Emlakjet

Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi Satılık Ev

araması için 59 ilan bulundu
search
Mimar Sinan Mahallesicancel
Çekmeköycancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Mimar Sinan Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişilere Mahalle Rehberi

Emlakjet.com olarak satılık ev arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Mimar Sinan Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mimar Sinan Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer alan Çekmeköy ilçesine bağlı Mimar Sinan Mahallesi bulunduğu konum itibari ile Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlıdır. Mimar Sinan Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklimi kadar ulaşım imkanları ile de yakından ilgilenmektedir. Mahalle ulaşım imkanları bakımından oldukça avantajlı bir konumdadır. Mimar Sinan Mahallesi satılık ev arayan kişilerin mahalle ulaşımında kullanabileceği araçlar:

  • 14ÇK Numaralı Otobüs Hattı ve
  • 9T Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Mimar Sinan Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Mimar Sinan Mahallesi’nden konut satın almak isteyen kişiler mahallenin eğitim kurumları hakkında yakından ilgilenmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. Mahalle sınırlarında yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Mimar Sinan Mahallesi satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Akıl Kurs Merkezi TEOG Okula Destek Çocuk Klübü: Mimar Sinan, Mimar Sinan Caddesi, 34782 Çekmeköy/İstanbul.
  • İngilizce Kursu Çekmeköy: Mimar Sinan, Bosna Caddesi, No:14, 34782 Çekmeköy/İstanbul. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için (0216) 641 43 68 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Mimar Sinan Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut arayan kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verdiğinin bilgisine ulaşmaktadır. Bu sağlık kurumları:

  • T.C. Sağlık Bakanlığı 75. Yıl Çekmeköy 2 No'lu Aile Sağlığı Merkezi: Mimar Sinan, Selim Dede Caddesi, No:21, 34782 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 641 49 12 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özel Nefes Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri Merkezi: Mimar Sinan mahallesi Bosna Caddesi, No:14 Kat:2 Güven İş Merkezi No:14 Kat:2, 34742 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0216) 706 00 46 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özel FSM Tıp Merkezi Çekmeköy: Mimarsinan Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi 4/1A, 34680 Çekmeköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için 444 7 376 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesine bağlı Mimar Sinan Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.