Tarzınıza Uygun Sehpa Modelleri

2018’de Tarzınıza Uygun Sehpa Modelleri ile Evinize Hava Katın

Sehpa modelleri bir evi güzel gösteren detayların ilk sıralarındadır. Bu kadar önemli bir ayrıntı olmasından dolayı olsa gerek,sehpa almadan önce evimize en uygun seçeneği bulmak için ince eleyip sık dokuruz. Bunun en kolay yolu da bakabildiğimiz kadar çok seçeneğe göz atmaktır. Evinizi güzelleştirecek sehpayı bulabilmeniz için beğendiğimiz örnekleri sizin için derledik. Siz keyifle güzelleştireceğiniz bir ev hayal edin, Emlakjet tak diye bulsun.

Feng Şui kare sehpa geniş ve tek parça oluşuyla kullanışlı, kaplamasıyla rengi ve deseniyle şık bir örnek. Ceviz rengi mobilyalar tozu daha az göstermesi sebebiyle daha fazla tercih edilir.

Demir ayaklara sahip bu mermer sehpa modeli, modern ayak tasarımı ve geleneksel yüzeyiyle keyifli bir kontrast yaratıyor.

Birden fazla zigon sehpanın birleşimi gibi görünen büyük bir orta sehpa. Altın kenarların ahşap dekorasyon ve deriyle uyumu şıklık ve kaliteli görünümü ön planda tutanlar için mükemmel bir tercih.

Beyaz renkli mobilyalar ile ahşap mobilyaların samimi uyumu bu geniş ve kullanışlı ahşap orta sehpayı daha da ön plana çıkarıyor.

Geniş bir mermer sehpa ile salonunuzun dekorasyon ihtiyacını tek bir alanda karşılayabilirsiniz.

Yeni retro tasarımlı bu orta sehpa eskinin ağırlığı ve yeninin konforunu birleştiren sade ama çekici bir örnek.

Geometrik şekiller sizin için bir tutkuysa bal peteği görünümlü bu küçük, renkli sehpalar özellikle salonunda ve aksesuarlarında farklı renkler kullanmayı sevenler için çok çekici örnekler.

Bu geniş cam orta sehpa “camın sadeliği ve şıklığı salonumu aydınlatsın” diyenler için kusursuz bir seçenek.

Ayaklarındaki detaylarla dikkat çeken bu ahşap orta sehpa, hasır örgü görünümlü bir halının üzerinde kusursuz görünüyor. Eğer odanız fayans kaplıysa böyle bir takım ile bütün dikkati oturma grubuna toplayabilirsiniz.

Bir mermer sehpada en çok renk kullanımı ile fark yaratabilirsiniz. Bu demir ayaklı mermer orta sehpa üzerindeki farklı renklerle tasarımına yenilik katıyor.

0 Takipçi