Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire

1 ilan bulundu

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire Fiyatları

İl
Denizli
İlçe
Merkezefendi
Semt
Alpaslan Mahallesi

Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.

Benzer İlanlar

Hayallerinize 1 Adım Kalan Proje 1
Hayallerinize 1 Adım Kalan Proje 2
Hayallerinize 1 Adım Kalan Proje 3
ÖNE ÇIKAN

Hayallerinize 1 Adım Kalan Proje

Merkezefendi, Barbaros Mahallesi

2+1124 m²2. Kat08.07.2026

5.999.000 ₺

BLUE CITY YATIRIM DANIŞMANLIĞIBLUE CITY YATIRIM DANIŞMANLIĞIAysun T.

Akkonak Mahallesinde Satılık Daire 1
Akkonak Mahallesinde Satılık Daire 2
Akkonak Mahallesinde Satılık Daire 3
Akkonak Mahallesinde Satılık Daire 4
Akkonak Mahallesinde Satılık Daire 5
YENİ

Akkonak Mahallesinde Satılık Daire

Merkezefendi, Akkonak Mahallesi

2+198 m²Yüksek giriş25.07.2026

3.400.000 ₺

DEMİRTAŞ GAYRİMENKULDEMİRTAŞ GAYRİMENKULNeşe DEMİRTAŞ

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire İçindeki İlgili İlanlar

Alpaslan Mahallesi Emlak Piyasası

Güncel fiyat verileri

Ort. m² Fiyatı31.558 ₺/m²+50.2%
Ort. Fiyat3.786.960 ₺
Ort. m² Kirası117 ₺/m²+9.1%
Ort. Kira18.428 ₺
Geri dönüş süresi23 yıl
Getiri%4.44

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire İçin Sıkça Sorulan Sorular

Son 1 yılın fiyat trendine göre Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay hangisidir?
Son 1 yılın fiyat trendine göre, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay Ağustos ayıdır.
Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar yüzde kaç değişmesi beklenmektedir?
Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar %8 oranında artması beklenmektedir.
Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire için ortalama amortisman süresi ne kadardır?
Temmuz ayında Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire için ortalama amortisman süresi 20 yıldır.
Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama metrekare fiyatı nedir?
Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama metrekare fiyatı 32.414 TL'dir.
Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire ilanları için bina yaşı ortalaması kaçtır?
Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire ilanları için bina yaşı ortalaması yaklaşık 1 yıldır.
Yatırım yapmak isteyenler için Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire ilanlarının ortalama kira getirisi kaç TL'dir?
Temmuz ayı itibarıyla, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama kira getirisi 19.236 TL civarındadır.
Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire fiyatları ortalama kaç TL'dir?
Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire fiyatları ortalama 3.662.782 TL'dir. Fiyat ortalaması, geçtiğimiz aya göre %1 artmıştır.

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire Özellikleri

Denizli'nin merkezine oldukça yakın bir konumda yer alan Merkezefendi Alpaslan Mahallesi, sakinlerine hem huzurlu bir yaşam alanı sunmakta hem de gelişen bir çevreye sahip olmaktadır. Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire modern yaşamın tüm gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Mahalle, sosyal olanakları, eğitim kurumları ve sağlık hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Ayrıca, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi'nin nüfusu son yıllarda hızla artmaktadır. Bu artış, bölgedeki yaşam standartlarının yükseldiğini ve daha fazla insanın bu alanda yaşamayı tercih ettiğini göstermektedir. Bu nedenle, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire oldukça cazip hale gelmiştir.

