Eviniz İçin Aydınlatma Önerileri

Evinizin Havasını Değiştirecek Aydınlatma Önerileri

Huzurlu ve mutlu yaşayacağımız evlerimizi dekore ederken mobilyaları, beyaz eşyaları ve tekstil ürünlerini ön planda tutuyoruz. Ama bunların yanında evimizin aydınlatması da oluşacak atmosferde oldukça önemli bir yere sahip. Aydınlatma, özellikle güneşli günlerin azaldığı sonbahar ve kış mevsimlerinde, evdeki ruh halimizi baştan başa değiştiriyor. Lambader, avize, led abajur, sarkıt gibi değişik ürün ve araçlarla evinize olan bakışınızı baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Size ilham olması için farklı aydınlatma fikirlerini bir araya getirdik. Siz aydınlık, mutlu bir ev hayal edin, Emlakjet tak diye bulsun.

Dantel desenli sarkıtla yatak odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Ahşabı ve edison ampulleri seviyorsanız evinizin aydınlatmasını kendiniz bile yapabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara arkadaşlarınızı kıskandıracak işler ortaya çıkartın.

Tasarımda sınır yok. İster kullanılmış, isterseniz sıfır tesisat malzemelerinden oturma odanızın duvarına serbest stil çalışabilirsiniz. Sadece size ait bir tasarım.

Eğer mutfağınızda büfeniz varsa, led sarkıt lambalarla hem güzel bir aydınlatma hem de minimal bir tasarım yakalayabilirsiniz.

Sadelikten mi hoşlanıyorsunuz? O zaman bu aydınlatmalar tam size göre.

Farklı noktalara yerleştireceğiniz aydınlatmalarla odanızın atmosferini ısıtabilirsiniz. Özellikle led şeritlerle hayal gücünüzün sınırı yok.

Hareketli bir hayatınız varsa ışığı da hareketlendirin. Nereye odaklanmak istiyorsanız ona odaklanın.

Led şeritleri perdelerinizle uyumlu kullanabilirsiniz. Her zaman güzelliğini kaybetmeyen mumları da unutmamak gerek.

Maliyeti fazla da olsa gerçek bir led aydınlatmanın havası evinize misafir geldiğinde kendini gösterir. Önüne geçip fotoğraf çeken arkadaşlarınızın Instagram profilleri beğeni yağmuruna tutulacak.

Küçük led detaylarla güne güzel başlayın. Eviniz size pozitif mesajlar versin.

0 Takipçi