekir Paşa Mahallesi Satılık DaireKefeliköy Satılık DaireKısırkaya Köyü Satılık DaireKısırkaya Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Mahallesi Satılık DaireKireçburnu Satılık DaireKocataş Mahallesi Satılık DaireKumköy Köyü Satılık DaireKumköy Mahallesi Satılık DaireMaden Mahallesi Satılık DaireMaslak Mahallesi Satılık DaireMaslak Satılık DairePınar Mahallesi Satılık DairePoligon Mahallesi Satılık DairePtt Evleri Mahallesi Satılık DaireReşitpaşa Mahallesi Satılık DaireRumelifeneri Köyü Satılık DaireRumelifeneri Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Mahallesi Satılık DaireRumeli Hisarı Satılık DaireRumeli Kavağı Mahallesi Satılık DaireRumelikavağı Satılık DaireSarıyer Merkez Mahallesi Satılık DaireSarıyer Satılık DaireŞişlihuzur Satılık DaireTarabya Mahallesi Satılık DaireTarabya Satılık DaireTarabya Üstü Satılık DaireUskumruköy Köyü Satılık DaireUskumruköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Satılık DaireYeni Mahallesi Satılık DaireZekeriyaköy Köyü Satılık DaireZekeriyaköy Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.