Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Bağcılar Merkez Mahallesi Satılık Daire

araması için 18 ilan bulundu
search
Merkez Mahallesicancel
Bağcılarcancel
İstanbulcancel

Bağcılar Merkez Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Bağcılar Merkez Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, konut arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Bağcılar Bağcılar Merkez Mahallesinin konumu, yaşantısı, konut piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Bağcılar Merkez Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Bağcılar Merkez Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Ulaşımı

Bağcılar Merkez Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Bağcılar ilçesinde yer almaktadır. Bağcılar ilçesinin merkezinde yer almaktadır. Mahallenin etrafında Fatih, Başakşehir ve Küçükçekmece semtleri yer almaktadır. 

Bağcılar Merkez satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Bağcılar Merkez Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Mahallenin yakınlarından Avrupa Otoyolu hattı geçtiği için, mahalledeki ulaşım seçenekleri diğer yerlere nazaran daha fazla sayıdadır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Yenikapı-Kirazlı: M1B numaralı metro hattı,
  • Yeni Mahalle/Ateştuğla-Beyazıt: 92B numaralı otobüs hattı,
  • Bağcılar Devlet Hastanesi-Taksim: 92T numaralı otobüs hattı.

Bağcılar Merkez Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Bağcılar Merkez Mahallesinin sınırları içerisinde Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi yer almaktadır. İba Medikal İstanbul Bölge Müdürlüğü de Bağcılar Merkez Mahallesinde bulunmaktadır. İSMEK Bağcılar Kültür Merkezi, bu mahallede görev yapmaktadır. Mahalledeki Doktor Sadık Ahmet Parkı, mahalleye yeşil bir alan sağlamaktadır. Pek çok eğitim kurumu Bağcılar Merkez Mahallesinde bulunmaktadır. Bunlardan birkaçı arasında Akyiğit Ortaokulu, Özel Bağcılar Gökşen Akşam Lisesi ve Bağcılar İlkokulu bulunmaktadır. 

Bağcılar Merkez Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Konut Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Bağcılar Merkez Mahallesi’nde toplam 25.960 kişi yaşamaktadır. Bölgede ortalama bir daire 120 metrekaredir. Ortalama bir Bağcılar Merkez Mahallesi satılık ev fiyatı ise 409.560 Türk lirasıdır. 

İstanbul Bağcılar Merkez sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.