Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Sultanbeyli Adil Mahallesi Satılık Daire

araması için 92 ilan bulundu
search
Adil Mahallesicancel
Sultanbeylicancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Adil Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Adil Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız; böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı hizmet etmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Adil Mahallesi’nin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Adil Mahallesi’nde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Adil Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Adil Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Sultanbeyli ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Asya Yakası’nda konumlanmıştır. Adil Mahallesi’nin etrafında Pendik ve Ataşehir ilçeleri bulunmaktadır. 

Mahalle içerisinde hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler vardır. Aynı zamanda küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de bulunabilmektedir. Mahallede pek çok sayıda eğitim kurumu da mevcuttur. Bu eğitim kurumlarının arasında Şehit Muhammed Fazlı Demir Anadolu Lisesi, Kardelen Okulları, Şehit İhsan Yıldız Anaokulu ve Şehit Vahit Kaşçıoğlu İmam Hatip Ortaokulu bulunmaktadır. Emine Hatun Cami ve Abdurrahman Gürses Cami, mahallede bulunan dinî mekânlar arasında yer almaktadır. Cihan Spor Tesisleri, bu mahalle sınırları içerisinde konumlanmıştır. Mahalle içerisinde bir adet sağlık ocağı mevcuttur.

Adil Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Adil Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Adil Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Adil Mahallesi, E80 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Mahallede bulunan toplu taşıma alternatiflerinin bir listesine aşağıda yer verilmiştir:

  • Mimar Sinan Mahallesi – Ümraniye: 131B kodlu otobüs hattı,
  • Sultanbeyli Mimarsinan – Kartal Metro: 132M kodlu otobüs hattı,
  • Yenidoğan / Sultanbeyli Devlet Hastanesi – Pendik YHT: 132V kodlu otobüs hattı,
  • Sultanbeyli Mimarsinan – Uzunçayır: 18M kodlu otobüs hattı,
  • Sultanbeyli Mimarsinan / Samandıra – Üsküdar: 320A kodlu otobüs hattı.

Adil Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2019 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Adil Mahallesi’nde toplam 26.450 kişi yaşamaktadır. Mahallede bulunan ortalama bir ev 110 metrekaredir. Ortalama bir Adil Mahallesi sahibinden satılık ev 312.510 Türk lirasıdır.

İstanbul Sultanbeyli Adil Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.