Emlakjet

Çekmeköy Aydınlar Mahallesi Satılık Ev

araması için 38 ilan bulundu
search
Aydınlar Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Aydınlar Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Rehberi

Emlakjet olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Aydınlar Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Aydınlar Mahallesi bulunduğu konum itibari ile Anadolu Yakası’nda yer almaktadır. Aydınlar Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altında olduğunun bilgisine ulaşmaktadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Aydınlar Mahallesi satılık ev arayan kişiler mahalle ulaşımında ise otobüs hattından faydalanıldığının bilgisine ulaşmaktadır. Bu ulaşım hatları:

  • 11G Numaralı Otobüs Hattı,
  • 122D Numaralı Otobüs Hattı ve
  • 131T Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Aydınlar Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Günümüzde çocuk sahibi aileler için konut tercihinde bulunmak istedikleri konutun eğitim kurumlarına yakın mesafede yer almasına önem vermektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. Aydınlar Mahallesi satılık daire arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okul:

Özel Bilgi Işığı Anaokulu: Aydınlar, Cumhuriyet Caddesi, No:27, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 430 81 00 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Aydınlar Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut satın alma tercihinde bulunmak isteyen kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Aydınlar Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle sağlık imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle sınırları içerisinde herhangi bir sağlık kurumunun yer almadığının bilgisine ulaşmaktadır. Ancak mahalle halkının faydalanabileceği yakın konumda birçok sağlık kurumu yer almaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • Sağlık Bakanlığı Çekmeköy Kirazlıdere Servet Ekşi Aile Sağlığı Merkezi: Kirazlıdere, Gümüş Sokak, No:3, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 622 76 76 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Cekmeköy 8 No'lu Aile Sağlık Merkezi: İnönü, Tekin Sokak, No:17, 34785, Dudullu Osb/Sancaktepe/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 429 90 51 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Sultançiftliği Aile Sağlığı Merkezi: Cumhuriyet Mahallesi, Barış Caddesi Günnaz Sokak, No:28, Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 37 38 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çekmeköy 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi: Kirazlıdere, Çimenzar Sokak, No:9 D:No:9, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 641 72 72 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Aydınlar Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Aydınlar Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.