Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Yalıtımı Projesi Başlatıldı

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, konut başına 50 bin liraya kadar 60 ay vadeli ve 0,99 faizli finansman imkânı sağlanacak olan ‘Konutlarda Isı Yalıtım Projesi’nin başladığını duyurdu.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati , Konutlarda Isı Yalıtım Projesinin bugün başladığını bildirdi ve sosyal medya hesabında Konutlarda Isı Yalıtım Projesi'ne ilişkin paylaşımda bulundu.

Nebati’nin paylaşımı şöyle:

" Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan tarafından duyurulan ‘ Konutlarda Isı Yalıtım Projesi ’ni hayata geçirdik. Konut başına 50 bin liraya kadar 60 ay vadeli ve 0,99 faiz oranlı finansman imkânı Ziraat Katılım, Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank tarafından kullandırılacak olup, vatandaşlarımız bugünden itibaren bu imkândan yararlanmaya başlayabilecektir. Projeye katkılarından dolayı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum 'a teşekkür ederim.

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Yalıtımı Projesi Başlatıldı

"Konut başına 50 bin Türk Lirasına kadar 60 ay vadeli ve 0,99 faiz oranlı finansman imkanı Ziraat Katılım, Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank tarafından kullandırılacak olup, vatandaşlarımız bugünden itibaren bu imkândan yararlanmaya başlayabilecektir."

0 Takipçi