Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Keçiören Kuşcağız Mahallesi Satılık Daire

araması için 235 ilan bulundu
search
Kuşcağız Mahallesicancel
Keçiörencancel
Ankaracancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kuşcağız Satılık Daire & Kuşcağız Satılık Ev İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Kuşcağız'daki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Kuşcağız satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Kuşcağız Satılık Daire

 

Kuşcağız satılık daire arayanlar için Kuşcağız, Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı bir mahalledir. Keçiören, Ankara’nın metropol ilçelerinden biridir. Keçiören’in adı Ankara’nın ünlü keçilerinin otlaklarının olduğu yerden gelir. Ankara’nın kuzeyinde konumlanan Keçiören, tarih boyunca verimli bağ ve bahçeleriyle dikkat çekmiş olup 1905 yılından itibaren Ankara’nın ilk ziraat mektebi, Sultan 2. Abdülhamit tarafından bu arazide kurulmuştur. Keçiören ilçesine bağlı olan Kuşcağız Mahallesi’nin sınırları ise; kuzeyden Keçiören’in Ufuktepe Mahallesi, güneyden Keçiören’in 19 Mayıs Mahallesi, doğudan Keçiören’in Pınarbaşı Mahallesi ve batıdan ise Keçiören’in Esertepe Mahallesi ile çevrilmiştir. Ziyaret edebileceğiniz Kuşcağız Parkı, Ercan Şahin Parkı ve Fatih Terim Spor Kompleksi bu mahallenin sınırları içerisinde bulunur. Kuşcağız Mahallesi, TUİK son nüfus bilgilerine göre 45.846 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Kuşcağız Satılık Daire İlanları ve Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Kuşcağız'da yaşamak isteyenler için Kuşcağız'a dair öncelikle şunu belirtmek istersek Kuşcağız satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kuşcağız'da iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Kuşcağız satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Kuşcağız satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Kuşcağız Satılık Daire 3+1

 

Memur veya çalışan olup Kuşcağız ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Kuşcağız'da dilediğiniz kriterlere en uygun Kuşcağız 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Kuşcağız 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Kuşcağız Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Kuşcağız 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Kuşcağız Satılık Daire 1+1

 

Kuşcağız'da bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Kuşcağız 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Kuşcağız Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kuşcağız yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kuşcağız sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Kuşcağız Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Kuşcağız'da en uygun ve en yaşanabilir Kuşcağız satılık daireler için ulaşım; aktarmalı veya aktarmasız olarak EGO belediye otobüsü, metro ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Keçiören Satılık Daire
19 Mayıs Mahallesi Satılık Daire23 Nisan Mahallesi Satılık DaireAdnan Menderes Mahallesi Satılık DaireAktepe Mahallesi Satılık DaireAktepe Satılık DaireAşağı Eğlence Mahallesi Satılık DaireAtapark Mahallesi Satılık DaireAyvalı Mahallesi Satılık DaireBademlik Mahallesi Satılık DaireBağlarbaşı Mahallesi Satılık DaireBağlum Güzelyurt Mahallesi Satılık DaireBağlum Satılık DaireBasınevleri Mahallesi Satılık DaireÇaldıran Mahallesi Satılık DaireÇalseki Mahallesi Satılık DaireÇiçekli Mahallesi Satılık DaireEmrah Mahallesi Satılık DaireEsertepe/Yayla Satılık DaireEsertepe Mahallesi Satılık DaireEtlik/İncirli Satılık DaireEtlik Mahallesi Satılık DaireGüçlükaya Mahallesi Satılık DaireGümüşdere Mahallesi Satılık DaireGüzelyurt Mahallesi Satılık DaireHacıkadın Satılık DaireHasköy Mahallesi Satılık DaireHisar Mahallesi Satılık Daireİncirli Mahallesi Satılık DaireKafkas Mahallesi Satılık DaireKalaba Mahallesi Satılık DaireKalaba Satılık DaireKamil Ocak Mahallesi Satılık DaireKanuni Mahallesi Satılık DaireKarakaya Mahallesi Satılık DaireKarargahtepe Mahallesi Satılık DaireKarşıyaka Mahallesi Satılık DaireKavacık Subayevleri Mahallesi Satılık DaireKösrelik Mahallesi Satılık DaireKöşk Mahallesi Satılık DaireKuşcağız Mahallesi Satılık DaireMerkez Satılık DaireOsmangazi Mahallesi Satılık DaireOvacık Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Satılık DaireSanatoryum Satılık DaireSancaktepe Mahallesi Satılık DaireSarıbeyler Mahallesi Satılık DaireŞefkat Mahallesi Satılık DaireŞehit Kubilay Mahallesi Satılık DaireŞenlik/Güçlükaya Satılık DaireŞenlik Mahallesi Satılık DaireŞenyuva Mahallesi Satılık DaireTepebaşı Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Mahallesi Satılık DaireUfuktepe Satılık DaireUyanış Mahallesi Satılık DaireYakacık Mahallesi Satılık DaireYayla Mahallesi Satılık DaireYeşilöz Mahallesi Satılık DaireYeşiltepe Mahallesi Satılık DaireYükseltepe Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.