Emlakjet

Eskişehir Kiralık Daire

araması için 312 ilan bulundu
search
Eskişehircancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Eskişehir Kiralık Konut Fiyatları Ne Kadar?
chevron_right
Eskişehir Kiralık Konut fiyatları 500,00 ile 1.635.000,00 arasında değişmektedir.
  • Eskişehir Kiralık Daire fiyatları nelere göre değişiklik göstermektedir?
chevron_right
Eskişehir Kiralık Daire fiyatları evin konumu, büyüklüğü gibi etmenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Eskişehir Kiralık Ev Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

Emlakjet güvencesiyle Eskişehir'deki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Eskişehir kiralık ev arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

Eskişehir Kiralık Daire

Eskişehir kiralık ev arayanlar için Eskişehir, Antik ve Orta Çağlarda Yunanca Dorylaion, Latince ise Dorylaeum ismi ile tanınan bir kenttir. Tarihi geçmişinde; Hititler, Frigler, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi büyük devletlere topraklarında ev sahipliği yapmıştır. İç Anadolu bölgesinde yer alan bu şehrin sınırları; kuzeyden Bolu, kuzeybatıdan Bilecik, batıdan Kütahya, güneyden Afyon ve doğudan ise Ankara ile çevrilmiştir. Türkiye’nin iki önemli akarsularından olan Sakarya Nehri ve Porsuk Çayı bu şehirden geçer. Bölgenin tanınan yöresel ürünleri; met helvası, nuga helvası, haşhaşlı çörek, kalabak suyu, çibörek, balaban kebabı ve yalnızca Eskişehir’den çıkarılan lületaşıdır. Sanat kurumları ve tesisleri ile kültür sanatta gelişmiş bir şehirdir. 14 ilçeden meydana gelen bu şehrimiz TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 906.617 nüfustan meydana gelmektedir.

Eskişehir Kiralık Daire Fiyatları

Emlakjet ekibi olarak Eskişehir’de yaşamak isteyenler için Eskişehir’e dair öncelikle şunu belirtmek istersek Eskişehir kiralık ev fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Eskişehir'de bir konut kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Eskişehir kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel kiralık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

Eskişehir Kiralık Ev Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eskişehir il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Eskişehir sahibinden kiralık ev arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

Eskişehir Kiralık Ev Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

Eskişehir’de en uygun ve en yaşanabilir Eskişehir kiralık evler için ulaşım iller arası; havaalanı, tren ve otobüs aracılığı ile olup ilçeler arası ulaşım ise belediye otobüsü, tramvay, minibüs ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır.

Eskişehir Kiralık Ev İlanları

Gün geçtikçe artan kira fiyatları karşısında kiralamada ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Eskişehir’de iş, eğitim, tatil veya özel günler sebebiyle kiralayabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Eskişehir kiralık ev ilanları için Emlakjet’in en güncel Eskişehir kiralık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

Eskişehir Kiralık Daire 3+1

Öğrenci, memur veya çalışan olup Eskişehir ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Eskişehir’de günlük, haftalık, aylık ve yıllık şekilde kiralayabileceğiniz dilediğiniz kriterlere en uygun Eskişehir 3+1 kiralık ev seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Eskişehir 3+1 kiralık daire ilanlarına göz atın!

Eskişehir Kiralık Daire 2+1

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran dilediğiniz kriterlere uygun Eskişehir 2+1 kiralık ev seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

Eskişehir Kiralık Daire 1+1

Eskişehir’de depreme dayanıklı, bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Eskişehir 1+1 kiralık ev ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

Eskişehir Kiralık Eşyalı Ev 

Eskişehir’de tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren, dilediğiniz kriterlerdeki eşyalı olarak kiralayabileceğiniz müstakil ev, apartman, villa, rezidans ve apart tipindeki Eskişehir eşyalı kiralık ev seçenekleri için Emlakjet’in ilan sayfasına göz atmayı unutmayın!

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

26 Eylül 2023

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

26 Eylül 2023

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

26 Eylül 2023

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

25 Eylül 2023

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

22 Eylül 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.