Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Ebru Şahin deniz manzaralı ev tuttu! Aylık kirası küçük servet

Evlilik yolunda ilerleyen Cedi Osman ve Ebru Şahin çifti İstanbul'da deniz manzaralı lüks ev kiraladı. Evin kira bedeli ise dudak uçuklattı.

Destan dizisinin güzel oyuncusu Ebru Şahin ve basketbolcu sevgilisi Cedi Osman düğünleri için gün saymaya başladı. Evlilik hazırlıklarına tam gaz devam eden çift, ilk adımı atarak oturacakları evi tuttu. Bir süredir istedikleri evi bulmak için çabalayan çift, sonunda hayallerindeki eve kavuştu. 

Normalde Amerika'da yaşayan Cedi Osman, Türkiye'de Eylül ayına kadar kalacağı için müstakbel eşi Ebru Şahin ile oturacağı evi şimdiden kiraladı.

Deniz manzaralı lüks eve servet değerinde kira ödeyecekler!

Suadiye'de deniz manzaralı bir evi gezen çift, evi çok beğenince zaman kaybetmeden kontrat yaptı. Ünlü basketbolcusu aylık kirası 100 bin TL olan ev için ev sahibinden indirim talep ederek kirayı 80 bin liraya düşürdü. 

Sevgilisi Ebru Şahin için kesenin ağzını sonuna kadar açan Cedi Osman, bir yıllık kirayı da peşin ödedi.  Edinilen bilgilere göre Cedi Osman'ın cebinden deniz manzaralı lüks evleri için şimdiden 960 bin lira para çıktı. Çiftin düğününün ne zaman yapılacağı ise henüz belirsizliğini koruyor. 

İki törenler evlenecekler

Öte yandan Ebru Şahin ve Cedi Osman çifti, hem Türkiye'de hem de yurt dışında iki ayrı tören yaparak dünyaevine girecekler. Bilindiği üzere Cedi Osman NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giymesi nedeniyle Amerika'da yaşıyor. Ancak Ebru Şahin ile birlikte olduğunda beri bir ayağı sürekli Türkiye'de. Bu nedenle çift iki ayrı tören yaparak hayatlarını birleştirecekler. 

0 Takipçi