Filtrelere geç
Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev
1 ilan bulundu
Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev Fiyatları
İl
İlçe
Mahalle
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar
BALKONLU
Bürücekte 3 Katlı Müstakil Ev
14.000.000 ₺
EŞYALI
%2
Pozantı Eskikonacık 400m² Arsalı 2 Katlı Eşyalı Bahçeli Müstaki
6.100.000 ₺6.200.000 ₺
MANZARALI
%4
Pozantı Küçüktekir De Satılık Eşyalı Müstakil Yaylalık Ev
4.400.000 ₺4.600.000 ₺
Zafer Mahallesi Emlak Piyasası
Güncel fiyat verileri
Ort. m² Fiyatı28.101 ₺/m²+7.9%
Ort. Fiyat4.720.968 ₺
Pozantı Zafer Komşu Mahalleleri Fiyat Karşılaştırması
15 bölge için ortalama m² fiyatları
Pozantı Akçatekir Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺35.4B/m²+19.5%
Pozantı Yenikonacık Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺38.6B/m²+10.5%
Pozantı Eskikonacık Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺29.9B/m²-12.9%
Pozantı Cumhuriyet Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺29.2B/m²-20.6%
Pozantı Gökbez Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺16.9B/m²-33.5%
Pozantı Hamidiye Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺46.7B/m²+55.9%
Pozantı İstiklal Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺43.8B/m²+78.0%
Pozantı Kamışlı Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺29.5B/m²+21.9%
Pozantı Alpu Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺46.4B/m²+40.9%
Pozantı Aşçıbekirli Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺44.5B/m²+110.8%
Pozantı Belemedik Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺44.1B/m²+40.9%
Pozantı Dağdibi Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺19.2B/m²-13.4%
Pozantı Fındıklı Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺34.9B/m²+8.1%
Pozantı Kurtuluş Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺36.0B/m²+35.6%
Pozantı Yazıcak Mahallesi Satılık Müstakil Ev
₺31.9B/m²-12.3%
Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev İçin Sıkça Sorulan Sorular
Son 1 yılın fiyat trendine göre Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay hangisidir?
Son 1 yılın fiyat trendine göre, Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay Ocak ayıdır.
Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar yüzde kaç değişmesi beklenmektedir?
Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar %7 oranında artması beklenmektedir.
Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev için ortalama amortisman süresi ne kadardır?
Ekim ayında Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev için ortalama amortisman süresi 23 yıldır.
Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev ilanları için ortalama metrekare fiyatı nedir?
Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev ilanları için ortalama metrekare fiyatı 26.786 TL'dir.
Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev ilanları için bina yaşı ortalaması kaçtır?
Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev ilanları için bina yaşı ortalaması yaklaşık 1 yıldır.
Yatırım yapmak isteyenler için Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev ilanlarının ortalama kira getirisi kaç TL'dir?
Ekim ayı itibarıyla, Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev ilanları için ortalama kira getirisi 18.815 TL civarındadır.
Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev fiyatları ortalama kaç TL'dir?
Pozantı Zafer Mahallesi Satılık Müstakil Ev fiyatları ortalama 4.473.262 TL'dir. Fiyat ortalaması, geçtiğimiz aya göre %4 artmıştır.



















