Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire

Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire Fiyatları

İlçeManavgatSemtIlıca Mahallesi
Manavgat Ilıcada İnşaattan Satılık Daire
YENİ

Manavgat Ilıcada İnşaattan Satılık Daire

Manavgat, Ilıca Mahallesi

1+140 m²Yüksek giriş27.06.2026

3.750.000 ₺

Payidar İnşaat & Mimarlık EmlakPayidar İnşaat & Mimarlık EmlakYahya ünal

Ilıca Merkezde Sıfır Ara Kat 2+1 Daire
YENİ

Ilıca Merkezde Sıfır Ara Kat 2+1 Daire

Manavgat, Ilıca Mahallesi

2+190 m²2. Kat23.06.2026

5.250.000 ₺

ENGİN GAYRİMENKUL MANAVGATYusuf Karataş

Tek-ün Sitesinde Satılık Yazlık
MANZARALI

Tek-ün Sitesinde Satılık Yazlık

Manavgat, Ilıca Mahallesi

2+1135 m²1. Kat22.06.2026

10.900.000 ₺

Turyap Manavgat TemsilciliğiERMAN ACAR

Ilıca Girişte Satlık 5+1 Dublex Daire
MANZARALI

Ilıca Girişte Satlık 5+1 Dublex Daire

Manavgat, Ilıca Mahallesi

5+1240 m²2. Kat10.06.2026

7.000.000 ₺Geri Dönüş:16 yıl

Turyap Manavgat TemsilciliğiHikmet Nafi Tekinşen

Ilıcada Satılık Lüx Dubkeks Daire
YENİ

Ilıcada Satılık Lüx Dubkeks Daire

Manavgat, Ilıca Mahallesi

4+1220 m²2. Kat06.06.2026

8.100.000 ₺Geri Dönüş:13 yıl

ŞEKER EMLAK IMMOBILIEN REALESTATEŞEKER EMLAK IMMOBILIEN REALESTATEfeti ahmet şeker

İlıca Merkez'de Satılık 3+1 Geniş Daire

İlıca Merkez'de Satılık 3+1 Geniş Daire

Manavgat, Ilıca Mahallesi

3+1140 m²1. Kat05.06.2026

5.500.000 ₺Geri Dönüş:14 yıl

TUFAN GAYRİMENKULERDİNÇ TOPÇUOĞLU

Manavgat Ilıca'da Satılık Dublexler
YENİ

Manavgat Ilıca'da Satılık Dublexler

Manavgat, Ilıca Mahallesi

2+1100 m²2. Kat24.05.2026

5.500.000 ₺Geri Dönüş:15 yıl

Kaçmaz Emlak Manavgat TemsilciliğiKaçmaz Emlak Manavgat TemsilciliğiYakub Alp Yılmaz

Toplam 7 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire İçindeki İlgili İlanlar

Ilıca Mahallesi Emlak Piyasası

Güncel fiyat verileri

Ort. m² Fiyatı51.925 ₺/m²+12.1%
Ort. Fiyat5.763.675 ₺
Ort. m² Kirası298 ₺/m²+26.8%
Ort. Kira29.162 ₺
Geri dönüş süresi15 yıl
Getiri%6.88

Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire İçin Sıkça Sorulan Sorular

Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire fiyatları ne kadardır?
30 Haziran 2026 tarihinde 207 ilan içerisinde Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire için en ucuz fiyat 3.150.000 TL, en pahalı fiyat 16.900.000 TL'dir.
Son 1 yılın fiyat trendine göre Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay hangisidir?
Son 1 yılın fiyat trendine göre, Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay Temmuz ayıdır.
Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar yüzde kaç değişmesi beklenmektedir?
Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar %7 oranında artması beklenmektedir.
Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire için ortalama amortisman süresi ne kadardır?
Haziran ayında Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire için ortalama amortisman süresi 14 yıldır.
Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama metrekare fiyatı nedir?
Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama metrekare fiyatı 51.366 TL'dir.
Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire ilanları için bina yaşı ortalaması kaçtır?
Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire ilanları için bina yaşı ortalaması yaklaşık 1 yıldır.
Yatırım yapmak isteyenler için Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire ilanlarının ortalama kira getirisi kaç TL'dir?
Haziran ayı itibarıyla, Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama kira getirisi 27.278 TL civarındadır.
Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire fiyatları ortalama kaç TL'dir?
Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire fiyatları ortalama 5.517.270 TL'dir. Fiyat ortalaması, geçtiğimiz aya göre %1 artmıştır.

Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire Seçerken Karar Vermenize Yardımcı Olacak Faktörler

Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire arayanlar için bu bölge, sunduğu pek çok avantaj ile dikkat çekiyor. Antalya'nın gözde yerlerinden biri olan Manavgat Ilıca Mahallesi, hem yerli hem de yabancı yatırımcıların ilgisini çeken bir lokasyon. Bölge, denize olan yakınlığı, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla öne çıkıyor. Manavgat Ilıca Mahallesi, son yıllarda artan nüfusuyla da dikkat çekmekte. 2025 yılı itibarıyla, bölgedeki nüfusun yaklaşık 15.000 civarında olduğu tahmin ediliyor. Bu yoğun nüfus, sosyal olanakların ve yaşam standartlarının artmasını sağlıyor. Ayrıca, bölgenin sunduğu doğal güzellikler, özellikle yaz aylarında turistlerin ilgisini çekiyor ve bu da bölgedeki sosyal yaşamı canlandırıyor.

Coğrafi olarak, Manavgat Ilıca Mahallesi, Manavgat ilçesinin merkezine oldukça yakın bir konumda yer almakta. Bu sayede, hem şehir merkezine hem de çevre illere kolay ulaşım imkanı sunuyor. Ayrıca, tarihi Side Antik Kenti'ne olan yakınlığı, bölgenin turistik değerini artırıyor. Bu özellikler, Manavgat Ilıca Mahallesi'nde satılık daire arayanlar için cazip bir seçenek oluşturuyor. Son yıllarda yapılan yatırımlar ve gelişmeler, bölgenin yaşam kalitesini artırmakta ve yeni projelerle birlikte gayrimenkul değerlerini yükseltmektedir. Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire arayanlar için bu durum, gelecekteki yatırımlarının değer kazanacağı anlamına geliyor.

Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin En Yakın Ulaşım Seçenekleri

Manavgat Ilıca Mahallesi, ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumda yer alıyor. Metro hatları olmamakla birlikte, gelişmiş bir otobüs ağı ile destekleniyor. Bölgede sıkça kullanılan ana otobüs hatları, Manavgat ilçe merkezine ve çevre bölgelere hızlı ulaşım sağlıyor. Ayrıca, otobüs durakları, ilçe merkezine ve popüler noktalara yakın bir konumda bulunuyor. Bu ulaşım imkânları, Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daireler için önemli bir artı sağlıyor. Ulaşımın kolay olması, bölgedeki yaşam kalitesini artıran bir diğer faktör olarak öne çıkıyor.

Yol bağlantıları da oldukça gelişmiş durumda. Ana arterler sayesinde, Antalya'nın diğer bölgelerine ve sahil kesimlerine kolaylıkla ulaşmak mümkün. Ayrıca, bölgedeki alternatif ulaşım seçenekleri arasında minibüs hatları ve bisiklet yolları da yer alıyor. Bisiklet yolları, özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistler tarafından sıkça kullanılmakta. Bu da Manavgat Ilıca Mahallesi'nin sadece sakinleri için değil, ziyaretçiler için de cazip bir bölge haline gelmesine katkı sağlıyor. Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire arayanlar için bu ulaşım kolaylıkları, günlük yaşamı daha konforlu hale getiriyor.

Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire Lokasyonunda Eğitim Kalitesi

Manavgat Ilıca Mahallesi, eğitim ve sağlık olanakları bakımından da oldukça avantajlı. Bölgede, çeşitli okullar, özel eğitim kurumları ve devlet okulları bulunuyor. Bu okullar, anaokulundan liseye kadar geniş bir yelpazede eğitim sunmakta. Ayrıca, bölgedeki sağlık kurumları arasında hastaneler ve sağlık ocakları yer almakta. Bu durum, ailelerin çocukları için kaliteli eğitim ve sağlık hizmetlerine ulaşmasını kolaylaştırıyor. Eğitim ve sağlık hizmetlerinin kalitesi, Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire arayan aileler için önemli bir tercih sebebi oluşturuyor.

Bölgenin sosyal olanakları arasında alışveriş merkezleri ve marketler de yer alıyor. Mall of Side ve Kumkoy Shopping Center gibi büyük alışveriş merkezleri, sadece alışveriş imkanı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda sosyal yaşamı da canlandırıyor. Ayrıca, spor alanları ve parklar, ailelerin keyifli vakit geçirebileceği yerler arasında bulunmakta. Tüm bu olanaklar, Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire tercih eden aileler için büyük bir avantaj sağlıyor. Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daireler, bu sosyal olanaklar sayesinde daha da cazip hale geliyor.

Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire ile Yatırım Fırsatlarını Keşfedin

Manavgat Ilıca Mahallesi, gayrimenkul yatırımları için oldukça cazip bir bölge olma özelliğini koruyor. 2025 yılı itibarıyla, bölgedeki daire fiyatlarında gözlemlenen artış, yatırımcıların dikkatini çekmekte. Altyapı yatırımları ve kentsel dönüşüm projeleri, bu artışı destekleyen etkenler arasında yer almakta. Özellikle yeni konut projeleri, bölgenin değerini her geçen gün artırmakta. Bu bağlamda, Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daireler gelecekte yüksek getiriler vaat ediyor. Yatırımcılar için Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire seçenekleri, uzun vadede kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Bölgedeki bankalar ve finans kurumları, yatırım yapmak isteyenlere çeşitli finansman seçenekleri sunmakta. Bu da, bölgeye olan ilgiyi artıran bir faktör olarak öne çıkıyor. Manavgat Ilıca Mahallesi, hem yerli hem de yabancı yatırımcılar için avantajlı bir lokasyon olarak değerlendiriliyor. Tüm bu nedenlerle, yatırımcılar için Manavgat Ilıca Mahallesi, kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire arayanlar için bu finansal olanaklar, yatırımlarını daha da cazip hale getiriyor.

Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire Seçenekleri ve Mahalle Kültürüyle Sosyal Yaşamın Keyfi

Manavgat Ilıca Mahallesi, sosyal yaşam açısından zengin bir kültüre sahip. Bölgedeki kafe ve restoranlar, hem yerel hem de uluslararası mutfaklardan lezzetler sunuyor. Bu mekanlar, bölge sakinlerinin ve ziyaretçilerin sosyal etkileşimde bulunabileceği önemli noktalar arasında yer alıyor. Ayrıca, Manavgat Ilıca Mahallesi'nde bulunan parklar, ailelerin ve çocukların keyifli vakit geçirebileceği alanlar sunmakta. Antalya Discovery Park ve Luna Park gibi mekanlar, sosyal yaşamı canlandıran unsurlar olarak öne çıkıyor. Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire arayanlar için bu sosyal olanaklar, bölgeyi daha da cazip hale getiriyor.

Bölgedeki güvenlik ve kamu güvenliği de oldukça iyi bir düzeyde. Yerel yönetim, mahalle sakinlerinin güvenliğini sağlamak amacıyla çeşitli önlemler almakta. Ayrıca, camiler gibi ibadet yerleri, bölgenin kültürel yaşamına katkıda bulunmakta. Manavgat Ilıca Mahallesi, sosyal yaşamın aktif olduğu, kültürel değerlerin ön planda olduğu bir yerleşim yeri olarak dikkat çekiyor. Bu özellikler, Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daire tercih edenler için büyük bir avantaj sağlıyor. Manavgat Ilıca Mahallesi Satılık Daireler, bu kültürel ve sosyal olanaklar sayesinde daha da tercih edilebilir hale geliyor.