Emlakjet

Sahibinden Bursa Satılık Daire

araması için 167 ilan bulundu
search
Bursacancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sahibinden Satılık Daire Bursa Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle sahibinden en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; sahibinden satılık daire Bursa arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Sahibinden Satılık Daire Bursa

 

Bursa sahibinden satılık daire arayanlar için Bursa, Marmara Bölgesi’nin Güney Marmara bölümünde yer alır. Eski adı; Hüdavendigar’dır. Sınırları; kuzeyden Marmara Denizi ve Yalova ili, kuzeydoğudan Kocaeli ve Sakarya illeri, doğudan Bilecik ili, güneyden Kütahya ili ve batıdan ise Balıkesir illeri ile çevrilmiştir. Ekonomik açıdan Türkiye’nin en gelişmiş kentlerinden biri olan Bursa; doğal ve tarihsel zenginlikleriyle önemli bir şehirdir. Yerleşim tarihi; M.Ö. 4000’li yıllardan itibaren olduğu saptansada; yöreye ait kesin bilgiler M.Ö. 700’lere dayanmaktadır. Bu şehirde ziyaret edebileceğiniz bazı tarihi ve doğal güzellikler; Yeşil Camii, Ulu Camii, Ayvaini Mağarası, Trilye, Sansarak Kanyonu, Oylat Mağarası, Saltanat Kapısı, Saitabat Şelalesi, Soğanlı Botanik Parkı, Irgandı Köprüsü, Tophane, Sudüşen Şelalesi, Uludağ Kayak Merkezi, Gölyazı Köyü ve Cumalıkızık Köyü’dür. 17 ilçeden meydana gelen bu şehrin TUİK son nüfus bilgileri toplam 3.194.720 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Sahibinden Satılık Daire Bursa Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Bursa’da yaşamak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek Bursa sahibinden satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Bursa’da sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Sahibinden Satılık Daire Bursa İlanları

 

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Bursa’da iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun sahibinden satılık daire Bursa ilanları için Emlakjet’in en güncel Bursa’da sahibinden satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Sahibinden Satılık Daire Bursa 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Bursa ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Bursa’da dilediğiniz kriterlere en uygun Bursa sahibinden 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in sahibinden 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Sahibinden Satılık Daire Bursa 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Bursa sahibinden 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Sahibinden Satılık Daire Bursa 1+1

 

Bursa’da bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Bursa sahibinden 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Sahibinden Satılık Daire Bursa Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Bursa yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bursa sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Sahibinden Satılık Daire Bursa Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

En uygun ve en yaşanabilir Bursa sahibinden satılık daireler için ulaşım; belediye otobüsleri, metro, tramvay, dolmuş ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.