Emlakjet

Çekmeköy Koçullu Mahallesi Satılık Ev

araması için 3 ilan bulundu
search
Koçullu Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Koçullu Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Rehberi

Emlakjet olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Koçullu Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer alan Çekmeköy ilçesine bağlı Koçullu Mahallesi Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahalle en fazla yağışı kış aylarında almaktadır. Mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk geçmektedir. Koçullu Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklimi kadar ulaşımı ile de yakından ilgilenmektedir. Mahalle ulaşım imkanları bakımından oldukça avantajlı bir konumda yer almaktadır. Koçullu Mahallesi satılık ev arayan kişilerin mahalle ulaşımında kullanabileceği araçlar:

  • 139 Numaralı Otobüs Hattı ve
  • 139T Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Koçullu Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle eğitim imkanları bakımındna bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. Mahalle içerisinde yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesinden mahalle halkı oldukça memnundur. Koçullu Mahallesi satılık daire arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Saadet Yılmaz İlkokulu: Koçullu, Denizatı Sokak, 34799 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. 
  • Dilman Saadet yılmaz Ilkokulu: Koçullu, 34799 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir.
  • Şehit Vefa Karakurdu Anaokulu: Koçullu, Ayaz Sk., 34799 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için 0505 314 12 39 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Koçullu Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut satın almak isteyen çocuk sahibi aileler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Koçullu Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle sağlık imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahallenin sınırlarında herhangi bir sağlık kurumunun yer almadığının bilgisine ulaşmaktadır. Ancak mahalle halkının faydalanabileceği yakın konumda yer alan birçok sağlık kurumu yer almaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • Çekmeköy 4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi: Nişantepe, Fesleğen Sokak, 34794 Çekmeköy/İstanbul.
  • Alemdağ Aile Sağlığı Merkezi: Alemdağ, İlim Caddesi, Okul Sokak, No:56, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 40 87 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi: Ekşioğlu, 35. Sokak, 34794 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 12 64 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de konut satın alma tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Koçullu Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Koçullu Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.