/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Acıbadem Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

İstanbul Kadıköy Acıbadem Mahallesi Kiralık Daire

araması için 1 ilan bulundu

Acıbadem Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Modern hayat ve mahalle kültürünün birleştiği Acıbadem kiralık daire seçeneklerine olan ilginin yoğun olmasının nedenleri arasındadır. Acıbadem’de yaşamınızı sürdürmenizin nedenlerinden en önemlisi ise Marmara denizinin uzandığı sahili, nezih oluşu ve çevresindeki sakinlik ve huzur veren ortamdır. Acıbadem kiralık daire ve satılık evleri ile İstanbul’da en fazla tercih edilen bölgeler arasında bulunur. Anadolu yakasında bulunan ve iki belediyenin kucak açtığı tek semt olma özelliğine sahip olan Acıbadem sakinlerinin günlük hayatlarında önemli olan ulaşım, Acıbadem’den aşağıdaki araçlar sayesinde kolayca sağlanmaktadır.

 • Metrobüs
 • Otobüs
 • Metro
 • Minibüs

Acıbadem Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahallenin Genel Özellikleri

Acıbadem mahallesinde yaklaşık 25 bin kişi ikamet etmekte olup her geçen gün bu bölgede yaşamak isteyen kişilerin sayısı artmaktadır. Sağladığı nezih ve huzurlu yaşam alanlarıyla, İstanbul’un en çok tercih edilen mahallerinden biridir. İstanbul Anadolu Yakası’ndan bulunan en merkezi mahallerinden biri olma sahip olan Acıbadem, kıymetli bir emlak piyasasına sahiptir. Acıbadem kiralık daire seçenekleri ile sizde burada kendinize bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Acıbadem mahallesi 1.860.000 metrekare yüz ölçümüne sahiptir. Küçük Çamlıca’nın güneybatısında yer alan mahalle, 1986 yılından iki ayrı mahalleye bölünmüş ve günümüzdeki halini almıştır. E5 karayoluna yakın oluşu, ulaşım anlamında tüm imkanları sunmasını sağlamaktadır. Acıbadem mahallesi ev sahipliği yaptığı; İbrahim Ağa Camii, Ayrılık Çeşmesi, Abdülaziz Av Köşkü, Faik Paşa Camii gibi tarih kokan güzellikleriyle de dikkat çekmektedir.

Acıbadem Kiralık Daire Seçenekleri

İstanbul’un yaşam sürdürmek için güvenle tercih edilebilecek semti olan Acıbadem sahibinden kiralık daire ilanlarını Emlakjet uygulamasından inceleyerek karar veren kişiler kendilerine yaşanası bir semtin kapılarını açmış olurlar. Emlakjet uygulamasının sizlerle güncel olarak paylaştığı ilanlarda çeşitli alternatifleri görebilecek ve hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Sahip olmak istendiğiniz dairede aradığınız özellikleri filtreleyerek ilanlar arasında kaybolmadan amacınıza ulaşırsınız. Sahibinden kiralık ilanlarından seçeceğiniz dairelerde birebir dairenin sahibi ile görüşerek dairenizi kiralama şansına sahip olursunuz. Yola çıktığı günden bugüne kadar giderek artan ziyaretçi sayısı ile milyonlara ulaşmayı başaran Emlakjet uygulaması sizlerin güvenini boşa çıkarmamak için her geçen gün gelişen yenilikçi anlayışı ile hizmetlerine devam ediyor. Yorulmadan ve ilanlar arasında sıkışmadan ulaşabileceğiniz ilanlar için filtreleme özelliğinden yararlanabilir ve seçimlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirirsiniz.

Acıbadem Kiralık Daire Fiyatları

Acıbadem kiralık konut ilanlarını görerek karar veren kişiler güzel insanların yaşadığı nezih bir semtte yaşam alanına kavuşurlar. Sitemizde yer alan ilanlarda görebileceğiniz daireler çeşitli alternatifler ve özelliklere sahip olarak farklı arayışta olan geniş kitlelere hitap etmektedir. Herkesin bütçesine uygun kiralık daire seçenekleri listeleme sayfalarımızda yer almaktadır. Emlakjet ayrıcalığı ile emlakçıdan veya sahibinden Acıbadem kiralık daire ilanlarından yola çıkarak değişik zevk ve bütçeye uygun seçeneklerden faydalanmak mümkün olur. Acıbadem'de kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 20 TL, satılık evlerin ortalama 5800 TL'dir.

Acıbadem Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Acıbadem Mahallesi kiralık daire arayanlarımız için İstanbul’un Kadıköy ilçesinin mahallerinden biri olan Acıbadem Mahallesi’ne doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Acıbadem Mahallesi, 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 30.232 nüfusla Kadıköy’ün en kalabalık nüfuslu mahallelerinden biri olarak yerini almaktadır.

Acıbadem Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Kurum, Etkinlik ve Ulaşım Bilgileri

Memur veya çalışan olup kurumlarla sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz bir durumunuz var ise Kadıköy ilçesinin Acıbadem Mahallesi’ne ait yakın civarlarda ki başlıca bilmeniz gereken ve ihtiyaç duyabileceğiniz belli resmi devlet kurumları, özel kurumlar, eğitim ve sağlık kurumları;

Resmi Devlet Kurumları;

 • Acıbadem Mahallesi Muhtarlığı, Acıbadem Mahallesi, Acıbadem Caddesi, Defne Sokak, No:4, Kadıköy/İstanbul, (0216) 428 59 59.

