Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire

19 ilan bulundu

Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire Fiyatları

İl
Kastamonu
İlçe
Cide
Semt
Nasuh Mahallesi
Cide Satılık Uygun Fiyata 2+1 Daire 1
Cide Satılık Uygun Fiyata 2+1 Daire 2
Cide Satılık Uygun Fiyata 2+1 Daire 3
Cide Satılık Uygun Fiyata 2+1 Daire 4
Cide Satılık Uygun Fiyata 2+1 Daire 5
SIFIR BİNA
%2

Cide Satılık Uygun Fiyata 2+1 Daire

Cide, Nasuh Mahallesi

2+190 m²3. Kat20.07.2026

3.050.000 ₺3.100.000 ₺

TÜRKAN EMLAKTÜRKAN EMLAKEmre Türkan

Cide İlkim Emlak'tan Sahilde Satılık 2+1 1
Cide İlkim Emlak'tan Sahilde Satılık 2+1 2
Cide İlkim Emlak'tan Sahilde Satılık 2+1 3
Cide İlkim Emlak'tan Sahilde Satılık 2+1 4
Cide İlkim Emlak'tan Sahilde Satılık 2+1 5
SIFIR BİNA

Cide İlkim Emlak'tan Sahilde Satılık 2+1

Cide, Nasuh Mahallesi

2+1100 m²4. Kat19.06.2026

3.800.000 ₺

CİDE İLKİM EMLAK DANIŞMANLIKCİDE İLKİM EMLAK DANIŞMANLIKAli Rıza Emül

Cide Demirtaş Emlaktan 2+1 Sıfır Daire 1
Cide Demirtaş Emlaktan 2+1 Sıfır Daire 2
Cide Demirtaş Emlaktan 2+1 Sıfır Daire 3
Cide Demirtaş Emlaktan 2+1 Sıfır Daire 4
Cide Demirtaş Emlaktan 2+1 Sıfır Daire 5
SIFIR BİNA

Cide Demirtaş Emlaktan 2+1 Sıfır Daire

Cide, Nasuh Mahallesi

2+190 m²3. Kat12.06.2026

4.050.000 ₺

Cide Demirtaş EmlakCide Demirtaş EmlakSüleyman Demirtaş

Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire İçindeki İlgili İlanlar

Nasuh Mahallesi Emlak Piyasası

Güncel fiyat verileri

Ort. m² Fiyatı40.406 ₺/m²+32.5%
Ort. Fiyat3.878.976 ₺
Ort. m² Kirası243 ₺/m²+72.9%
Ort. Kira20.467 ₺
Geri dönüş süresi14 yıl
Getiri%7.2

Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire İçin Sıkça Sorulan Sorular

Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire fiyatları ne kadardır?
27 Temmuz 2026 tarihinde 19 ilan içerisinde Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire için en ucuz fiyat 2.000.000 TL, en pahalı fiyat 4.650.000 TL'dir.
Son 1 yılın fiyat trendine göre Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay hangisidir?
Son 1 yılın fiyat trendine göre, Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay Ağustos ayıdır.
Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar yüzde kaç değişmesi beklenmektedir?
Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar %7 oranında artması beklenmektedir.
Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire için ortalama amortisman süresi ne kadardır?
Temmuz ayında Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire için ortalama amortisman süresi 14 yıldır.
Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama metrekare fiyatı nedir?
Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama metrekare fiyatı 39.305 TL'dir.
Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire ilanları için bina yaşı ortalaması kaçtır?
Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire ilanları için bina yaşı ortalaması yaklaşık 8 yıldır.
Yatırım yapmak isteyenler için Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire ilanlarının ortalama kira getirisi kaç TL'dir?
Temmuz ayı itibarıyla, Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama kira getirisi 16.731 TL civarındadır.
Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire fiyatları ortalama kaç TL'dir?
Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire fiyatları ortalama 3.655.365 TL'dir. Fiyat ortalaması, geçtiğimiz aya göre %2 artmıştır.

Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire Fırsatları

Kastamonu'nun huzurlu bir köşesi olan Cide Nasuh Mahallesi, özellikle Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire arayanlar için benzersiz bir yaşam alanı sunuyor. Bu mahalle, doğal güzellikleri, sakin atmosferi ve gelişen sosyal olanakları ile dikkat çekmektedir. Cide Nasuh Mahallesi'nin nüfusu, son yıllarda artış göstermiştir ve bu da bölgedeki konut talebini artırmıştır. Ayrıca, mahalledeki demografik yapı, çeşitli yaş gruplarından insanları barındırmakta ve sosyal etkileşimi güçlendirmektedir. Mahalle, Kastamonu şehir merkezine yakınlığı ile de avantaj sağlamaktadır. Doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile öne çıkan bu mahallede, yerel halkın yaşam standartları oldukça yüksektir. Son yıllarda yapılan modern konut projeleri, bölgedeki yaşam kalitesini artırmış ve yatırımcıların dikkatini çekmiştir. Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire seçenekleri, hem yerel halk hem de dışarıdan gelenler için cazip fırsatlar sunmaktadır. Bu daireler, geniş iç mekanları ve modern tasarımları ile dikkat çekmektedir. Ayrıca, Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire arayanlar için farklı bütçelere uygun seçenekler bulunmaktadır. Bu durum, bölgenin konut piyasasını daha da hareketlendirmektedir.

Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire Seçeneklerinde Ulaşımın Rolü

Cide Nasuh Mahallesi, ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Mahallede metro hattı bulunmamakla birlikte, etkili bir otobüs ağı mevcuttur. Ana yollar üzerinde yer alan otobüs durakları, ziyaretçilerin ve yerel halkın rahatça seyahat etmelerini sağlamaktadır. Otobüs hatları, Kastamonu'nun diğer bölümlerine kolay erişim sunmakta ve günlük yaşamı kolaylaştırmaktadır. Cide Nasuh Mahallesi, ana arterler üzerinde yer alması sayesinde, çevre illere ulaşımı da oldukça kolay hale getirmektedir. Ayrıca, minibüs hatları ve alternatif ulaşım seçenekleri ile bölgenin ulaşım olanakları zenginleştirilmiştir. Bu nedenle, Cide Nasuh Mahallesi'nde yaşamayı tercih edenler, ulaşım konusunda asla sorun yaşamayacaklardır. Ulaşımın bu kadar rahat olması, Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daireler için talebi artırmaktadır. Özellikle şehir merkezine yakın olmak isteyenler için bu mahalle, ideal bir konum sunmaktadır. Ulaşımın kolay olması, günlük yaşamı daha pratik hale getirmekte ve bu dairelerde yaşamayı daha cazip kılmaktadır.

Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire ve Çocuklar İçin Okul Seçenekleri

Cide Nasuh Mahallesi'nde eğitim ve sağlık kurumları açısından da önemli olanaklar bulunmaktadır. Mahallede, çeşitli okullar ve özel eğitim kurumları mevcuttur. Bu okullar, çocukların eğitim ihtiyaçlarına cevap verecek donanıma sahiptir. Ayrıca, mahalledeki sağlık hizmetleri de oldukça kapsamlıdır. Yakınlarda bulunan hastane ve sağlık ocakları, acil durumlar için hızlı müdahale imkanı sunmaktadır. Cide Nasuh Mahallesi'nde ayrıca alışveriş için uygun marketler bulunmaktadır. Yerel pazarlar ve marketler, günlük ihtiyaçların karşılanmasını kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra, spor tesisleri ve kütüphaneler, mahalle sakinlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Bu olanaklar, bölgedeki yaşam kalitesini artırmakta ve ailelerin tercihlerini etkilemektedir. Eğitim ve sağlık hizmetlerinin bu kadar gelişmiş olması, Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire arayan aileler için büyük bir avantajdır. Çocuklarının iyi bir eğitim almasını isteyen aileler, bu mahalledeki daireleri tercih etmektedir. Aynı şekilde, sağlık hizmetlerine kolay erişim, bu bölgedeki yaşam kalitesini artırmaktadır.

Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire ile Doğa İçinde Yatırım İmkânları

Cide Nasuh Mahallesi, gayrimenkul yatırımları açısından da dikkat çekmektedir. Bu bölgede konut fiyatları son yıllarda artış göstermekte ve yatırımcılar için cazip fırsatlar sunmaktadır. Yerel yönetim projeleri, altyapı yatırımları ve bölgedeki dönüşüm çalışmaları, konut değerlerini olumlu yönde etkilemektedir. Bankalar ve finansal kurumlar, yatırımcıların projelerine destek olmakta ve finansal açıdan yardımcı olmaktadır. Cide Nasuh Mahallesi, hem yaşamak hem de yatırım yapmak için ideal bir yer haline gelmiştir. Bu nedenle, Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daireler arayanlar için çeşitli alternatifler sunulmaktadır. Yatırımcılar, bu bölgede gayrimenkul alarak uzun vadede kazanç sağlamayı hedeflemektedir. Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire seçenekleri, yatırımcılar için güvenli bir liman olarak görülmektedir. Bu daireler, hem kira getirisi hem de değer artışı açısından avantajlıdır. Yatırımcılar, bu mahalledeki daireleri tercih ederek, gelecekteki kazançlarını garanti altına almayı amaçlamaktadır.

Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire ile Mahalle Kültürünü Keşfedin

Cide Nasuh Mahallesi, sosyal yaşam açısından da zengin bir yapıya sahiptir. Mahalledeki kafeler, restoranlar ve eğlence mekanları, hem yerel halkın hem de misafirlerin keyifli vakit geçirebileceği alanlar sunmaktadır. Mahalle kültürü, sıcak ve samimi bir ortamda gelişmektedir. Güvenlik açısından da oldukça sakin bir yapıya sahip olan Cide Nasuh Mahallesi, aileler için ideal bir yaşam alanıdır. Ayrıca, mahalledeki camiler, yerel halkın ibadet ihtiyaçlarını karşılamakta ve sosyal etkileşimi artırmaktadır. Parklar ve yeşil alanlar, ailelerin dinlenmesi ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmesi için düzenlenmiştir. Bu nedenle, Cide Nasuh Mahallesi, hem sosyal hayatı hem de doğal güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Sosyal olanakların bu kadar geniş olması, Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daire arayanlar için büyük bir çekim noktasıdır. Mahalledeki sosyal yaşam, insanların birbirleriyle daha fazla etkileşimde bulunmasını sağlamaktadır. Bu da, Cide Nasuh Mahallesi Satılık Daireler için talebi artırmaktadır. İnsanlar, bu mahalledeki sıcak ve samimi ortamda yaşamayı tercih etmektedir.