Filtrelere geç
Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık
2 ilan bulundu
Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık Fiyatları
İl
İlçe
Mahalle
SIFIR BİNA
%13
Denize 10 Adım Mesafede, Düzler'de Sıfır Yazlık
16.500.000 ₺19.000.000 ₺
Benzer İlanlar
EŞYALI
Erdek Ocaklarda Satılık Yazlık
3.100.000 ₺
SİTE İÇİ
%7
Asgo Dan Tatlısu Büyükbakraç Ta Denize 50 M. 2+1 Eşyalı Yazlık
3.250.000 ₺3.500.000 ₺
Çeltikçi Mahallesi Emlak Piyasası
Güncel fiyat verileri
Ort. m² Fiyatı81.095 ₺/m²+31.1%
Ort. Fiyat10.217.970 ₺
Erdek Çeltikçi Komşu Mahalleleri Fiyat Karşılaştırması
24 bölge için ortalama m² fiyatları
Erdek Tatlısu Mahallesi Satılık Yazlık
₺52.0B/m²+12.2%
Erdek Aşağıyapıcı Mahallesi Satılık Yazlık
₺47.4B/m²-20.9%
Erdek Hamamlı Mahallesi Satılık Yazlık
₺77.1B/m²+177.7%
Erdek Ocaklar Mahallesi Satılık Yazlık
₺62.5B/m²+34.1%
Erdek Sahil Mahallesi Satılık Yazlık
₺72.0B/m²+31.2%
Erdek Alaettin Mahallesi Satılık Yazlık
₺40.3B/m²+17.3%
Erdek Atatürk Mahallesi Satılık Yazlık
₺37.1B/m²+20.5%
Erdek Balıklı Mahallesi Satılık Yazlık
₺96.1B/m²+17.8%
Erdek Ballıpınar Mahallesi Satılık Yazlık
₺14.5B/m²+6.1%
Erdek Belkıs Mahallesi Satılık Yazlık
₺123.4B/m²+106.4%
Erdek Doğanlar Mahallesi Satılık Yazlık
₺52.1B/m²+58.2%
Erdek Halitpaşa Mahallesi Satılık Yazlık
₺38.2B/m²+6.4%
Erdek Harmanlı Mahallesi Satılık Yazlık
₺47.2B/m²+87.5%
Erdek Karşıyaka Mahallesi Satılık Yazlık
₺64.6B/m²+49.8%
Erdek Kestanelik Mahallesi Satılık Yazlık
₺1.2B/m²+0.0%
Erdek Narlı Mahallesi Satılık Yazlık
₺56.8B/m²+0.8%
Erdek Ormanlı Mahallesi Satılık Yazlık
₺82.6B/m²+101.4%
Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık İçin Sıkça Sorulan Sorular
Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık fiyatları ne kadardır?
24 Ekim 2026 tarihinde 2 ilan içerisinde Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık için en ucuz fiyat 7.800.000 TL, en pahalı fiyat 16.500.000 TL'dir.
Son 1 yılın fiyat trendine göre Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay hangisidir?
Son 1 yılın fiyat trendine göre, Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay Ocak ayıdır.
Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar yüzde kaç değişmesi beklenmektedir?
Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar %1 oranında artması beklenmektedir.
Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık için ortalama amortisman süresi ne kadardır?
Ekim ayında Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık için ortalama amortisman süresi 25 yıldır.
Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için ortalama metrekare fiyatı nedir?
Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için ortalama metrekare fiyatı 99.931 TL'dir.
Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için bina yaşı ortalaması kaçtır?
Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için bina yaşı ortalaması yaklaşık 1 yıldır.
Yatırım yapmak isteyenler için Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık ilanlarının ortalama kira getirisi kaç TL'dir?
Ekim ayı itibarıyla, Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için ortalama kira getirisi 51.252 TL civarındadır.
Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık fiyatları ortalama kaç TL'dir?
Erdek Çeltikçi Mahallesi Satılık Yazlık fiyatları ortalama 16.788.408 TL'dir. Fiyat ortalaması, geçtiğimiz aya göre %1 artmıştır.















