Emlakjet

Çekmeköy Çamlık Mahallesi Satılık Ev

araması için 18 ilan bulundu
search
Çamlık Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel

Çamlık Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişilere Mahalle Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çamlık Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çamlık Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer alan Çamlık Mahallesi, ilçenin 17 mahallesinden biridir. Çamlık Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklimi ve ulaşımı ile yakından ilgilenmektedir. Mahallenin doğu kesimlerinde Mehmet Akif Mahallesi, kuzey kesimlerinde Hamidiye Mahallesi, güney kesimlerinde ise Sancaktepe Mahallesi yer almaktadır. Mahalle Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Çamlık Mahallesi satılık ev arayan kişiler mahalle ulaşımında otobüs hattından faydalanıldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu otobüs hatları:

  • 122Y Numaralı Otobüs Hattı, 
  • 131C Numaralı Otobüs Hattı, 
  • 14ŞB Numaralı Otobüs Hattı ve
  • 9ÜD Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Çamlık Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Çamlık Mahallesi’nden konut arayan çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim imkanları ile ilgili detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. Mahalle halkı bu eğitim kurumlarının eğitim kalitesinden oldukça memnundur. Çamlık Mahallesi satılık daire arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Çekmeköy Birey Özel Öğretim Kursu: Çamlık Mahallesi, Çelik Sokak No:4 D:no:2, 34000 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 642 20 16 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özel Çekmeköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu: Çamlık, Akınalp Sokak, No:1, 34782 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 640 27 00 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Çamlık Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut satın almak isteyen kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Çamlık Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle sağlık imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahallenin sağlık imkanları bakımından oldukça zengin olduğunun bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • Dr.safiye Ali Aile Sağlık Merkezi: Çamlık, Deniz Sokak, Pk:34782, 34782 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 642 64 99 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çekmeköy Toplum Sağlığı Merkezi: Çamlık, Başak Sokak, 34782 Çekmeköy/İstanbul.
  • Çamlık Tıp Merkezi: Çamlık, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No:14, 34782 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için 0850 736 2000 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy Mahallesi’nin Çamlık Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Çamlık Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.