/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Hasanpaşa Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Sultanbeyli Hasanpaşa Mahallesi Satılık Daire

araması için 13 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Hasanpaşa Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Hasanpaşa Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız; böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı hizmet etmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Hasanpaşa Mahallesi’nin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Hasanpaşa Mahallesi’nde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Hasanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Hasanpaşa Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Sultanbeyli ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Asya Yakası’nda konumlanmıştır. Hasanpaşa Mahallesi’nin etrafında Pendik ve Ataşehir ilçeleri bulunmaktadır. 

Mahalle içerisinde hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler vardır. Aynı zamanda küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de bulunabilmektedir. Mahallede pek çok sayıda eğitim kurumu da mevcuttur. Bu eğitim kurumlarının arasında Hüsnü M. Özyeğin Anadolu Lisesi, Hasanpaşa İlkokulu ve Ahmet Yener Ortaokulu bulunmaktadır. Akşemsettin Cami ve Hasanpaşa Cami, mahallede bulunan dinî mekânlar arasında yer almaktadır. Sultanbeyli Gişeleri, bu mahalle sınırları içerisinde konumlanmıştır. Aydos Ormanı, bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkı sağlamaktadır.

Hasanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Hasanpaşa Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Hasanpaşa Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Hasanpaşa Mahallesi, E80 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Mahallede bulunan toplu taşıma alternatiflerinin bir listesine aşağıda yer verilmiştir:

  • Sabiha Gökçen Havalimanı / Sultanbeyli – Necip Fazıl Metro: 131C kodlu otobüs hattı,
  • Sultanbeyli Gölet – Kadıköy: 18K kodlu otobüs hattı,
  • Sultanbeyli – Mecidiyeköy: 522ST kodlu otobüs hattı,
  • Sultanbeyli – Kartal Metro / Cevizli: KM70 kodlu otobüs hattı.

Hasanpaşa Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2019 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Hasanpaşa Mahallesi’nde toplam 17.030 kişi yaşamaktadır. Mahallede bulunan ortalama bir ev 95 metrekaredir. Ortalama bir Hasanpaşa Mahallesi sahibinden satılık ev 288.040 Türk lirasıdır.

İstanbul Sultanbeyli Hasanpaşa Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Yangında yanan yerler imara açılmayac...

Yangında yanan yerler imara açılmayac...

4 Ağustos 2021

Bu adaya taşınana 580 bin TL verilece...

Bu adaya taşınana 580 bin TL verilece...

4 Ağustos 2021

2021 Ağustos ayı kira artış oranları ...

2021 Ağustos ayı kira artış oranları ...

4 Ağustos 2021

1915 Çanakkale Köprüsü üzerinde 3. ta...

1915 Çanakkale Köprüsü üzerinde 3. ta...

4 Ağustos 2021

Yarım kalan dairelerde ödenen miktarl...

Yarım kalan dairelerde ödenen miktarl...

3 Ağustos 2021

Sultanbeyli Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.