Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev

Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev Fiyatları

İlçeAlanyaSemtİmamlı Mahallesi

Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev İçindeki İlgili İlanlar

Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev İçin Sıkça Sorulan Sorular

Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev fiyatları ne kadardır?
2 Temmuz 2026 tarihinde 2 ilan içerisinde Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev için en ucuz fiyat 5.950.000 TL, en pahalı fiyat 17.250.000 TL'dir.
Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev için ortalama amortisman süresi ne kadardır?
Temmuz ayında Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev için ortalama amortisman süresi 25 yıldır.
Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev ilanları için bina yaşı ortalaması kaçtır?
Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev ilanları için bina yaşı ortalaması yaklaşık 5 yıldır.
Yatırım yapmak isteyenler için Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev ilanlarının ortalama kira getirisi kaç TL'dir?
Temmuz ayı itibarıyla, Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev ilanları için ortalama kira getirisi 22.000 TL civarındadır.

Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev Seçiminde Karar Vermenize Yardımcı Olacak Bilgiler

Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev, birçok avantaj sunan bir bölgededir. Antalya'nın en gözde yerlerinden biri olan Alanya, hem yerli hem de yabancı yatırımcıların dikkatini çekmektedir. İmamlı Mahallesi, doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve sosyal olanakları ile yaşam kalitesini artıran bir yerleşim alanıdır. Bu mahallede, deniz manzarası ve yeşil alanlar ile çevrili konutlar, sakin bir yaşam sunma potansiyeline sahiptir. Alanya'nın sıcak iklimi, güneşli günleri ve güzel plajları ile ünlüdür. Ayrıca, bölgedeki nüfus artışı, konut talebini de artırmaktadır. 2025 yılı itibarıyla bölgedeki konut fiyatlarının artış göstermesi beklenmektedir. İmamlı Mahallesi, Alanya'nın merkezine olan yakınlığı ile de dikkat çekmektedir. Alanya Kalesi gibi tarihi yerler, bu bölgede yaşamayı daha da cazip hale getirmektedir. Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Evler, bu avantajlarıyla öne çıkmaktadır. Bölgedeki konutların mimari yapısı, modern yaşam standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. İmamlı Mahallesi, Alanya'nın diğer bölgelerine göre daha sakin ve huzurlu bir yaşam sunmaktadır. Bu nedenle, Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev, ideal bir tercih olmaktadır.

Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev Şehir İçi Ulaşım Kolaylığı ve Erişilebilirlik

Alanya İmamlı Mahallesi'nde ulaşım oldukça kolaydır. Metro sistemi bulunmamakla birlikte, bölgedeki toplu taşıma ağı oldukça gelişmiştir. Otobüs hatları, şehir içindeki ana noktalara düzenli seferler düzenlemektedir. Alanya'nın merkezi ile İmamlı Mahallesi arasında sıkça çalışan otobüs hatları, vatandaşların günlük yaşamını kolaylaştırmaktadır. Ayrıca, bölgedeki ana caddeler ve bulvarlar, ulaşım açısından büyük bir avantaj sunmaktadır. Alanya'nın çevre yoluna bağlantılar, şehir içinde hareketliliği artırmaktadır. Bu sayede, hem Alanya'nın diğer mahallelerine hem de çevre illere kolayca ulaşmak mümkündür. Minibüs hatları da bölgeyi kapsayarak ulaşım olanaklarını zenginleştirmektedir. Ayrıca, bisiklet yolları, sağlıklı yaşam için alternatif bir ulaşım aracı sunmaktadır. İmamlı Mahallesi'nde yaşayanlar, bu gelişmiş ulaşım ağı sayesinde rahatlıkla seyahat edebilirler. Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev, ulaşım kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Bölgedeki ulaşım olanakları, konutların değerini artıran unsurlar arasında yer almaktadır.

Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev ve Yakınındaki Okullar

Alanya İmamlı Mahallesi, eğitim ve sağlık alanında da birçok fırsat sunmaktadır. Bölgede, anaokulundan liseye kadar çeşitli eğitim kurumları bulunmaktadır. Ayrıca, özel okullar da ailelerin tercihleri arasında yer almaktadır. Bu durum, çocukların kaliteli bir eğitim almasını sağlayarak ailelerin yaşam standartlarını yükseltmektedir. Sağlık hizmetleri açısından, mahalledeki hastaneler ve sağlık ocakları, ihtiyaç duyulan sağlık hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca, alışveriş merkezleri ve marketler, bölge sakinlerine günlük ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir yelpaze sunmaktadır. Spor alanları, yürüyüş parkları ve kütüphaneler, sosyal hayatı destekleyici unsurlar arasında yer almaktadır. Alanya İmamlı Mahallesi, çocuklar ve gençler için sağlıklı bir yaşam sunan bir bölge olarak öne çıkmaktadır. Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Evler, bu eğitim ve sağlık olanaklarından yararlanarak yaşam kalitelerini artırabilirler. Eğitim kurumlarının çeşitliliği, çocukların geleceği için önemli bir avantaj sunmaktadır. Sağlık hizmetlerinin erişilebilirliği, bölgedeki yaşam standartlarını yükselten bir diğer faktördür.

Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev Fırsatlarıyla Yatırım İçin İdeal Bölge

Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Ev fırsatları, yatırımcılar için cazip bir seçenek sunmaktadır. 2025 yılı itibarıyla bu bölgede konut fiyatlarının artış göstermesi beklenmektedir. Altyapı yatırımları ve kentsel dönüşüm projeleri, bölgedeki gayrimenkul değerlerini artıran unsurlar arasında yer almaktadır. Bankalar ve finansal kuruluşlar, bu alanda yatırım yapmak isteyenlere çeşitli finansman seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca, ticari potansiyeli yüksek olan alanlar, yatırımcılar için büyük fırsatlar barındırmaktadır. Alanya'nın turistik cazibesi, konut yatırımlarının geri dönüşü açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. İmamlı Mahallesi, hem yaşam alanı olarak hem de yatırım fırsatları açısından değerlendirilmesi gereken bir bölge olmaya devam etmektedir. Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Evler, yatırımcılar için uzun vadeli kazançlar vaat etmektedir. Bölgedeki konut projeleri, modern yaşam standartlarına uygun olarak geliştirilmektedir. Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Evler, yatırımcıların ilgisini çeken birçok özelliğe sahiptir. Alanya'nın turistik potansiyeli, gayrimenkul yatırımlarının değerini artıran önemli bir faktördür.

Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Evler ile Mahalle Kültürünü Keşfedin

Alanya İmamlı Mahallesi, sosyal hayat açısından zengin bir yapıya sahiptir. Mahalledeki kafeler, restoranlar ve eğlence mekanları, sakinlerine keyifli anlar sunmaktadır. Yerel halkın sosyal etkileşimi, mahalle kültürünün önemli bir parçasıdır. Güvenli bir yaşam sunan İmamlı Mahallesi, aileler için ideal bir yerdir. Ayrıca, mahalledeki camiler, dini ihtiyaçların karşılanması açısından büyük bir öneme sahiptir. Parklar ve yeşil alanlar, hem dinlenmek hem de spor yapmak için ideal mekânlar sunmaktadır. Bu sosyal olanaklar, mahalledeki yaşam kalitesini artırarak, Alanya İmamlı Mahallesi'nde konforlu bir yaşam sürmeyi mümkün kılmaktadır. Alanya'nın doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve sosyal olanakları ile birleştiğinde, bu bölge, hem yerleşim hem de yatırım için cazip bir seçenek sunmaktadır. Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Evler, bu sosyal olanaklardan yararlanarak yaşam kalitelerini artırabilirler. Mahalledeki sosyal etkileşim, toplumsal bağları güçlendiren önemli bir unsurdur. Alanya İmamlı Mahallesi Satılık Evler, bu sosyal olanaklarla birleştiğinde, bölgeyi daha da cazip hale getirmektedir.