Emlakjet

Ayaş Gökler Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Gökler Mahallesicancel
Ayaşcancel
Ankaracancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Gökler Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Hakkında Temel Bilgiler

Emlakjet.com ailesi olarak, satılık ev arayışında olan vatandaşlara hayallerindeki evi bulabilmeleri için her türlü desteği sağlamak amacındayız. Gökler Mahallesi satılık konut almak isteyenler için, satın alacakları evin sadece fiyatı konusunda değil, merak edilen mahalle bilgileri, nüfusu, sağlık ve eğitim kurumları gibi temel özellikleri hakkında da bilgi sahibi olabilmeleri adına hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz. 

Gökler Mahallesi, Ankara ilinde bulunan Ayaş ilçesine bağlı kırsal mahallelerden biridir. Yıllara bağlı nüfus sayımlarına göre mahallede 2018 yılında 324 kişi yaşadığı bilinirken, 2019 yılında altı kişi azalarak 319 kişinin yaşadığı kayıtlara geçmiştir. Son sayımlara göre bu nüfusun 173 kişisi erkek, geri kalan 146 kişisi kadındır.Ülkemizin İç Anadolu bölgesinde yer aldığı için step-bozkır iklimine sahiptir ve bu iklimin hakim olduğu bölgelerde yaz ayları çok sıcak geçerken, kış ayları ise çok soğuk geçmektedir.Ayaş'ın güneyindeki Abdüsselam Dağı'nın güney yamacında ve yüksekte yer aldığından Gökler adını almıştır. Ayaş Gökler Mahallesi satılık konut aldığınız takdirde eviniz Ankara merkeze 48, Ayaş merkeze ise yaklaşık olarak 13 km uzaklıkta olacaktır.

Gökler Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgileri 

Gökler satılık ev arayışında olan çocuklu aileleri ilgilendiren konulardan biri elbette eğitim kurumları oluyor. Gökler mahallesi sınırları içerisinde bir adet eğitim kurumu listelenmektedir. Sizler için bilgilerine ulaştığımız mahalledeki ve yakınlardaki okulların adresleri ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Gökler İlköğretim Okulu: Gökler, 06710 Ayaş/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.
  • Leyla Turgut Anadolu Lisesi: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 2926 Cadde No:4, 06810 Çayyolu Çankaya/Çankaya/Ankara. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.

Gökler Mahallesi Satılık Konut Arayışındakiler İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Aldığı konutun çevresinde bir hastalık anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği sağlık kurumu olması çoğu ev arayan vatandaş için önemli kriterler arasında yer alıyor. Gökler sınırları içerisinde sağlık ocağı henüz yoktur fakat mahalle halkının kolaylıkla hizmet alabildiği yakınlardaki sağlık kurumları ve adres bilgileri şu şekildedir:

  • Ayaş Merkez Sağlığı Merkezi: Ömeroğlu, Ayaş Devlet Hast., 06710 Ayaş/Ankara. Bu sağlık kurumundan randevu için 182 nolu randevu hattını arayabilir ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 
  • Ayaş Devlet Hastanesi: Ömeroğlu, Hekim Şaban Şifai Cd. No:18, 06710 Ayaş/Ankara. Bu sağlık kurumuna randevu için 182 nolu telefon hattını arayarak ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS)ye başvurabilirsiniz. 

Gökler Mahallesi Satılık Konut Arayışında Olanlar İçin Emlak Bilgisi

Son verilerine göre Gökler mahallesinde satılık dairede ortalama birim fiyatı 1.662 ₺/m2 olarak hesaplanmıştır. Evlerin ortalama brüt alanı 130 metrekare iken Göklerde satılık ev fiyatlarına baktığımızda ortalama 216.060 bin TL olarak satışa sunulmakta. Evlerin amortisman/geri dönüş süreleri ise yaklaşık 18 yıl olarak karşımıza çıkmaktadır. Emlakçıdan ve sahibinden Ayaş Gökler Mahallesi satılık daire fiyatlarını daha detaylı öğrenmek için sitemizdeki ilanlara hızlı ve kolay şekilde göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.