Filtrelere geç
Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina
1 ilan bulundu
Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina Fiyatları
İl
İlçe
Mahalle
%15
18.500.000 ₺21.750.000 ₺
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar
KOMBİLİ
%1
Kayışdağı Yatırımlık 5 Kat 5 Daireli Her Katta Tek 130m2 Daire
39.000.000 ₺39.500.000 ₺
KOMBİLİ
Cadeye İkinci Satılık Bina Takasa Açık
29.500.000 ₺
MANZARALI
%5
İçerenköyde Bahçeli Garajlı Otoparklı Asansörlü Satılık Bina
60.000.000 ₺63.000.000 ₺
Atatürk Mahallesi Emlak Piyasası
Güncel fiyat verileri
Ort. m² Fiyatı150.969 ₺/m²+33.9%
Ort. Fiyat18.871.125 ₺
Ort. m² Kirası695 ₺/m²+24.1%
Ort. Kira72.936 ₺
Geri dönüş süresi18 yıl
Getiri%5.52
Ataşehir Atatürk Komşu Mahalleleri Fiyat Karşılaştırması
16 bölge için ortalama m² fiyatları
Ataşehir İçerenköy Mahallesi Satılık Bina
₺78.5B/m²+38.3%
Ataşehir Esatpaşa Mahallesi Satılık Bina
₺79.4B/m²+25.4%
Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Satılık Bina
₺37.6B/m²+18.6%
Ataşehir Kayışdağı Mahallesi Satılık Bina
₺75.1B/m²+42.5%
Ataşehir Mustafa Kemal Mahallesi Satılık Bina
₺66.0B/m²+52.6%
Ataşehir Aşıkveysel Mahallesi Satılık Bina
₺68.8B/m²+25.0%
Ataşehir Barbaros Mahallesi Satılık Bina
₺168.4B/m²+30.7%
Ataşehir Fetih Mahallesi Satılık Bina
₺91.0B/m²+45.2%
Ataşehir İnönü Mahallesi Satılık Bina
₺74.4B/m²+27.8%
Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi Satılık Bina
₺119.1B/m²+47.2%
Ataşehir Mevlana Mahallesi Satılık Bina
₺85.4B/m²+48.6%
Ataşehir Mimar Sinan Mahallesi Satılık Bina
₺37.1B/m²+28.7%
Ataşehir Örnek Mahallesi Satılık Bina
₺90.8B/m²+35.8%
Ataşehir Yeni Çamlıca Mahallesi Satılık Bina
₺68.0B/m²+33.2%
Ataşehir Yenisahra Mahallesi Satılık Bina
₺62.9B/m²+32.9%
Ataşehir Yenişehir Mahallesi Satılık Bina
₺123.4B/m²+55.9%
Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina İçin Sıkça Sorulan Sorular
Son 1 yılın fiyat trendine göre Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay hangisidir?
Son 1 yılın fiyat trendine göre, Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay Kasım ayıdır.
Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar yüzde kaç değişmesi beklenmektedir?
Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar %34 oranında düşmesi beklenmektedir.
Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina için ortalama amortisman süresi ne kadardır?
Ekim ayında Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina için ortalama amortisman süresi 103 yıldır.
Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina ilanları için ortalama metrekare fiyatı nedir?
Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina ilanları için ortalama metrekare fiyatı 33.386 TL'dir.
Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina ilanları için bina yaşı ortalaması kaçtır?
Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina ilanları için bina yaşı ortalaması yaklaşık 1 yıldır.
Yatırım yapmak isteyenler için Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina ilanlarının ortalama kira getirisi kaç TL'dir?
Ekim ayı itibarıyla, Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina ilanları için ortalama kira getirisi 11.930 TL civarındadır.
Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina fiyatları ortalama kaç TL'dir?
Ataşehir Atatürk Mahallesi Satılık Bina fiyatları ortalama 7.311.534 TL'dir. Fiyat ortalaması, geçtiğimiz aya göre %2 artmıştır.













