Emlakjet

Alemdağ Mahallesi, Terrace Koru Sitesi ve çevresinde Satılık Ev

araması için 30 ilan bulundu
search
Alemdağ Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel

Alemdağ Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Alemdağ Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

Alemdağ Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer alan Çekmeköy ilçesine bağlı Alemdağ Mahallesi bulunduğu konum itibari ile Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Alemdağ Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle iklim koşulları kadar mahallenin ulaşım imkanları ile de yakından ilgilenmektedir. Mahalle ulaşım imkanları bakımından da oldukça avantajlı bir konumda yer almaktadır. Alemdağ Mahallesi satılık ev arayan kişiler mahalle ulaşımında otobüs, Marmaray ve metro hattının kullanıldığının bilgisine ulaşılmaktadır. Bu ulaşım hatları:

  • 11A Numaralı Otobüs Hattı,
  • 14A Numaralı Otobüs Hattı,
  • 522 Numaralı Otobüs Hattı,
  • Marmaray Tren Hattı ve 
  • M4 Numaralı Metro Hattı’dır.

Alemdağ Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Aldemdağ Mahallesi’nden konut satın almak isteyen çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarını karşılayacak zenginliktedir. Alemdağ Mahallesi satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • İstanbul Çekmeköy Alemdağ İlkokulu: Alemdağ Mahallesi, İlim Caddesi No:33, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 312 13 82 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özel Alemdağ Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi: Alemdağ Mahallesi, Reşadiye Caddesi, Kozpınar Sokağı Pk:34794, 34100, Çekmeköy. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 312 10 22 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Sihirli Orman Anaokulu Alemdağ: Alemdağ, 136. Sokak, No:2, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 225 06 35 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Alemdağ Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut tercihinde bulunmayı düşünen aileler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Alemdağ Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin sınırları içerisinde 1 adet sağlık kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşmaktadır. Mahallede yer alan bu sağlık kurumunun hizmetinden mahalle halkı oldukça memnundur. Bu sağlık kurumu:

  • Alemdağ Aile Sağlığı Merkezi: Alemdağ, İlim Cad. Okul Sok. No:56, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 40 87 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Alemdağ Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Alemdağ Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.