/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Bahçelievler Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Gölbaşı Bahçelievler Mahallesi Satılık Daire

araması için 57 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Bahçelievler Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Bahçelievler Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da mahalle hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Bahçelievler Mahallesinin konumu, yaşantısı, emlak piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik.

İç Anadolu Bölgesinde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik karasal iklim özellikleri Bahçelievler Mahallesinde de görülmektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 11,9 derece civarındadır. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Bahçelievler Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Bahçelievler Mahallesi, İç Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde bulunan ve Ankara iline bağlı olan Gölbaşı ilçesinde yer almaktadır. Mahalle, Ankara il merkezinin güney yönünde kalmaktadır. Ankara il merkezine 24 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Ayrıca Gölbaşı ilçe merkezi ile arasında 17 kilometrelik bir mesafe vardır. Mahallede hazır yemek hizmeti verebilecek pek çok restoran ve kafe bulunmaktadır. Küçük çaptaki bakkalların yanı sıra, zincir gıda marketler de erişilebilir durumdadır. Mahallede pek çok sayıda eğitim kurumu vardır. Bu eğitim kurumlarının arasında Ankara Üniversitesi ve Şehit Meriç Alemdar Ortaokulu bulunmaktadır. Gölbaşı Kaymakamlığı ve Gölbaşı Nüfus Müdürlüğü binaları bu mahallede konumlanmıştır.

Bahçelievler Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgenin Toplu Taşıma İmkânları

Bahçelievler Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Bahçelievler Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, Ankara’nın diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Bahçelievler Mahallesi, D750 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. İlçe içerisinde ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

·       Bahçelievler - Gölbaşı: 101 kodlu otobüs hattı,

·       Karagedik Mahallesi - Gölbaşı: 151 kodlu otobüs hattı,

·       Oyaca - Ulus: 157-3 kodlu otobüs hattı,

·       Sincan - Törekent: M3 kodlu metro hattı,

·       Gölbaşı - Ulus: 198 kodlu otobüs hattı.

Bahçelievler Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Gayrimenkul Piyasası Bilgileri

2020 yılında yapılmış son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Bahçelievler Mahallesinde toplam 23.017 kişi yaşamaktadır. Mahallede bulunan ortalama bir satılık ev 135 metrekaredir. Ortalama bir Gölbaşı Bahçelievler Mahallesi sahibinden satılık ev 385.695 Türk lirasıdır. Mahalle içerisindeki evlerin ortalama birim fiyatı metrekare başı 2.857 Türk lirasıdır.

Ankara Gölbaşı Bahçelievler Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

17 Eylül 2021

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

15 Eylül 2021

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

15 Eylül 2021

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

15 Eylül 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.