Emlakjet

Çekmeköy Güngören Mahallesi Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Güngören Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Güngören Mahallesi Kiralık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Güngören Mahallesi kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Güngören Mahallesinin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Güngören Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Güngören Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Güngören Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Çekmeköy ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Asya Yakasında konumlanmıştır. Güngören Mahallesi’nin etrafında Ümraniye, Sultanbeyli ve Avcılar gibi semtler mevcuttur.  

Mahalle içerisinde hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler mevcuttur. Aynı zamanda küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de bulunabilmektedir. Bunlara ek olarak Güngören Mahallesinde pek çok sayıda eğitim kurumu vardır. Bu eğitim kurumlarının arasında Taşdelen Lale Bahçesi Anaokulu ve Lider Çocuk Anaokulu yer almaktadır. Güngören Mahallesinde bulunan evler, genel olarak siteler halinde toplanmış bir haldedir. Mahallede bulunan Sultançiftliği Taşlıtepe Devlet Ormanının bir kısmı, bölgenin daha yeşil bir yer olmasına katkı sağlamaktadır. Hazreti Hüseyin Cami, mahallede yer alan dinî mekânlar arasındadır.

Güngören Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Çekmeköy Güngören kiralık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Güngören Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Güngören Mahallesi, Şile Otoyolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Alemdağ – Kadıköy: 14A numaralı otobüs hattı,
  • Alemdağ – Mecidiyeköy Mezarlık: 522 numaralı otobüs hattı,
  • Üsküdar – Taşdelen bölgeleri arasında sefer yapan minibüs hattı.

Güngören Mahallesinin içinde ya da etrafında bulunan toplu taşıma duraklarından bazılarının bir listesi aşağıda sıralanmıştır:

  • Güngören durağı,
  • Sinan Sokak durağı.

Güngören Mahallesi Kiralık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2019 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Güngören Mahallesinde toplam 9.535 kişi yaşamaktadır. Mahallede ortalama bir ev 95 metrekaredir. Ortalama bir Güngören kiralık ev 958 Türk Lirasıdır.

İstanbul Çekmeköy sahibinden kiralık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.