Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Odunpazarı Doğankaya Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Doğankaya Mahallesicancel
Odunpazarıcancel
Eskişehircancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR

Doğankaya Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Bölge Hakkında Merak Edilenler

Doğankaya Mahallesi satılık konut arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgiler yer verdik. Doğankaya Mahallesi, Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesinde yer alan bir mahalledir. Eskişehir il merkezine 22 kilometre mesafe uzaklıkta yer alır. Bölgede karasal iklim hâkimdir. Yazlar sıcak ve yağışsız, kışlar soğuk ve kar yağışlıdır. Yağışlar az ve kısa sürelidir. Ağustos, Temmuz ve Eylül ayları en az yağış alan aylardır. Yıllık yağış ortalaması ise 373,6 mm'dir. Bir senenin yaklaşık 90-100 günü yağışlı geçer. Sıcaklık rejimi ise karasal özelliktedir.  Bitki örtüsü İç Anadolu Bölgesi'nin tipik bitki örtüsü olan bozkırdır.

Doğankaya Mahallesi Satılık Konut Tercih Edeceklere Bölgedeki Kültür ve Sanat

Merkezde Şehir Tiyatroları etkinlikleri ve Devlet Opera ve Bale etkinlikleri gerçekleşir. Aynı zamanda şehirde üç adet kültür merkezi yer alır. İlki Yunus Emre Kültür Merkezi'dir. Çeşitli tiyatro, seminer ve gösterilerin gerçekleştiği bir yerdir. Diğeri Anadolu Üniversitesine yakınlığı sayesinde öğrenciler tarafından da rağbet gören Haller Gençlik Merkezi'dir. Bir başka kültür merkezi ise Atatürk Kültür Merkezi'dir. 19. yüzyıldan kalan tarihi Surp Yerrortutyun Ermeni Kilisesi, Zübeyde Hanım Kültür Merkezi olarak kullanılmaktadır. Bölge sinema salonu bakımından oldukça zengindir. Şehirde Cinetime, Cinemaximum, Cinema Pink, Eskişehir Kültür Merkezi, Sinema Anadolu gibi salonlar yer alır. Bölgenin Akarbaşı Mahallesinde yer alan Halk Eğitim Merkezinde ihtiyaca ve isteğe göre ücretsiz kurslar verilir. Bazı kurs programları şunlardır: Biçki-dikiş, çiçek yapma, müzik, halk oyunları, bilgisayarlı muhasebe,  seramik, fotoğrafçılık, yabancı dil, bilgisayar işletmenliği. Siz de bu mahallede bir eve sahip olmak istiyorsanız Doğankaya Mahallesi satılık daire ilanlarına listeleme sayfalarımızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Doğankaya Mahallesi Satılık Konut Almak İsteyenlere Bölgenin Ekonomisi

Başlıca sanayi dalları ise gıda, makine imalat, tuğla, tekstil, lokomotif, kiremit ve çimentodur. Sanayi kuruluşlarının birçoğu şehir merkezinde yer alır. Aynı zamanda kentte lokomotif ve motor, basma, uçak bakımı ve onarımı (tusaş), sirke ve şarap, şeker, çimento tuğla ve kiremit, un, bisküvi ve şekerleme, beton direk, sunta ve mobilya, buzdolabı ve soba fabrikaları bulunur. Aynı zamanda fabrikaların dışında organize sanayi bölgesinde farklı üretimler yapacak fabrikalar vardır. Küçük sanayi sitesinde, ağaç işleri, madeni eşya ve çeşitli imalat ve iş tezgâhları bulunur. Bölgenin sanayi çarşısında ise oto motor tamir ve bakım atölye ve tezgâhları yer alır. Eskişehir'in ilk fabrikalarından biri olan Eskişehir Şeker Fabrikası 1939 senesinde kurulmuştur.

Doğankaya Mahallesi satılık konut arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışlarında EmlakJet ile bir adım öndesiniz. Bölgedeki ilanlara Doğankaya Mahallesi satılık evler sahibinden ya da emlakçıdan seçenekleriyle göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Yıl Sonunda Kiraların Yüzde 30 Düşmes...

Yıl Sonunda Kiraların Yüzde 30 Düşmes...

18 Ağustos 2022

Aleyna Tilki'nin 3 Reklam Filminden K...

Aleyna Tilki'nin 3 Reklam Filminden K...

18 Ağustos 2022

Konut Fiyatlarında İnanılmaz Yükseliş

Konut Fiyatlarında İnanılmaz Yükseliş

18 Ağustos 2022

ABD'de Ulusal Konut Fiyat Endeksi Yüz...

ABD'de Ulusal Konut Fiyat Endeksi Yüz...

18 Ağustos 2022

Kentsel Dönüşüm Kira Yardımı Arttı !

Kentsel Dönüşüm Kira Yardımı Arttı !

18 Ağustos 2022

Odunpazarı Satılık Ev
71 Evler71 Evler Mahallesi75. Yıl OSB MahallesiAğapınarAğapınar MahallesiAkarbaşıAkarbaşı MahallesiAkcamiAkcami MahallesiAkçağlan MahallesiAkçakaya MahallesiAkkaya MahallesiAkpınar MahallesiAlanönü MahallesiArifiyeArifiye MahallesiAşağı Çağlan MahallesiAşağıılıca MahallesiAvdan MahallesiAyvacık MahallesiBüyükdereBüyükdere MahallesiCunudiye MahallesiÇamlıca MahallesiÇankayaÇankaya MahallesiÇavlum MahallesiDede MahallesiDeliklitaş MahallesiDemirli MahallesiDoğankaya MahallesiEmek MahallesiErenköyErenköy MahallesiEşenkara MahallesiGökmeydanGökmeydan MahallesiGöztepe MahallesiGülpınar MahallesiGültepe MahallesiGümele MahallesiGündoğdu MahallesiHarmandalı MahallesiHuzur MahallesiIhlamurkent Mahallesiİmişehir Mahallesiİstiklal MahallesiKalkanlı MahallesiKanlıpınar MahallesiKaraalan MahallesiKaracahöyük MahallesiKaracaşehir MahallesiKaraçay MahallesiKarahüyük MahallesiKaramustafa MahallesiKarapazar MahallesiKarapınar MahallesiKaratepe MahallesiKargın MahallesiKayacık MahallesiKayapınar MahallesiKıravdan MahallesiKırmızıtoprak MahallesiKireç MahallesiKurtuluşKurtuluş MahallesiKuyucak MahallesiLütfiye MahallesiMusalar MahallesiOrhangaziOrhangazi MahallesiOrta MahallesiOsmangaziOsmangazi MahallesiPaşa MahallesiSarısungur MahallesiSeklice MahallesiSevinç MahallesiSultandereSultandere 75. Yıl MahallesiSultandere MahallesiSümer MahallesiSüpüren MahallesiŞarkiye MahallesiTürkmentokat MahallesiUluçayır MahallesiVadişehir MahallesiVişnelik MahallesiYahnikapan MahallesiYassıhöyük MahallesiYenidoğan MahallesiYenikentYenikent MahallesiYenisofça MahallesiYıldıztepe MahallesiYukarıçağlan MahallesiYukarıılıca MahallesiYukarıkalabak MahallesiYürükkaracaören MahallesiYürükkırka Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.