Coğrafi olarak Denizli'nin tam merkezinde yer alan bu mahalle, hem şehir içi ulaşım hem de doğayla iç içe bir yaşam sunmaktadır. Merkezefendi Alpaslan Mahallesi, doğal güzellikleri ve parkları ile de öne çıkmaktadır. Ayrıca, bölgedeki gelişmeler, yeni daire projeleri ve konut yatırımları ile birlikte mahalledeki yaşam kalitesini artırmaktadır. Denizli'de yer alan bu mahalle, hem iş hem de sosyal hayat için ideal bir lokasyondur. Son yıllarda yapılan kentsel dönüşüm projeleri, bu bölgedeki gayrimenkul değerlerinin artmasına katkıda bulunmuştur. Bu projeler, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daireler için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi, aynı zamanda birçok önemli turistik mekâna da yakın bir konumdadır. Bu sayede, hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Gelişen altyapısı ile birlikte, mahalledeki yaşam standartları gün geçtikçe iyileşmektedir. Tüm bu özellikler, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi'nde bulunan Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daireler için büyük bir talep yaratmaktadır. Özellikle, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire bu durum önemli bir tercih sebebi olmaktadır.

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire Çevresindeki Ulaşım Alternatifleri

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi, ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konuma sahiptir. Mahalledeki otobüs durakları, toplu taşıma araçlarına kolay erişim imkanı sunmaktadır. Örneğin, Sağlık Müdürlüğü ve Bayramyeri Meydanı gibi önemli duraklar, mahalle sakinlerinin günlük yaşamlarını kolaylaştırmaktadır. Bu otobüs durakları, mahalleye oldukça yakın konumda bulunarak, yürüyüş mesafesindedir. Böylece, mahalledeki bireyler toplu taşıma ile istedikleri her yere rahatça ulaşabilmektedir. Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire için bu ulaşım kolaylıkları büyük bir avantajdır.

Metro bağlantılarının olmaması, yerel otobüs ağının etkinliği ile telafi edilmektedir. Ayrıca, mahalleye yakın olan ana arterler ve bulvarlar, araçla ulaşımı oldukça kolaylaştırmaktadır. Merkezefendi Alpaslan Mahallesi'nden çevre illere ve merkezlere ulaşım sağlayan ana yollar, günlük hayatın akışını hızlandırmaktadır. Mahalledeki otobüs hatları, Denizli'nin merkezi noktalarına düzenli seferler düzenlemektedir. Özellikle, yaz aylarında artan turist sayısı ile birlikte otobüs seferleri de sıklaşmaktadır. Bu durum, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daireler için ulaşım açısından önemli bir avantaj sunmaktadır.

Minibüs hatları ve alternatif ulaşım seçenekleri de, bölgedeki ulaşım ağını güçlendiren unsurlardır. Bisiklet yolları, çevre dostu ulaşım seçeneklerini teşvik etmekte ve bölge sakinleri için keyifli bir ulaşım alternatifi sunmaktadır. Tüm bu olanaklar, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi'nde yaşayan bireylerin hayatını kolaylaştırmakta ve konforlu bir yaşam sağlamaktadır. Bu nedenle, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire ulaşım olanakları oldukça cazip hale gelmektedir.

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire ve Hastane Erişimi

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi, eğitim kurumları açısından oldukça zengin bir içerik sunmaktadır. Mahalledeki okul ve özel eğitim kurumları, çocukların eğitim hayatına katkıda bulunacak niteliğe sahiptir. Ayrıca, mahalledeki sağlık hizmetleri de oldukça gelişmiştir. Tekden Hastanesi ve Özel Ladik Hastanesi gibi önemli sağlık kuruluşları, mahalleye oldukça yakın konumda bulunmaktadır. Bu hastaneler, acil durumlarda hızlı bir şekilde ulaşılabilen sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bu durum, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire aileler için önemli bir tercih sebebi olmaktadır.

Alpaslan Mahallesi'nde yer alan alışveriş merkezleri, bölge sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli tüm olanaklara sahiptir. Sümerpark Alışveriş Merkezi, alışveriş yapma imkanı sunarken, sosyal etkinlikler için de bir buluşma noktası olmaktadır. Ayrıca, mahalledeki spor alanları ve parklar, çocukların ve gençlerin sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri alanlar sunmaktadır. Bu unsurlar, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi'nde yaşamayı tercih eden aileler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire bu olanaklar oldukça cazip hale gelmektedir.

