Emlakjet

Çekmeköy Güngören Mahallesi Satılık Ev

araması için 27 ilan bulundu
search
Güngören Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel

Güngören Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişilere Mahalle Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık ev arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Güngören Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Güngören Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Güngören Mahallesi bulunduğu konum itibari ile Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Güngören Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahalle iklim koşulları kadar ulaşım imkanları ile de yakından ilgilenmektedir. Güngören Mahallesi satılık ev arayan kişiler mahalle ulaşımında otobüs ve minibüs hattının kullanıldığının bilgisine ulaşılmaktadır. Bu ulaşım hatları:

  • 14A Numaralı Otobüs Hattı ve
  • 522 Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Güngören Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut arayan çocuk sahibi aileler mahalle eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından incelendiğinde mahalle sınırlarında herhangi bir eğitim kurumunun yer almadığının bilgisine ulaşmaktadır. Ancak mahalleden konut tercihinde bulunan çocuk sahibi ailelerin çocuklarını gönderebileceği birçok okul yer almaktadır. Güngören Mahallesi satılık daire arayan kişilerin çocuklarını gönderebileceği okul:

  • Keloğlan Çekmeköy Anaokulu Tasdelen Kreş İlkokul Etüt ve özel ders Merkezi Eğitim Kurumları: Kirazlıdere Mahallesi, Kaplan Sokak, No:21, 34788 Dudullu Organize Sanayi Bölgesi/Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 641 04 43 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çekmeköy Özel Öğretim Kursu: Çamlık Mahallesi, Çelik Sokak No:4 D:No:2, 34000 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 642 20 16 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Güngören Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Güngören Mahallesi’nden konut satın almak isteyen kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Güngören Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin sağlık imkanları hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle sınırları içerisinde herhangi bir sağlık kurumunun yer almadığının bilgisine ulaşmaktadır. Ancak mahalleye yakın konumda birçok önemli sağlık kurumu yer almaktadır. Mahalle halkı bu sağlık kurumlarından hizmet alabilirler. Bu sağlık kurumları:

  • Taşdelen Sağlık Ocağı: Sultançiftliği, Atatürk Caddesi, No:53, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 484 24 23 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çekmeköy 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi: Kirazlıdere, Çimenzar Sokak, No:9 D:No:9, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 641 72 72 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi Sağlık Ocağı: Mehmet Akif Ersoy, Zembil Sk. 10a, 34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul.
  • Dişçim İstanbul Çekmeköy Şubesi: Güngören Mahallesi, Turgut Özal Caddesi, No:73, 34788 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için 444 3 977 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Güngören Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Güngören Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.