Emlakjet

İstanbul Devren İşyeri

araması için 419 ilan bulundu
search
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

İstanbul Devren İşyeri

Kendi işini yapma hayaline sahip binlerce kişiye web sitemizi ziyaret ederek İstanbul devren işyeri fırsatlarını incelyiyor. Her ay milyonlarca kişinin hayalindeki evi aramak için tercih ettiği tek adres olan Emlakjet, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere çeşitli nedenlerden dolayı devredilen karlı işletmelere ulaşma fırsatı sunuyor. 

 

 • 15 milyonu aşan nüfusu,
 • Türkiye’nin ve Dünya’nın en önemli metropolleri arasında yer alan,
 • Günümüzde olduğu gibi geçmişte de önemli bir yeri bulunan,
 • Geçmiş medeniyetlerden sayısız eser barındıran,
 • Her yıl milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapan,
 • Her geçen gün gelişimini artıran İstanbul’da aradığınız devren satılık işyeri İstanbul ilanları sitemizde sizlerle buluşuyor.

 

Sıfırdan bir iş kurmak yerine hazır kurulmuş ve faaliyetini sürdüren ticarethaneleri Emlakjet aracılığıyla tespit ederek yeni bir iş kurmanın pek çok zorluğunu atlatmış işletmelerde ticari hayata atılım gerçekleştirebilirsiniz. Aklınızdaki ticari fikirleri hayata geçirmek için size güzel bir başlangıç yapma şansı tanıyan ilanlarımızın yer aldığı sayfayı hemen ziyaret ederek ticari hayatta en uygun yerden giriş yapmanızı sağlayacak işletmeyi satın almak için pazarlığa başlayabilirsiniz. 

 

Ünlü Markaların Bayisi Olabileceğiniz İstambul Devren İşyeri Seçenekleri

Ülkemizde de önemli müşteri kitlesi bulunan Dünyaca ünlü markaların Franchise bayisi olabilmeniz için aradığınız devren satılık Franchise seçenekleri Emlakjet’te sizleri bekliyor. Halihazırda kendisine has müşteri kitlesine sahip bu işletmelerle yüksek kar garantili bir işletme sahibi olmak için başvurmayı düşündüğünüz markanın bayisinin mevcut olması nedeniyle fırsatı kaçırdığınızı düşünüyorsanız hemen İstanbul devren satılık işyeri ilanlarımızı inceleyebilir aşadaki fırsatları yakalayabilirsiniz:

 

 • İstanbul’un kalabalık ilçelerinde,
 • İşlek cadde üstü veya AVM’de bulunan,
 • Tanıtım, ürün ve personel desteğinin marka tarafından verildiği,
 • Müşterisi hazır,
 • Birkaç yıl içerisinde kendisini amorti edebilen Ffanchise seçeneklerini değerlendirerek kar garantili bir işyeri sahibi olabilirsiniz.

 

İzinleri Mevcut İstanbul Devren İşyeri Karlı Oto Yıkama Seçenekleri

Oto yıkama açmak, tamamlanması gerekli prosedürler ve alınması gerekli izinler nedeniyle zor bir süreçtir. Her istenen bölgede oto yıkama açılmasına izin verilmemesi, oto yıkama açmak isteyen girişimcilerin devren satılık oto yıkama aramalarına neden olmaktadır. Her sektörde bir iş türünün mutlaka yer aldığı sitemizde aşağıdaki özelliklerde ilanlara ulaşabilirsiniz.

 

 • Gerekli izin ve ruhsatı alınmış,
 • Hazır müşterisi bulunan,
 • Her geçen gün kazancının artması potansiyeline sahip oto yıkamaları devralabilmek için devren satılık sayfasında yer alan ilanları incelemeye hemen başlayın.

 

Hazır Müşterili İstanbul Devren İşyeri Cafe Seçenekleri

İstanbul’da mevcut öğrenci sayısı ve kalabalık nüfus, yoğun yaya trafiğinin bulunduğu bölgelerde yer alan cafelerin tamamının müşteri için endişe etmesine gerek bırakmamaktadır. Hizmet sektöründe karlı bir iş seçeneği olarak karşımıza çıkan cafe işletmeciliği, Emlakjet’te yer alan İstanbul devren işyeri satılık cafe ilanlarıyla herhangi bir masraf gerektirmeyen işlemlerin devralınma fırsatını ziyaretçilerimize sunuyor.

 

 • Hazır müşterisi bulunan,
 • İş değişikliği veya hastalık gibi nedenlerden dolayı devren satılık ilanlarına konu olmuş,
 • İstanbul’un yüksek kar getiri potansiyeline sahip ilçelerinde yer alan cafe seçeneklerini değerlendirerek kendi işinizi yapmaya başlayabilirsiniz.
İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.