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi'nde bulunan kütüphane ise, eğitim alanında önemli bir kaynaktır. Kitap okuma alışkanlığını teşvik eden bu kütüphane, öğrencilere ve yetişkinlere yönelik çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Tüm bu olanaklar, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi'nde bulunan Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire cazibesini artırmaktadır. Bu nedenle, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire bu olanaklar oldukça cazip hale gelmektedir.

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire ve Yatırım Olanakları Keşfi

Denizli Merkezefendi Alpaslan Mahallesi, son yıllarda gayrimenkul yatırımcılarının dikkatini çeken bir bölge haline gelmiştir. Bu mahalledeki Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daireler, artan talep ve nüfus ile birlikte değer kazanma potansiyeline sahiptir. Yapılan altyapı yatırımları ve kent dönüşüm projeleri, bölgedeki konut değerlerini artırmaktadır. Özellikle, yeni konut projeleri ve modern yaşam alanları, yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Bu nedenle, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire yatırımcılar için bölge oldukça cazip hale gelmiştir.

Bankalar ve finansal kuruluşlar, bölgedeki gayrimenkul yatırımları için çeşitli kredi seçenekleri sunmaktadır. Türkiye İş Bankası, ING, Halkbank ve Ziraat Bankası gibi bankaların şubeleri, bölgeye oldukça yakın konumda bulunarak, yatırımcıların finansal ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamalarına olanak sağlamaktadır. Bu durum, gayrimenkul alımını kolaylaştırmakta ve yatırımcıların avantajı olmaktadır. Bu nedenle, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire yatırımcılar için bu finansal olanaklar oldukça cazip hale gelmektedir.

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi, aynı zamanda ticari potansiyeli yüksek bir bölgedir. Gelişen ticaret alanları ve alışveriş merkezleri, ticari faaliyetlerin artmasına katkıda bulunmaktadır. Bu nedenle, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi'nde bulunan Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daireler, sadece konut olarak değil, aynı zamanda yatırım fırsatları açısından da değerlidir. Bu nedenle, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire yatırımcılar için bu ticari potansiyel oldukça cazip hale gelmektedir.

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire ile Geleneksel Komşuluk İlişkileri Yaşayın

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi, sosyal yaşam açısından oldukça canlı bir atmosfere sahiptir. Mahalledeki kafe ve restoranlar, yerel halkın bir araya geldiği, sosyal etkileşimlerin yoğunlaştığı alanlardır. Özellikle, gençler ve aileler için ideal bir buluşma noktası oluşturmaktadır. Mahallede bulunan parklar, çocukların oyun oynayabileceği ve ailelerin dinlenebileceği yeşil alanlar sunmaktadır. Bu parklar, sosyal etkinlikler ve piknikler için de tercih edilmektedir. Bu nedenle, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire sosyal olanaklar oldukça cazip hale gelmektedir.

Mahalledeki cami, yerel halkın dini ihtiyaçlarını karşılamakta ve toplumsal dayanışmayı güçlendirmektedir. Cami çevresindeki sosyal etkinlikler, mahalledeki güvenlik ve kamu düzenine katkıda bulunmaktadır. Alpaslan Mahallesi, ayrıca çeşitli kültürel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Bu etkinlikler, mahalle sakinlerinin bir araya gelerek sosyal bağlarını güçlendirmekte ve kültürel çeşitliliği artırmaktadır. Bu nedenle, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire bu kültürel olanaklar oldukça cazip hale gelmektedir.

Merkezefendi Alpaslan Mahallesi, güvenli bir yaşam alanı sunarak, ailelerin burada yaşamayı tercih etmelerini sağlamaktadır. Hem sosyal hem de kültürel açıdan zengin olan bu mahalle, yatırımcılar için cazip bir konum olarak öne çıkmaktadır. Tüm bu unsur ve olanaklar, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi'nde bulunan Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire değerini artırmaktadır. Bu nedenle, Merkezefendi Alpaslan Mahallesi Satılık Daire bu güvenli yaşam alanı oldukça cazip hale gelmektedir.