/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Burdurcancel

Burdur Kiralık Daire

araması için 47 ilan bulundu
TÜM İLÇELER
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Burdur Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Çeşitli sebeplerle Burdur kiralık daire arayanlar için belli seçeneklerin sürekli karşılarına çıktığı bir şehir. Bundan şehrin nispeten küçük olması ve kiralık konutların talep karşısında özellikle bazı dönemlerde yetersiz kalabilmesinin rolü de büyük. Bu açıdan Emlakjet gibi bir site size en çok kiralık ev alternatifini sunabilir. Burdur küçük bir şehir ancak yine de bölgeye memuriyet sebebiyle giden veya öğrenci olarak gidenlerin Burdur içinde önemli sayılabilecek bir kiralık ev talebi söz konusu. Bu sebeple ev piyasası ve fiyatlar önemli ölçüde hareketli ve bilhassa belli sezonlarda örneğin yaz sonu gibi hareketleniyor.

 

Burdur Kiralık Daire Fiyatlarını Nereden Öğreniriz

Burdur kiralık ev fiyatlarını yerel kaynaklardan veya emlakçılardan öğrenebilirsiniz. Ancak aynı anda çok sayıda kiralık ev ile beraber birçok fiyatı görüp karşılaştırabilmek için sitemiz aracılığı ile arama yapmanızda fayda var. Burdur küçük bir Anadolu şehri olarak düşük nüfusu ve buna bağlı nispeten düşük olan konut sayısı ile kiralık ev arayanların genellikle karşısına az alternatif sunan bir şehir. Ancak talebin yüksek olmaması sebebiyle de kiralık ev arayanlar veya Burdur kiralık ev günlük şeklinde arayanlar genellikle istediği sonuçlara ulaşıyor. Diğer yandan böylesine küçük şehirlerde günlük kiralık dairelerin veya apartların bulunması da kolay olmayabiliyor. Bu açıdan iyi bir ev arama platformu kullanmanız önemli. Bu noktada da Emlakjet devreye giriyor ve sizin işlerinizi kolaylaştırıp en uygun evleri size gösterebiliyor.

 

Burdur Kiralık Daire Nereden Bulunur?

Burdur kiralık ev en iyi yine sitemiz üzerinden bulunuyor. Zira bölgedeki hem ev sahipleri hem de emlakçılar ilanlarını kendi yayın kaynakları üzerinden vermenin yanı sıra aynı zamanda internette Emlakjet gibi önemli sitelere de yüklüyorlar. Bu açıdan Burdur içinde bilhassa daha özel aramlar yaparken veya örneğin Burdur tek kişilik apart gibi yerler ararken mutlaka sitemizi ve listeleme sayfalarımızı ziyaret etmekte fayda var. Emlakjet sayesinde hem evlerin tüm detaylarını inceleyebilir hem de güncel görselleri sayesinde evleri görmeye gitmeden daire hakkında çok önemli bilgilere sahip olabilirsiniz.

 

Burdur Kiralık Konut Arayalar İçin İlçeye Yakın Hastaneler

 

 • Burdur Devlet Hastanesi
 • Özel Lider Hastanesi
 • Doktor ibrahim Aydın İç hastalıkları uzmanı
 • Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Merkez

 

Burdur Kiralık Daire Piyasası Son Durumu

Son kira rayiçlerine bakıldığında Burdur ucuz kiralık ev açısından önemli fırsatlar barındırıyor. Eski yapılarda 3+1 evler 600 – 900 TL arasında fiyatlanırken yeni ve daha modern konutlara bu fiyatlar 1200 – 1500 seviyesine kadar çıkıyor. Burada fiyatlar aslında böyle küçük bir şehir için son derece değişken ve çeşitli diyebiliriz. Bu sebeple özellikle şehir dışardan gelecek ve bu sebeple ev arayan kişilerin mutlaka farklı kiralık evleri sıralayıp fiyatlarını mukayese etmesi gerekiyor. Aksi durumda daha uygun fiyatlara kiralanacak evler daha yüksek fiyatlara mal edilebilir. Bu sebeple Burdur kiralık daire nereden ve nasıl bulunur diye düşünenlerin mutlaka sitemizi ziyaret etmesi gerekir.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

10 Mayıs 2022

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

6 Mayıs 2022

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

6 Mayıs 2022

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

6 Mayıs 2022

İnşaat sektöründe bomba gelişme! Mali...

İnşaat sektöründe bomba gelişme! Mali...

6 Mayıs 2022

Burdur Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Burdur Kiralık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Burdur Kiralık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Gemlik Kumla Mahallesi Kiralık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Sahibinden Gemlik Umurbey Mahallesi Kiralık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Bursa Gemlik Kiralık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Bursa Gürsu Kiralık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 İnegöl Esentepe Mahallesi Kiralık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.