Özel ve Devlet Eğitim Kurumları;

 • Anaokulları; Özel Ateş Böceği Çocuk Yuvası,Özel Kadıköy Makarna Çocuk Anaokulu, Özel Acıbadem Bilfen Koleji Anaokulu, Özel Altın Çağ Anaokulu, Özel Asfa Gönül Aydınlığı Anaokulu, Özel İstek Okulları Acıbadem Anaokulu, Özel Doğa Koleji Anaokulu, Özel Tanay Anaokulu, Özel Fiin Koleji Anaokulu, Acıbadem Erdoğan Yüksel Anaokulu ve Ferudun Tümer Anaokulu’dur.
 • İlkokulları; Özel İstek Okulları Acıbadem İlkokulu, Özel Kadıköy Doğa Koleji İlkokulu, Özel Fiin Koleji İlkokulu, Dr. Sait Darga İlkokulu ve 60.Yıl Anadolu İlkokulu’dur.
 • Ortaokulları; Özel İstek Okulları Acıbadem Ortaokulu, Özel Doğa Koleji Ortaokulu, Özdemiroğlu İmam Hatip Ortaokulu ve Dr. Sait Darga Ortaokulu’dur.
 • Liseleri; Özel Acıbadem Anadolu Lisesi, Özel Doğa Koleji Anadolu Lisesi, General Ali Rıza Ersin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Ahmet Sani Gezici Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kadıköy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’dir.

Özel ve Devlet Sağlık Kurumları;

 • Acıbadem Aile Sağlığı Merkezi, Acıbadem Mahallesi, Salan Birsel Sokak, Birsel Apartmanı, No:128, Kadıköy/İstanbul, (0216) 327 37 70,
 • Kadıköy 23 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Acıbadem Mahallesi, Saray Ardı Caddesi, Ata Sokak, No:5/A, Kadıköy/İstanbul, (0216) 325 99 42,
 • Acıbadem Kadıköy Hastanesi, Acıbadem Mahallesi, Tekin Sokak, No:8, Kadıköy/İstanbul, (0216) 544 44 44,
 • Dr. Nazif Bağrıaçık Kadıköy Hastanesi, Acıbadem Mahallesi, Sokullu Sokak, No:1, Kadıköy/İstanbul, (0216) 339 57 57.

Kadıköy Acıbadem Mahallesi kiralık daire arayanlar için bu bölgeye ilçe dışı ve mahalle içi ulaşım, yakın çevredeki karayolu hattı üzerinden; İETT Toplu Taşıma Hatları, Taksi, Minibüs aracılığı ile olup demiryolu hattı üzerinden ise en yakın Ayrılık Çeşmesi Metro-Marmaray İstasyon Durağı aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Acıbadem Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Güncel Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in emlakçılarından edinilen bilgiler doğrultusunda Kadıköy ilçesinin Acıbadem Mahallesi’nden ev kiralamak isteyenlere öncelikle şunu belirtmek istersek kiralamak istediğiniz evlerin fiyatları; bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. Bölgede 2020 yılı Mayıs ayı bilgilerine göre ortalama üzerinden; birim fiyatı metrekare üzerine 19 TL olan alanı 110 metrekareye sahip bir evi 2.080 TL civarında bir fiyata kiralayabilirsiniz. Yani; 

 • 55 metrekare alana sahip bir 1+0 daireyi 1.382 TL civarında,
 • 65 metrekare alana sahip bir 1+1 daireyi 1.425 TL civarında,
 • 90 metrekare alana sahip bir 2+1 daireyi 1.728 TL civarında bir fiyata kiralayabilmeniz mümkün.

Acıbadem Mahallesi bölgesinin fiyatları; yukarıda da bahsettiğimiz gibi dairenin konumuna, binanın yaşına, metrekaresine, oda sayısına, manzarasına, hastaneye ve devlet kurumlarına olan yakınlıklarına göre değişimler gösterebiliyor. İsterseniz bu evleri dilediğiniz özelliklere uyduğu takdirde eşyalı ve eşyasız şekilde de bulabileceğiniz gibi bunlara ek olarak günlük, haftalık, aylık gibi seçeneklerle de kiralayabilmeniz mümkün. Eğer Kadıköy ilçesinin Acıbadem Mahallesi’nde kiralık dükkan, arsa veya daire tutmak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına İstanbul Kadıköy Acıbadem Mahallesi kiralık daire sahibinden yazarak istediğiniz kriterlerde ki evleri filtreleyip emlakçılarımız veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Gökhan Çıra Sapanca'dan arsa aldı!

Gökhan Çıra Sapanca'dan arsa aldı!

26 Eylül 2021

Ankara dünyanın yükselen kenti

Ankara dünyanın yükselen kenti

26 Eylül 2021

 Müteahhitler iş bırakma eylemini bi...

Müteahhitler iş bırakma eylemini bi...

26 Eylül 2021

"İstanbul’da Kiralar %100’ün Üzerinde...

"İstanbul’da Kiralar %100’ün Üzerinde...

23 Eylül 2021

İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

İstanbul Kadıköy Acıbadem Mahallesi Kiralık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • İstanbul Kadıköy Bostancı Mahallesi Kiralık Daire
 • İstanbul Kadıköy Caddebostan Mahallesi Kiralık Daire
 • İstanbul Kadıköy Caferağa Mahallesi Kiralık Ev
 • İstanbul Kadıköy Erenköy Mahallesi Kiralık Ev
 • İstanbul Kadıköy Fenerbahçe Mahallesi Kiralık Ev
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.