Filtrelere geç
Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık
3 ilan bulundu
Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık Fiyatları
İl
İlçe
Mahalle
Benzer İlanlar
Eriklice Mahallesi Emlak Piyasası
Güncel fiyat verileri
Ort. m² Fiyatı47.893 ₺/m²+19.2%
Ort. Fiyat5.268.230 ₺
Şarköy Eriklice Komşu Mahalleleri Fiyat Karşılaştırması
19 bölge için ortalama m² fiyatları
Şarköy Cumhuriyet Mahallesi Satılık Yazlık
₺45.0B/m²+19.8%
Şarköy Kızılcaterzi Mahallesi Satılık Yazlık
₺34.9B/m²+32.7%
Şarköy İstiklal Mahallesi Satılık Yazlık
₺42.0B/m²+7.6%
Şarköy Mürefte Mahallesi Satılık Yazlık
₺33.0B/m²+9.0%
Şarköy Şenköy Mahallesi Satılık Yazlık
₺59.4B/m²+76.9%
Şarköy Aşağıkalamış Mahallesi Satılık Yazlık
₺46.0B/m²+48.2%
Şarköy Hoşköy Mahallesi Satılık Yazlık
₺44.3B/m²+30.1%
Şarköy Camikebir Mahallesi Satılık Yazlık
₺41.5B/m²+12.1%
Şarköy Çınarlı Mahallesi Satılık Yazlık
₺15.0B/m²+34.8%
Şarköy Gaziköy Mahallesi Satılık Yazlık
₺43.3B/m²+41.1%
Şarköy Gölcük Mahallesi Satılık Yazlık
₺47.2B/m²-40.9%
Şarköy Güzelköy Mahallesi Satılık Yazlık
₺14.7B/m²-52.7%
Şarköy İğdebağları Mahallesi Satılık Yazlık
₺45.2B/m²-25.1%
Şarköy İshaklı Mahallesi Satılık Yazlık
₺48.5B/m²+103.1%
Şarköy Kirazlı Mahallesi Satılık Yazlık
₺48.1B/m²+7.0%
Şarköy Kocaali Mahallesi Satılık Yazlık
₺54.8B/m²+49.8%
Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık İçin Sıkça Sorulan Sorular
Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık fiyatları ne kadardır?
25 Ekim 2026 tarihinde 3 ilan içerisinde Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık için en ucuz fiyat 2.600.000 TL, en pahalı fiyat 5.250.000 TL'dir.
Son 1 yılın fiyat trendine göre Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay hangisidir?
Son 1 yılın fiyat trendine göre, Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay Kasım ayıdır.
Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar yüzde kaç değişmesi beklenmektedir?
Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar %19 oranında artması beklenmektedir.
Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık için ortalama amortisman süresi ne kadardır?
Ekim ayında Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık için ortalama amortisman süresi 102 yıldır.
Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için ortalama metrekare fiyatı nedir?
Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için ortalama metrekare fiyatı 43.740 TL'dir.
Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için bina yaşı ortalaması kaçtır?
Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için bina yaşı ortalaması yaklaşık 12 yıldır.
Yatırım yapmak isteyenler için Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık ilanlarının ortalama kira getirisi kaç TL'dir?
Ekim ayı itibarıyla, Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık ilanları için ortalama kira getirisi 2.782 TL civarındadır.
Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık fiyatları ortalama kaç TL'dir?
Şarköy Eriklice Mahallesi Satılık Yazlık fiyatları ortalama 7.320.180 TL'dir. Fiyat ortalaması, geçtiğimiz aya göre %6 artmıştır.























