/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gaziosmanpaşa Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Gölbaşı Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Daire

araması için 19 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Gaziosmanpaşa Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da mahalle hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Gaziosmanpaşa Mahallesinin konumu, yaşantısı, emlak piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik.

İç Anadolu Bölgesinde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik karasal iklim özellikleri Gaziosmanpaşa Mahallesinde de görülmektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 11,9 derece civarındadır. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Gaziosmanpaşa Mahallesi, İç Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde bulunan ve Ankara iline bağlı olan Gölbaşı ilçesinde yer almaktadır. Mahalle, Ankara il merkezinin güney yönünde kalmaktadır. Mahallede hazır yemek hizmeti veren birçok restoran ve kafe vardır. Ayrıca küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de erişilebilir bir haldedir. Mahallede pek çok sayıda eğitim kurumu vardır. Bu eğitim kurumlarının arasında Gölbaşı Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Darüşşifa Havacılık Lisesi bulunmaktadır. Fatih Cami, mahallede bulunan dinî mekânlar arasında yer almaktadır. Atatürk Sahil Parkı, mahallenin daha yeşil bir alan olmasına katkı sağlamaktadır. Gölbaşı Belediyesi binası bu mahallede konumlanmıştır. Mahallenin bitişiğinde Mogan Gölü vardır.

Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgenin Toplu Taşıma İmkânları

Gaziosmanpaşa Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Gaziosmanpaşa Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, Ankara’nın diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa Mahallesi, D750 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. İlçe içerisinde ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

·      Bahçelievler - Gölbaşı: 101 kodlu otobüs hattı,

·      Karagedik Mahallesi - Gölbaşı: 151 kodlu otobüs hattı,

·      Oyaca - Ulus: 157-3 kodlu otobüs hattı,

·      Sincan - Törekent: M3 kodlu metro hattı,

·      Gölbaşı - Ulus: 198 kodlu otobüs hattı.

Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Gayrimenkul Piyasası Bilgileri

2020 yılında yapılmış son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Gaziosmanpaşa Mahallesinde toplam 7.898 kişi yaşamaktadır. Mahallede bulunan ortalama bir satılık ev 135 metrekaredir. Ortalama bir Gölbaşı Eymir Mahallesi sahibinden satılık ev 388.125 Türk lirasıdır. Mahalle içerisindeki evlerin ortalama birim fiyatı metrekare başı 2.875 Türk lirasıdır.

Ankara Gölbaşı Gaziosmanpaşa Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
İstanbullular ev bulamıyor!

İstanbullular ev bulamıyor!

17 Eylül 2021

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

Konut sektöründen düşük faizli kredi ...

17 Eylül 2021

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

İstanbul’da Taksi ve Otobüsler Anlık ...

15 Eylül 2021

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

İzmir’de metro istasyonları sanat gal...

15 Eylül 2021

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

Türk mühendislerden yıllık 700 milyon...

15 Eylül 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.