Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev

7 ilan bulundu

Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev Fiyatları

İl
Sakarya
İlçe
Geyve
Semt
Tepecikler Mahallesi
Geyve Satılık Daire 1
Geyve Satılık Daire 2
Geyve Satılık Daire 3
Geyve Satılık Daire 4
Geyve Satılık Daire 5
SIFIR BİNA

Geyve Satılık Daire

Geyve, Tepecikler Mahallesi

3+1120 m²2. Kat15.06.2026

4.300.000 ₺

Savaş Erdoğan

Geyve Tepeciklerde Geniş 4+1 Müstakil Ev 1
Geyve Tepeciklerde Geniş 4+1 Müstakil Ev 2
Geyve Tepeciklerde Geniş 4+1 Müstakil Ev 3
Geyve Tepeciklerde Geniş 4+1 Müstakil Ev 4
Geyve Tepeciklerde Geniş 4+1 Müstakil Ev 5
KOMBİLİ

Geyve Tepeciklerde Geniş 4+1 Müstakil Ev

Geyve, Tepecikler Mahallesi

4+1250 m²08.05.2026

6.900.000 ₺Geri Dönüş: 38 yıl

TURYAP ADAPAZARI GARANTİTURYAP ADAPAZARI GARANTİNurdan AZAD

Tepecikler Mah. 3+1 Daire 1
Tepecikler Mah. 3+1 Daire 2
Tepecikler Mah. 3+1 Daire 3
Tepecikler Mah. 3+1 Daire 4
Tepecikler Mah. 3+1 Daire 5

Tepecikler Mah. 3+1 Daire

Geyve, Tepecikler Mahallesi

3+1130 m²1. Kat25.02.2026

4.550.000 ₺

CAM GAYRİMENKULSinan Cam

Merkezde Sıfır Müstakil Tribleks 1
Merkezde Sıfır Müstakil Tribleks 2
Merkezde Sıfır Müstakil Tribleks 3
Merkezde Sıfır Müstakil Tribleks 4
Merkezde Sıfır Müstakil Tribleks 5
KOMBİLİ

Merkezde Sıfır Müstakil Tribleks

Geyve, Tepecikler Mahallesi

4+1250 m²25.11.2025

8.300.000 ₺

ÖMER EMLAK GAYRİMENKULArife İlter

Benzer İlanlar

Geyve Alifuatpaşada Müstakil Ev 1
Geyve Alifuatpaşada Müstakil Ev 2
Geyve Alifuatpaşada Müstakil Ev 3
Geyve Alifuatpaşada Müstakil Ev 4
Geyve Alifuatpaşada Müstakil Ev 5
BALKONLU

Geyve Alifuatpaşada Müstakil Ev

Geyve, Çeltikler Mahallesi

3+1127 m²18.07.2026

3.650.000 ₺

Şükran GayrimenkulŞükran GayrimenkulŞÜKRAN GAYRİMENKUL

Fırsat Fiyat 1
Fırsat Fiyat 2
Fırsat Fiyat 3

Fırsat Fiyat

Geyve, İhsaniye Mahallesi

2+1103 m²17.06.2026

4.150.000 ₺

Bizim grup yatırım danışmanlığıSüleyman Nacar

Acil Acil Acil Tek Rakam 12.500.000 Bin 1
Acil Acil Acil Tek Rakam 12.500.000 Bin 2
Acil Acil Acil Tek Rakam 12.500.000 Bin 3
Acil Acil Acil Tek Rakam 12.500.000 Bin 4
Acil Acil Acil Tek Rakam 12.500.000 Bin 5
MANZARALI

Acil Acil Acil Tek Rakam 12.500.000 Bin

Geyve, Ahibaba Mahallesi

3+1150 m²10.06.2026

16.000.000 ₺

EMONAS GAYRİMENKULEMONAS GAYRİMENKULDursun Püsküllüoğlu

Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev İçindeki İlgili İlanlar

Tepecikler Mahallesi Emlak Piyasası

Güncel fiyat verileri

Ort. m² Fiyatı33.373 ₺/m²+34.0%
Ort. Fiyat4.305.117 ₺
Ort. m² Kirası196 ₺/m²+60.6%
Ort. Kira20.332 ₺
Geri dönüş süresi14 yıl
Getiri%7.03

Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev İçin Sıkça Sorulan Sorular

Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev fiyatları ne kadardır?
2 Ağustos 2026 tarihinde 7 ilan içerisinde Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev için en ucuz fiyat 4.100.000 TL, en pahalı fiyat 12.900.000 TL'dir.
Son 1 yılın fiyat trendine göre Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay hangisidir?
Son 1 yılın fiyat trendine göre, Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay Eylül ayıdır.
Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar yüzde kaç değişmesi beklenmektedir?
Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar %14 oranında artması beklenmektedir.
Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev için ortalama amortisman süresi ne kadardır?
Ağustos ayında Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev için ortalama amortisman süresi 15 yıldır.
Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev ilanları için ortalama metrekare fiyatı nedir?
Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev ilanları için ortalama metrekare fiyatı 32.629 TL'dir.
Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev ilanları için bina yaşı ortalaması kaçtır?
Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev ilanları için bina yaşı ortalaması yaklaşık 5 yıldır.
Yatırım yapmak isteyenler için Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev ilanlarının ortalama kira getirisi kaç TL'dir?
Ağustos ayı itibarıyla, Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev ilanları için ortalama kira getirisi 18.823 TL civarındadır.
Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev fiyatları ortalama kaç TL'dir?
Geyve Tepecikler Mahallesi Satılık Ev fiyatları ortalama 4.111.254 TL'dir. Fiyat ortalaması, geçtiğimiz aya göre %1 artmıştır.