Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev

3 ilan bulundu

Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev Fiyatları

İl
Bursa
İlçe
Osmangazi
Semt
Alipaşa Mahallesi

Benzer İlanlar

Bursa Çekirge Mahalle Satılık 3+1 Daire 1
Bursa Çekirge Mahalle Satılık 3+1 Daire 2
Bursa Çekirge Mahalle Satılık 3+1 Daire 3
Bursa Çekirge Mahalle Satılık 3+1 Daire 4
Bursa Çekirge Mahalle Satılık 3+1 Daire 5
YENİ

Bursa Çekirge Mahalle Satılık 3+1 Daire

Osmangazi, Muradiye Mahallesi

3+1135 m²2. Kat02.08.2026

4.500.000 ₺

Kaçmaz Emlak Esin GayrimenkulCüneyt Hazer

Satılık 3+1 Dublex Manzaralı Daire 1
Satılık 3+1 Dublex Manzaralı Daire 2
Satılık 3+1 Dublex Manzaralı Daire 3
Satılık 3+1 Dublex Manzaralı Daire 4
Satılık 3+1 Dublex Manzaralı Daire 5
YENİ

Satılık 3+1 Dublex Manzaralı Daire

Osmangazi, Hamitler Mahallesi

3+1135 m²4. Kat02.08.2026

6.100.000 ₺

RESİTAL GOLD GAYRİMENKULRESİTAL GOLD GAYRİMENKULResital Gold

Prestij Optimumda Satılık 3+1 Daire 1
Prestij Optimumda Satılık 3+1 Daire 2
Prestij Optimumda Satılık 3+1 Daire 3
Prestij Optimumda Satılık 3+1 Daire 4
Prestij Optimumda Satılık 3+1 Daire 5
YENİ

Prestij Optimumda Satılık 3+1 Daire

Osmangazi, Demirtaş Cumhuriyet Mahallesi

3+1135 m²1. Kat02.08.2026

6.150.000 ₺

SİRİUS GAYRİMENKULSİRİUS GAYRİMENKULEser Sezer

Yunuseli Güneştepe'de 3+1 Ara Kat Satılık Daire 1
Yunuseli Güneştepe'de 3+1 Ara Kat Satılık Daire 2
Yunuseli Güneştepe'de 3+1 Ara Kat Satılık Daire 3
Yunuseli Güneştepe'de 3+1 Ara Kat Satılık Daire 4
Yunuseli Güneştepe'de 3+1 Ara Kat Satılık Daire 5
YENİ

Yunuseli Güneştepe'de 3+1 Ara Kat Satılık Daire

Osmangazi, Güneştepe Mahallesi

3+1128 m²4. Kat02.08.2026

5.400.000 ₺

KIZILKURT GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMALIĞIDilay Kızılkurt

Fırsat Daire 1
Fırsat Daire 2
Fırsat Daire 3
Fırsat Daire 4
Fırsat Daire 5
YENİ

Fırsat Daire

Osmangazi, Bahar Mahallesi

2+1115 m²5. Kat31.07.2026

1.450.000 ₺

Papatyam EmlakHanife Türkmen

Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev İçindeki İlgili İlanlar

Alipaşa Mahallesi Emlak Piyasası

Güncel fiyat verileri

Ort. m² Fiyatı29.074 ₺/m²+20.7%
Ort. Fiyat2.558.512 ₺
Ort. m² Kirası160 ₺/m²+1.5%
Ort. Kira15.575 ₺
Geri dönüş süresi15 yıl
Getiri%6.62

Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev İçin Sıkça Sorulan Sorular

Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev fiyatları ne kadardır?
3 Ağustos 2026 tarihinde 3 ilan içerisinde Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev için en ucuz fiyat 1.950.000 TL, en pahalı fiyat 26.800.000 TL'dir.
Son 1 yılın fiyat trendine göre Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay hangisidir?
Son 1 yılın fiyat trendine göre, Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay Eylül ayıdır.
Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar yüzde kaç değişmesi beklenmektedir?
Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar %5 oranında artması beklenmektedir.
Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev için ortalama amortisman süresi ne kadardır?
Ağustos ayında Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev için ortalama amortisman süresi 15 yıldır.
Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev ilanları için ortalama metrekare fiyatı nedir?
Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev ilanları için ortalama metrekare fiyatı 27.024 TL'dir.
Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev ilanları için bina yaşı ortalaması kaçtır?
Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev ilanları için bina yaşı ortalaması yaklaşık 21 yıldır.
Yatırım yapmak isteyenler için Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev ilanlarının ortalama kira getirisi kaç TL'dir?
Ağustos ayı itibarıyla, Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev ilanları için ortalama kira getirisi 16.910 TL civarındadır.
Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev fiyatları ortalama kaç TL'dir?
Osmangazi Alipaşa Mahallesi Satılık Ev fiyatları ortalama 2.999.664 TL'dir. Fiyat ortalaması, geçtiğimiz aya göre %2 artmıştır.